KONIEC MANGAZYNU! (Mangazyn 8)

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 03, 2004 12:18 pm

Hmm, to jeden z tych wierszy gdzie "Matko Boska" rymuje się z "okupacja żydowska" :roll: Ziemkiewicz to jednak ma rację, człowiek sob ie musi w tym kraju porymować :lol: Żałosne :|

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn paź 04, 2004 2:18 pm

Hmm wierszyk trochę przesadzony.Dla mnie ekipa P.Musiałowicza kojarzyła sie z moimi początkami i na pewno trochę będzie mi ich brakowało. A co do ,,sracza" to dla mnie to już było poważne przegięcie jesli chodzi o wygląd i jakość pisma to Mangazyn był lepszy od Kawaii i większości gazet wydanych u nas w kraju :? Ciekawe ile lat ma sam twórca :roll:

VGAi
Status: Offline

Post autor: VGAi » pn paź 04, 2004 2:26 pm

zandam pisze: Ciekawe ile lat ma sam twórca :roll:
Prawie 30.

Kari-chan
Status: Offline

Post autor: Kari-chan » pt paź 08, 2004 7:52 pm

Wielka szkoda,że zakończyli swoja działalność ;_;
A mi zostało jeszcze 6 numerów prenumeraty...
Podobno mozna ządac zwrotu pieniedzy,ale skąd oni wezma,żeby nam oddać...

Keitaro_Kamiru
Status: Offline

Post autor: Keitaro_Kamiru » pn paź 11, 2004 10:08 pm

Trochę ciężki ten wierszyk.
Cholera już zdążyłem się przyzwyczaić do Mangazynu. Miał fajne artykuły nie tylko o m&a, "Wynurzenia z czarki szake" były świetne. Podobno na wiosne ma wyjść jakiś nowy magazyn. Oby.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt paź 12, 2004 10:12 am

Skąd wiesz? Skąd masz taką informacje?

Keitaro_Kamiru
Status: Offline

Post autor: Keitaro_Kamiru » wt paź 12, 2004 10:20 am

Anonymous pisze:Skąd wiesz? Skąd masz taką informacje?
Chyba na forum JPF-u ktoś tak napisał ale pewien nie jestem.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt paź 12, 2004 11:28 am

Byłoby fajnie gdybyś podał jakiś odnośnik do tego, albo chociaż cytat :roll: :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Keitaro_Kamiru
Status: Offline

Post autor: Keitaro_Kamiru » wt paź 12, 2004 11:59 am

Sorki ale nie pamiętam gdzie to było napisane :oops: . Pamiętam, że była wzmianka o wydawcy ma nim ponoć być Axel Springer. To chyba ci od Komputer Świata. Ale osobiście niespecjalnie w to wierzę. Obym się mylił.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt paź 12, 2004 4:14 pm

No ja na razie te wiadomości puszczam mimo uszu, bo w internecie takich informacji jest baaardzo dużo :wink:
Ale jeśli już by się potwierdziły, to ciekawe, czy zabierze się za ten magazyn nowa ekipa, czy też znowu stara, tylko pod innym nadzorem. W sumie nie byłoby to takie głupie, ale niech Mr Jedi nie będzie już red naczem, niech powierzy to komuś innemu, komuś kto zna się na tym :roll:

Poza tym Axel Springer ostatnio zajął się wydawaniem komiksów, w tym trzech na podstawie japońskich gier (Street Fighter, Soul Saga oraz Silent Hill), a jednego o mangowej stylistyce. :wink:
Ale nie wyobrażam sobie mangowego "Komputer świata", więcej miejsca zajęłoby tłumaczenie jak uruchomić dvd, czytać mangę, niż sama recka :lol: :lol: :lol:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Keitaro_Kamiru
Status: Offline

Post autor: Keitaro_Kamiru » wt paź 12, 2004 4:37 pm

Axel Springer to bogate wydawnictwo pozatym to niemiecka firma więc jak już zacznął coś robić to będą to robić dobrze. Może oprócz mangi zaczęli by wydawać także anime.Ciężko mi sobie wyobrazić magazyn o mandze bez Jediego. Pożyjemy zobaczymy. :D

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt paź 15, 2004 7:53 pm

Keitaro_Kamiru pisze: Ciężko mi sobie wyobrazić magazyn o mandze bez Jediego. Pożyjemy zobaczymy. :D
Mi tez. Ale propzycja Gotenksa wcale nie oznacza, zew Jedi mialby kompletnie przestac sie udzielac w owym hipotetycznym pismie. Przeciez w redakcji jest jeszcze cala masa innych funkcji poza radaktorem naczelnym :)

Keitaro_Kamiru
Status: Offline

Post autor: Keitaro_Kamiru » pt paź 15, 2004 9:26 pm

Desponia pisze:Mi tez. Ale propzycja Gotenksa wcale nie oznacza, zew Jedi mialby kompletnie przestac sie udzielac w owym hipotetycznym pismie. Przeciez w redakcji jest jeszcze cala masa innych funkcji poza radaktorem naczelnym :)
Ja za zmianami nie przepadam. Wiem, że jest mnóstwo innych funkcji ale po tylu latach zdążyłem się już przyzwyczaić do Jediego jako naczelnego.
Chociaż zdrugiej strony pomimo, że darzę Go wielkim szacunkiem za to co zrobił dla sceny m&a w Polsce dla dobra nowego magazynu mógły się zająć tylko pisaniem.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt paź 15, 2004 9:34 pm

Coz, kierowanie sie przyzwyczajeniem to niezbyt dobry sposob podejmowania decyzji. A juz zdecydowanie nie powinien stac na pierwszym miejscu skoro sam dostrzegasz potrzebe zmian i nie jestes im przeciwny.
Ale i tak jak na razie wszystko pozostaje w bezpiecznej strefie gdybania :D

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt paź 15, 2004 9:38 pm

Keitaro_Kamiru pisze:Ja za zmianami nie przepadam. Wiem, że jest mnóstwo innych funkcji ale po tylu latach zdążyłem się już przyzwyczaić do Jediego jako naczelnego.
Prawdę powiedziawszy, jediego-naczelnego, zacząłem zauważać w czasopiśmie dopiero wtedy kiedy zaczął wyklinać w przypisach do recenzji na "uwagowców" :roll: A tak to wydawał się takim duchem opiekuńczym, którego flagową cechą jest nieobecność :roll:

Keitaro_Kamiru
Status: Offline

Post autor: Keitaro_Kamiru » pt paź 15, 2004 10:04 pm

Desponia pisze:Coz, kierowanie sie przyzwyczajeniem to niezbyt dobry sposob podejmowania decyzji. A juz zdecydowanie nie powinien stac na pierwszym miejscu skoro sam dostrzegasz potrzebe zmian i nie jestes im przeciwny.
Ale i tak jak na razie wszystko pozostaje w bezpiecznej strefie gdybania :D
Oczywiście masz racje jedyną zmianą jaka mi narazie przeszkadza jest brak Mangazynu :( A co do Jediego wydaje mi się, że powinien być dobrym duchem swoistą maskotką nowego pisma do tego nadaje się wspaniale. Jednak narazie dajmy spokój gdybaniom. Na temat nowego pisma pogadamy jak wyjdzie bo narazie czytając te plotki i domysły czuje się jakbym był dziennikarzem Faktu bądź Tvn-u :)

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » sob lis 06, 2004 7:10 pm

Hey poznajecie mnie?
Jestem Yaku !
Yaku 13
Co to ma znaczyć
Zacząłem czytać Kawaii - zaczęło opadać na dno
Zacząłem chodzić do Rotundy (pub w K-wie) - zaczął się staczać
Zacząłem czytać Mangazyn - to samo, z czegoś supraśnego .. uhh .. co ja jestem? Jeździec Apokalipsy? :cry:

zandam pisze: (..) Ostatnio numery były coraz gorsze (..)
Pewnie widzieli że nie jest dobrze, i wszystko się sypie - nie napawa to do efektywnej pracy :?

Lina pisze:2 pierwsze numery,bo potem się zrobiły droższe i ciensz
Może starali się pociągnąć swego wydawcę?

Mam ogromną nadzieję że uda im się stworzyć nowe pismo M&A na podobnym poziomie jak Mangazyn. Są zgraną grupą tworzącą świetne pisma
(może teraz jakieś hentai`owe ^^)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lis 15, 2004 7:37 am

Yaku, jak moglibyśmy Ciebie nie poznać :wink:
Kasumi.pl pisze:Agata Rabska, przedstawicielka Kawaii na konferencji prasowej na kowencie Baka Y2K4, poinformwała że planowana data ukazania się magazynu Kawaii w wersji dla starszych czytelników to 11 marca.
Hehe, ciekawe :)
Chyba można to potraktować jako coś więcej niż plotkę :wink: Ale trochę się boję, szata graficzna, konkursy sms, mało tekstu itp. Takie mam obawy, ale pierwszy numer kupię, kurde już jestem ciekaw co z tego wyjdzie :)
BTW. Ciekawe jak się będzie pismo nazywać... :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 12:54 pm

MANGAZYNU już nie ma.Szkoda,mimo,że wolałem Kawaii.Nie było to takie złe czasopisemko.

Miss-chan
Status: Offline

Post autor: Miss-chan » sob gru 18, 2004 10:55 pm

Czy ktoś z Was otrzymał swoje pieniądze spowrotem? Bo ja napisałm i poprosiłam o zwrot pieniędzy lecz do tej pory nic nie dostałam (dwa miesiące minłęy). Do tego maila nie mam już komu wysłać bo server mangazyn.pl nie istnieje...
help?

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości