Mars tom15

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Zablokowany
Lilu
Status: Offline

Mars tom15

Post autor: Lilu » pt lis 18, 2005 4:51 pm

Obrazek

Już dostępny w sprzedaży :)

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » pt lis 18, 2005 7:47 pm

Mam pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurraaaaaa! Może uda mi sie kupić Marsa!!!! Pewnie zapożycze sie u kogoś ale przynajmniej mam jak oddać kaskę:D

Tak się ciesze że Mars juz w sprzedażyXD

Aż łezka cieknie, pomyśleć że jak wyszło w ankiecie że Mars będzie wydawany (ku mej uciesze) zdecydowałam że choćby nie wiem co się działo dalej w tej serii na pewno będę zbierać wszystkie tomy. Czytając je czasem sie wkurzałam czasem mile zaskakiwałam i tak jakby Mars zamieszkał w moim serduszku... Mam nadzieję, że Waneko jeszcze nie raz wyda tak wspaniała mangę którą z chęcia będe zbierać do końca, w której się tak zakocham;D.

I pomyślec, że Soryo Fuyumi rysuje tylko dla kasy jak było w wywiadzie w Managamixie:) A to wygląda tak jakby z kazda stroną rysując ja bawiła się dobrze i na pewno nie jest to rysowane na "odchrzan się". Pozdrawiam i mam nadzieje juz nie długo zobaczyć Marsa na mojej półce:)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob lis 19, 2005 4:26 pm

Na stronie głównej pisze:
"Niestety, w MARSIE 15 wystąpił błąd w druku - s. 8 jest wydrukowana nieprawidłowo. Bardzo przepraszamy wszystkich Czytelników MARSA i informujemy, że jest możliwość otrzymania od nas erraty, którą dostarczymy bezpłatnie do każdego, kto wyśle do nas e-mail na adres waneko@waneko.pl pt. MARS ERRATA. Prosimy tylko o podanie w nim swoich danych i adresu."

Na czym on polega? Coś podobnego jak błąd w Video Girl tom 7?

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob lis 19, 2005 5:41 pm

Strona 8 w lustrzanym odbiciu :/

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lis 19, 2005 7:45 pm

Lilu pisze:Strona 8 w lustrzanym odbiciu :/
to w sumie nie tak zle :D myslałam ze bedzie nie do przeczytania :D

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob lis 19, 2005 9:30 pm

Czyli tak jak się spodziwałem. Maila wysłałem ale nie bedzie problemów z czytaniem jak jutro kupie

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » ndz lis 20, 2005 4:23 pm

Lilu pisze:Strona 8 w lustrzanym odbiciu :/
Czyli, źle wydrukowane... zdarza się;) Ja kupię dopiero za tydzień. Bo wtedy dostnę trochu gotówki. Z reszta u mnie w empiku jeszcze nie ma.

a tak poza tym może ktos juz przeczytał, podzielcie sie opiniami:)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » wt lis 22, 2005 7:52 pm

Właśnie skończyłem czytać. Szkoda że sie skończyło.Bardzo fajny tom. Trzyma w napięciu. Wiecej nie zdradze :twisted:

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » śr lis 23, 2005 6:35 pm

Ja chce to juz przeczytać :twisted:

ps. Może mały spoilerek pliiiis;)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » śr lis 23, 2005 7:33 pm

Galadhriel pisze:Ja chce to juz przeczytać :twisted:
Ja też nie mogłem wytrzymać jak zobaczyłem go w księgarni (a miałem składac pieniadze na procesor)
Galadhriel pisze:ps. Może mały spoilerek pliiiis;)
Spróbuje SpoilerTom trzyma w napięciu. Jak można sie było domyślić pojawia sie Kirishima i sporo miesza. Wyjaśnia się motyw z listem. Spoiler Jeśli cos więcej napisze to zdradzę najciekawsze momenty.
Przeczytałem jak tylko kupiłem (w pociągu zanim dotarłem do domu). Zauważyłem że większość tytułów wydawanych przez Waneko ma 15 tomów (VGA, Mars, LH) . Podsumowując nie żałuje że kupowałem ta serie.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw lis 24, 2005 2:42 pm

Kurcze teraz ten spoiler tak kusi że nie wiem.
Mam propozycję: może spoliery na zyczenie będziemy wysyłac na PW ?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw lis 24, 2005 4:11 pm

Suboshi-kun pisze: Spróbuje SpoilerTom trzyma w napięciu. Jak można sie było domyślić pojawia sie Kirishima i sporo miesza. Wyjaśnia się motyw z listem. Spoiler Jeśli cos więcej napisze to zdradzę najciekawsze momenty.
Przeczytałem jak tylko kupiłem (w pociągu zanim dotarłem do domu). Zauważyłem że większość tytułów wydawanych przez Waneko ma 15 tomów (VGA, Mars, LH) . Podsumowując nie żałuje że kupowałem ta serie.
Dzieki aaaaaaaaa jesteś wspaniały :D !!!!!!!!! te kilka zdań a zwłaszcza:
Spoiler zwłaszcza to że rozwiąrze się motyw z listem! doprowadziły mnie do niekontrolowanej radości:))))))))))

Ja tez nie żałuje że zbierałam tę serie. Idę podziekować waneko!!!!!

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw lis 24, 2005 4:59 pm

Ta jedna akcja z ostatniego tomu troche mnie zaskoczyła ale to w sumie bylo ciekawe rozwiązanie na zakonczenie ^^ Szkoda ze pani Fuyumi nie przewidziała na przykład tomiku "10 lat pozniej" fajnie by ich bylo ogladac starszych :D

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » czw lis 24, 2005 7:47 pm

Kira the Demon pisze:Ta jedna akcja z ostatniego tomu troche mnie zaskoczyła ale to w sumie bylo ciekawe rozwiązanie na zakonczenie ^^ Szkoda ze pani Fuyumi nie przewidziała na przykład tomiku "10 lat pozniej" fajnie by ich bylo ogladac starszych :D


Początkowo zakończenie miało być inneSpojler "Mars" był planowany na 60 stron i na końcu Rei umierał"Spoiler (o czym można przeczytać w wywiadzie z nią w "Świat z papieru i stali")

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » pt lis 25, 2005 6:34 pm

Przeczytałam!!! Dziś sa moje imieniny i zgadnijcie co mogłam kupić!!!!!:D
Oczywiście Marsa! Ja wiedziałam że Makio w końcu zaatakuje Rei`a i że prawie go zabije, ale nie wiedziałam niczego poza tym. Uważam że zabicie Reia byłoby szokującym i może dla niektórycvh fajnym zakończeniem. Ale Rei musiał dostać szansę. Soryo chyba tez to rozpatrzyła bo tak to by było zbyt tragicznie bez wiekszego przesłąnia. Rei miał dorosnąć, miał dostać szanse by wreszcie żyć szczęsliwie z kimś kto nie tylko jak Sei chciał być chroniony ale i chronił Rei`a, a Kira taka właśnie jest chce chronić ukochanego nie tylko dla siebie ale i dla niego samego. Sei był nie poważny, niby siedziało w nim coś co nawet jego przerażało ale był egoista chciał aby Rei żył tylko dla niego.

Heh, najwazniejsze sa w tym tomie słowa które wypowiadaja poszczególne osoby, wczytajcie się w nie dobrze bo można wiele się z nich nauczyć. Arigato Waneko, arigato Soryo Fuyumi:) To był piekny 15 tomowy sen, realny sen z którego musze sie obudzić. Napisze fanfika! Ba! narysuję go. Jak go skończę to wam pokażę :twisted: Pozdrawiam!

"To miejsce którego szukamy, spokojne i bezpieczne... Być może wcale nie istnieje. a mimo to będziemy pedzić do przodu. Nie wazne co nas czeka u celu. Bedziemy walczyć do końca"

Tego sobie i wam też życzę:)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lis 26, 2005 4:46 pm

Kupiłam sobie piętnasty tomik wczoraj i jakież miłe było moje zaskoczenie jak w środku ujrzałam kartkę z erratą :D ale mniejsza z tym.
Ostatnimi czasy zauważyłam ,że zakonczenia niektórych serii mnie rozczarowują i jestem bardzo zadowolona ,że w przypadku Marsa było inaczej ^ ^. 15 tomik spełnił moje oczekiwania i teraz mi troszkie smutno ,że to juz koniec.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt lis 29, 2005 10:49 am

O, a ja dostalam wersje bez erraty... Coz, jakos to przeboleje :D
Co do serii to ciesze sie, ze sie skonczyla. Owszem bardzo ja lubie i troche zal mi rozstawac sie z bohaterami, ale wiem, ze juz wiecej sie z tego tematu wycisnac nie da i jak dla mnie to moglaby sie skonczyc nawet odrobinke wczesniej... I ciesze sie, ze nie ma tomiku "10 lat pozniej" Jest dobrze, tak jak jest i tak niech pozostanie :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 05, 2005 3:03 pm

No i po Marsie.
Tomik 15 bardzo mi sie podobal,w sumie nic mnie jakos szczegolnie nie zaskoczylo,z wyjatkiem SPOILER!!!![size=0]amnezji Makio[/size]END SPOILER.
Zal mi ze Mars sie juz skonczyl,ale tak jak Des napisala,nie dalo sie juz nic wiecej z tego wycisnac :P
aczkolwiek 10lat pozniej z checia bym zobaczyla*^^*

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość