KONIEC MANGAZYNU! (Mangazyn 8)

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob gru 18, 2004 11:05 pm

Miss-chan pisze:Czy ktoś z Was otrzymał swoje pieniądze spowrotem? Bo ja napisałm i poprosiłam o zwrot pieniędzy lecz do tej pory nic nie dostałam (dwa miesiące minłęy). Do tego maila nie mam już komu wysłać bo server mangazyn.pl nie istnieje...
help?
Nie słyszałem żeby ktokolwiek takowy zwrot otrzymał. Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to wcale.
Mówi sie trudno. Redakcja straciła o wiele więcej niż czytelnicy. Nie kopmy leżącego... :roll:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn gru 20, 2004 11:47 am

ja też nie dostałam zwrotu pieniędzy, no ale nie było tego dużo(chyba za dwa numery) więc przeżyje. Ogólnie to mi smutno że mangazyn przestał istnieć, bo to jednak z niego dowiadywałam sie o wszystkich niusach związanych z m&a..
A tak nawiasem, pisali że od września mają wejść na polski rynek jakieś dwie firmy wydające anime, a ja nic o tym nie słyszałam..? :?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 20, 2004 11:53 am

No ja też nie dostałem i nie słyszałem, żeby ktoś dostał ;(

A co do tych firm, to wiem że jedna miała wejść, ale koniec końców nie znaleźli dystrybutora i na razie nici z anime :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Miss-chan
Status: Offline

Post autor: Miss-chan » pn gru 20, 2004 4:55 pm

Acha czyli to było zwykłe oszustwo... Wiecie mi też jest bardzo, bedzo przykro, że MANGAzynu już nie ma, bo faktycznie dla mnie było to najważniejsze źródło wiedzy z mangowego światka. Jednak nie jestem fundacją charytatywną i, z powodów których nie ma sensu tu wymieniać, przyda mi się każda ilość pieniędzy.
Poaz tym jeśli powiedzieli, że oddadzą to powinni oddać. :/ To już jest nieuczciwe i wyraża zupełny brak szacunku dla fanów. Przynajmniej ja tak czuję...

No i JA CHCĘ TE ANIME!! >.<"
buuuu....
:cry:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn gru 20, 2004 7:50 pm

Miss-chan pisze:Acha czyli to było zwykłe oszustwo... Poaz tym jeśli powiedzieli, że oddadzą to powinni oddać. :/ To już jest nieuczciwe i wyraża zupełny brak szacunku dla fanów.
Z tego co mi wiadomo, to tuż po ogłoszeniu upadku MANGAzynu na konta bankowe wjechał im komornik czy jakaś tam inna instytucja i nie mieli możliwości wypłacić kasy.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt gru 21, 2004 8:49 am

Z tego co mi wiadomo, to tuż po ogłoszeniu upadku MANGAzynu na konta bankowe wjechał im komornik czy jakaś tam inna instytucja i nie mieli możliwości wypłacić kasy.
Skąd ty bierzesz takie informacje? :shock: :shock: Jak dobrze ,ze nie zamawiałam żadnej prenumeraty :D Swoją droga niezłych długów się dorobili :roll:

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt gru 21, 2004 11:01 am

Tez nie zamowilam prenumeraty. Chociaz w zasadzie mialam taki zamiar, tylko ze jak zwykle nie udalo mi sie zebrac. :roll: Czyli nie mam teraz czego zalowac. Ale nawet bez tego argumentu o komorniku, ktory jest jak najbardziej logiczny, nie dziwie sie, ze nie maja z czego zwracac tych pieniedzy, chociazby i chcieli.

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości