Kawaii dla starszych czytelników / Anime+

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt cze 17, 2005 11:43 pm

Albo wogule nie wyjdzie? Coś cisza zbyt wielka. Ani najmniejszej zapowiedzi

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob cze 18, 2005 12:45 am

Yaku pisze:Albo wogule nie wyjdzie? Coś cisza zbyt wielka. Ani najmniejszej zapowiedzi
Nawet stronki na necie nie postawili :|

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob cze 18, 2005 8:05 am

Może chcą sie zastosować do wyników ankiety i dlatego tyle im to zajmuje czasu.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » sob cze 18, 2005 8:45 am

Niesądzę Suboshi-kun.
Nawet miesiąc to mnustwo czasu na przygotowanie czasopisma (przy odpowiedniej organizacji).
Nawet spekulując trudno mi znaleźc powód takiego milczenia - jest tak jakby ich nie było.
Może uważają że tak jest ok. i nie maja się czym martwic gdyż nr. wyjdzie w czerwcu.. Zobaczy się. Mają jeszcze kilka dni.

Koala
Status: Offline

Post autor: Koala » śr cze 22, 2005 5:53 pm

Cytat z forum JPF;
"Dzisiaj, Pani w kiosku powiedziała mi że otrzymała kartkę z wiadomością o tym że Anime+ i Kawaii zostało wycofane z rynku z powodu niskiego zainteresowania

Cytaty z forum Kawaii:
"Wczoraj do kioskarzy przyszło pismo omniej więcej tej tresci : z powodu niskiego zainteresowania i małej sprzedaży następujących pism, Kawaii i Anime+, zostają one wycofane z rynku. Mogłam coś przeoczyć i przejęzyczyć, ale to niestety oznacza jedno: Anime + miało 1 numer, Kawaii nie wiem ile, ale z powodu marnej zprzedaży nie będzie więcej."

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr cze 22, 2005 6:26 pm

Koala pisze:Cytat z forum JPF;
"Dzisiaj, Pani w kiosku powiedziała mi że otrzymała kartkę z wiadomością o tym że Anime+ i Kawaii zostało wycofane z rynku z powodu niskiego zainteresowania

Cytaty z forum Kawaii:
"Wczoraj do kioskarzy przyszło pismo omniej więcej tej tresci : z powodu niskiego zainteresowania i małej sprzedaży następujących pism, Kawaii i Anime+, zostają one wycofane z rynku. Mogłam coś przeoczyć i przejęzyczyć, ale to niestety oznacza jedno: Anime + miało 1 numer, Kawaii nie wiem ile, ale z powodu marnej zprzedaży nie będzie więcej."
Po pierwsze: JPF nie ma forum. Mangaforum działa niezależnie ;)
Po drugie: Jeśli to prawda to... sam nie wiem. W sumie, można się było tego spodziewać :roll:
Los Kawaii mało mnie obchodzi. Szkoda, że Anime+ nie udało się utrzymać. Mimo kilku błędów i niedociągnięć, można je było strawić. Teraz ciężko będzie już zapełnić tą lukę. Nie sądzę, żeby ktoś się pokusił o kolejną próbę. :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr cze 22, 2005 6:57 pm

Szkoda.
Pierwszy numer średnio mi się podobał, ciekaw byłem jak będzie wyglądał numer drugi. Teraz już wiem :lol:
Może Dżedaj znowu porwie sie z motyką na słońce i wyda kilka numerów jakiegoś nowego, mangowego pisemka :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » ndz lip 17, 2005 11:29 pm

Nie wiedziłałem że zrezygnowali z wyadawania anime+. Kawaii to mi nie szkoda ( Ciekawe czy jak by nie zmienili starego składu to by dłużej pociagneli). No i nie ma żadnego "fachowego pisma" , hyba że wznowią MangaMix, ale to raczej nie możliwe.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz sie 28, 2005 12:03 am

Tak to się zwykle kończy. A szkoda, bo Kawaii w ukochanej przez mnie formie wytrzymało chyba 7 lat! Ale teraz to juz nie to samo, tylko jakiś badziewny mutant.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz sie 28, 2005 4:18 pm

kodzio pisze:Tak to się zwykle kończy. A szkoda, bo Kawaii w ukochanej przez mnie formie wytrzymało chyba 7 lat! Ale teraz to juz nie to samo, tylko jakiś badziewny mutant.
Którego już nie ma od kilku miesięcy.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz sie 28, 2005 5:12 pm

Oł gad! Ale jestem zacofany... ale Szczytno to nie Kraków....po prostu nie kupowałem mutanta i nie śledziłem jego kariery...

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pn sie 29, 2005 12:35 am

Moim zdaniem, gdyby Kawaii nie zmieniło składu napewno by jeszcze istnialo. A jak zrobili z niego takie g***o to się nie dziwię, że się nie sprzedawało. Anime+ mi nie szkoda, bo było za krótko, abym miała do niego jakiś sentyment. Mam nadzieję, że za jakiś czas pojawi się jakieś naprawdę dobre czasopismo, którego nie wyda firma wydajaca takie ścierstwa jak Bravo. Przepraszam jesli kogoś uraziłam :oops:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pn sie 29, 2005 2:36 pm

Tak! Kawaii z "peep-showowym" znaczkiem to przykład, jak można zmieszać diament z szambem. I te badziewne rysunki w pierwszych komiksach...szajs, dopiero pseudo-mangowa historia o policjantce w oddziałach prewencji dała się czytać, ale pachniało w niej trochę GiTS-em i Patlaborem. Normalnie lepiej byłoby zakończyć czasopismo, wraz z odejściem ekipy Dżedaja i pozostawić perłowe archiwalia niż ciągnąć ochłap dalej. Kiedy nadeszło Kawaii za 5,90, przerzuciłem się na Mangazyn, który kosztował ponad jedenaście. Po prostu nie kupuję bzdetu... :?

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości