Hiroszima, tom 3 i następne...

Poznaj relację naocznego świadka tragedii Hiroszimy oraz wstrząsające losy ludzi którzy przeżyli największy dramat w historii Japonii i świata i podziel się swoimi wrażeniami
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 16, 2005 6:26 pm

Lilu pisze:Hiroszima 1945 tom 3 od dziś dostępna już w sprzedaży :)

http://www2.waneko.pl/hiroszima/hiroszima3.jpg
Mam tylko nadzieję, że sprzedaż będzie wystarczająca aby utrzymać tytuł na rynku. :roll:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » wt sie 23, 2005 2:15 pm

Ja rownież... A może kiedyś nawet cena trochę spadnie? :wink:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt sie 23, 2005 9:43 pm

Wiesz ,gdybyś czytał Mangamix wiedziałbyś,iż w jednym z numerów-ktoś z Waneko- napisał,iż żeby obniżyć cenę dany tytuł musi się sprzedawać bardzo dobrze,a z tego ,co ktoś napisał na forum JPF Hiroshima słabo się sprzedaje :cry:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » wt sie 23, 2005 11:42 pm

Nieco rozumiem tę kwestię... Ja liczę, ze nie tylko uda się Hiroszimę utrzymać, ale również kupi ją więcej osób niż do tej pory( pobożne życzenia). Co ma szansę wyniknąć spadkiem ceny.... (marzenia :])

lolo99
Status: Offline

Post autor: lolo99 » śr sie 31, 2005 1:33 pm

No to ludzie kupujcie, bo ja juz mam swoj egzemplarz 8)

Mysle ze nie bedzie tak zle i Waneko wyda kolejne czesci moze nie regularnie ale jednak. Jakas sprzedarz przecierz jest a cena nie byla jaka wiec i zyski wieksze...

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » czw wrz 01, 2005 11:53 am

Mam nadzieje.Manga jest fajna i (jak mi siewydawało na początku)nie jest powarzna.Znaczy sie jest ale nie na tyle żeby autor niemugł dac jakiejs śmiesznej minki czy czegos w ten deseń.Teges Tamteges poprostu manga warta przeczytania

ALEK
Status: Offline

Post autor: ALEK » wt gru 06, 2005 10:20 pm

hmmm. wiecie co? ja sie w sumie ciesze, ze chociaz te 3 tomy wyszly, ale przyznacie, ze milo by bylo dowiedziec sie, jak autor widzi CALĄ historię Gena i innych... bo w sumie, to nie czytalem jeszcze komixu WANEKO, ktry byłby wydany do ostatniego numeru... Co nie znaczy ze takich nie ma... moze nie trafilem... I zeby nie bylo! WANEKO odwala kawal świetnej roboty!!!

TAK TRZYMAC...!!!

Tom'ash
Status: Offline

Post autor: Tom'ash » śr gru 07, 2005 3:07 pm

wiesz co Alek widziałem lepsze...... a co do tego to sam słyszałeś co Taurus Media mówili na MFK o niewydanych seriach... pretnesje musisz mieć do ludzi którzy nie chcą tego kupić a nie do wydawnictwa... Nie ma zbytu to po co wydawnictwo ma tracic kase??? ale miło by było zobaczyc całą seryjke na swojej półeczce

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt mar 21, 2006 8:49 am

Info ze strony waneko:
Do sprzedaży trafił właśnie długo oczekiwany czwarty tom Hiroszima 1945. Bosonogi Gen.

gen
Status: Offline

Post autor: gen » pt lip 20, 2007 6:52 pm

Dzisiaj ukazał się 6 tom Hiroszimy!!!!!
Hurra!!!!!
Wreszcie się doczekałem. Ciekawe czy waneko wyda tę mange do końca, trzymam za to kciuki. Mam nadzieję, że 6 tom sprzeda się bardzo dobrze i wydawnictwo wyda kolejne tomy tego genialnego tytułu dla dorosłych.
Brawo waneko i dziękuję =D> :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Hiroszima 1945. Bosonogi Gen"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości