Locke

Podforum przeznaczone dla miłośników Locke'a
InCo
Status: Offline

Post autor: InCo » pn wrz 06, 2004 6:27 am

miał biały, ale taki szorstki :?

a pozatym tomik kosztuje 8 zyli, to nie aż tak dużo :wink:

ziewajacy kot
Status: Offline

Post autor: ziewajacy kot » śr wrz 08, 2004 4:37 pm

A ja sie pochwale, ze mam w domu na polce wszystkie 10 wydanych przez Waneko tomow Locka i... nie zaluje wydanych na ta mang pieniedzy.

Lino, ja tez nie wiem czy Ci sie manga Locke spodoba ale jest to jedna z naprawde niewielu mang, ktore z czystym sumieniem moge polecic :)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr wrz 08, 2004 7:02 pm

Szorstki czyli nie taki jak w jpfie.Ja też nie wiem czy mi się podoba,bo kreska taka hmmm stara.Narazie szukam obrazków z mangi i jak mi się spodoba to może kiedyś tam zamówię.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr wrz 08, 2004 10:16 pm

Komiks ma wielki potencjał, rzadko kiedy wykorzystywany. Hijiri Yuki potrafi robić hollywoodzkie scenariusze (to nie jest zaleta), ale wbrew pozorom to jeden z nielicznych dobrych komiksów s-f w Polsce, który nie jest cyberpunkiem (ulubiony gatunek s-f komiksiarzy :roll:). Nie jest zły, ale najlepszy też nie jest.

ziewajacy kot
Status: Offline

Post autor: ziewajacy kot » czw wrz 09, 2004 12:15 pm

To prawda ze potencjal tej mangi nie jest do konca wykorzystywany. A szkoda... wielka szkoda :(

Lina: faktyczne kreska jest dosyc archaiczna i zdecydowanie oprawa graficzna nie jest mocnym punktem tej mangi. Mnie tez na poczatku troche odrzucala ale zapewniam Cie ze szybko sie mozna do niej przyzwyczaic.
...poza tym taka archaiczna kreska tez ma swoj specyficzny urok ;)[/quote]

ziewajacy kot
Status: Offline

Post autor: ziewajacy kot » czw wrz 09, 2004 12:16 pm

To prawda ze potencjal tej mangi nie jest do konca wykorzystywany. A szkoda... wielka szkoda :(

Lina: faktyczne kreska jest dosyc archaiczna i zdecydowanie oprawa graficzna nie jest mocnym punktem tej mangi. Mnie tez na poczatku troche odrzucala ale zapewniam Cie ze szybko sie mozna do niej przyzwyczaic.
...poza tym taka archaiczna kreska tez ma swoj specyficzny urok ;)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 09, 2004 1:00 pm

ziewajacy kot pisze:To prawda ze potencjal tej mangi nie jest do konca wykorzystywany. A szkoda... wielka szkoda :(
Przyznam szczerze, że 9 i 10 tomu nie czytałem :roll: Dalsze tomy moga stanowić coś lepszego ale po kiepskim Lordzie Leonie raczej spodziewam się, że tylko mniejszość będzie wybitna (tak jak "Pogrom cyberów").
ziewajacy kot pisze:...poza tym taka archaiczna kreska tez ma swoj specyficzny urok ;)
Popieram, głównie dlatego, że kreska nie jest zła dopóki zachowuje swój specyficzny styl. Przeżyje dopóki zachowują proporcje i nie wprowadzają zwierzaczkowatych bohaterów.

Maga
Status: Offline

Post autor: Maga » czw wrz 09, 2004 4:43 pm

Mnie się kreska Locke'a podoba. Fabuła też, według mnie, nie była taka zła, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę kiedy manga powstała.
Locke przypomina mi trochę książki Asimova. Jak dla mnie, bardzo dobry komiks s-f w "starym stylu".

SHOX!
Status: Offline

Post autor: SHOX! » pt lis 05, 2004 11:01 am

8) Witam z radością pisze swój pierwszy post na tym forum.
Chciałbym podziękować wydawnictwu za szerzenie , za staranie się pokazać nam coś innego , bardziej ambitnego niż większość wydawanych dotychczasz mang. Sprawa jest prosta , starszym czytelnikom "zwisa" - ją banalne romantycznie historie które opowiadają pierwszych miłościach i rozterkach dziewczyn i chłopców ze szkół gimnazjalnych :) ... dlatego cenie LOCKE'a za to ( to się też tyczy JEŻ'a ), że był inny i wniósł powiew świeżości który w krótkim czasie został poskromiony ;/ .. mam nadzieje , że jeszcze do nas wróci. Komiks ma stylową kreskę ot co solidne rzemiosło które mi się podoba, ciekawe historie i od tomu 7 gładki papier :). Mam wszystkie tomiki i naprawdę warto jest je mieć w swojej kolekcji.

Zablokowany

Wróć do „Locke Superczłowiek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość