Perfect World

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Itachi Uchiha » pn wrz 02, 2019 4:53 pm

ninna pisze:
pn wrz 02, 2019 4:42 pm
Wchodzę dziś na baka updates i widzę, że "Perfect World" jest zakończony :shock: : https://www.mangaupdates.com/series.html?id=112481 . W przytoczonym wcześniej artykule z ann pisali, że manga zbliża się do końca, a tu taki zonk.
Ale nie powiem, mnie by taka długość pasowała. Nie ma co ciągnąć na siłę.
Mało to tego, jak ktoś się niecierpliwi to może już przeczytać pozostałe tomiki po angielsku, bo już wyszły skany. Ja już jestem po, i nie powiem seria miała potencjał lecz w którymś momencie poszło cosik nie tak. Da się cieszyć historią, ale spodziewałem się czegoś więcej. Ocenka końcowa ode mnie to -7/10. Polskie wydanie i tak dozbieram do końca bo szojek na półce nigdy za wiele :P
Podrzucam mega spoiler fotkę z ostatniego rozdziału. Zaglądać na własną odpowiedzialność :angel:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Yuriko » pn wrz 02, 2019 4:58 pm

Itachi Uchiha pisze:
pn wrz 02, 2019 4:53 pm
Podrzucam mega spoiler fotkę z ostatniego rozdziału. Zaglądać na własną odpowiedzialność :angel:
► Pokaż Spoiler
Serii miałam na początku nie zbierać, ale wszyscy tak zachwalali, to pomyślałam, że kiedyś dam szansę, ale ten spoiler jeszcze bardziej mnie zachęcił i już wiem, że kupię wszystkie wydane tomy przy następnym zamówieniu. Dzięki Itachi Uchiha :D

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: DarkNighty » pn wrz 02, 2019 5:42 pm

Itachi Uchiha pisze:
pn wrz 02, 2019 4:53 pm
Ja już jestem po, i nie powiem seria miała potencjał lecz w którymś momencie poszło cosik nie tak. Da się cieszyć historią, ale spodziewałem się czegoś więcej. Ocenka końcowa ode mnie to -7/10.
Niestety muszę się zgodzić. Manga nie jest zła i nie żałuję, że ją kupuję (i uzbieram do końca), ale jednak coś poszło nie tak. Może miałam za wysokie oczekiwania? Wyszła w sumie przeciętna szojka. :P Chyba największy problem mam z bohaterami, bo nie za bardzo się do nich przywiązałam.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Perfect World

Post autor: isei » pn wrz 02, 2019 6:07 pm

Itachi Uchiha pisze:
pn wrz 02, 2019 4:53 pm

Mało to tego, jak ktoś się niecierpliwi to może już przeczytać pozostałe tomiki po angielsku, bo już wyszły skany. Ja już jestem po, i nie powiem seria miała potencjał lecz w którymś momencie poszło cosik nie tak. Da się cieszyć historią, ale spodziewałem się czegoś więcej. Ocenka końcowa ode mnie to -7/10. Polskie wydanie i tak dozbieram do końca bo szojek na półce nigdy za wiele :P
Podrzucam mega spoiler fotkę z ostatniego rozdziału. Zaglądać na własną odpowiedzialność :angel:
► Pokaż Spoiler
To chyba nie jest jeszcze ostatni rozdział. Na stronie z francuskimi skanami można znaleźć jeszcze kolejny (dokładniej 46), który według nich jest początkiem 10 tomu (no chyba, że to będzie jakiś dodatek) :)

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Itachi Uchiha » pn wrz 02, 2019 6:17 pm

isei pisze:
pn wrz 02, 2019 6:07 pm
Itachi Uchiha pisze:
pn wrz 02, 2019 4:53 pm

Mało to tego, jak ktoś się niecierpliwi to może już przeczytać pozostałe tomiki po angielsku, bo już wyszły skany. Ja już jestem po, i nie powiem seria miała potencjał lecz w którymś momencie poszło cosik nie tak. Da się cieszyć historią, ale spodziewałem się czegoś więcej. Ocenka końcowa ode mnie to -7/10. Polskie wydanie i tak dozbieram do końca bo szojek na półce nigdy za wiele :P
Podrzucam mega spoiler fotkę z ostatniego rozdziału. Zaglądać na własną odpowiedzialność :angel:
► Pokaż Spoiler
To chyba nie jest jeszcze ostatni rozdział. Na stronie z francuskimi skanami można znaleźć jeszcze kolejny (dokładniej 46), który według nich jest początkiem 10 tomu (no chyba, że to będzie jakiś dodatek) :)
Może chodzi o ostatnie trzy dymki od autorki? Pożyjemy zobaczymy :P
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Perfect World

Post autor: amsterdream » pn wrz 02, 2019 9:22 pm

Itachi Uchiha pisze:
pn wrz 02, 2019 4:53 pm
Podrzucam mega spoiler fotkę z ostatniego rozdziału. Zaglądać na własną odpowiedzialność :angel:
► Pokaż Spoiler

W ciemno trafiłem co będzie na tym skanie :lol: . Dobrze, że to olałem po pierwszym tomie, szojki są takie przewidywalne.

Karlan
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Karlan » wt wrz 03, 2019 8:46 am

Nie czytam tej mangi, ani nie zamierzam, a też ten "spoiler" wcale mnie nie zaskoczył. :P

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Perfect World

Post autor: ninna » wt wrz 10, 2019 10:57 am

Tom 5 był zdecydowanie najlepszy z dotychczasowych. Skupiamy się w nim na innych bohaterach, a główna "para-nie-para" jest tu tylko dodatkiem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w kolejnym tomie wrócimy na stare tory ale może autorka jeszcze pociągnie wątek Kaede i Keigo bo bardzo polubiłam tę parę. Ich problemy też wydały mi się bardzo prawdziwe.

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: MarcinManga » śr wrz 18, 2019 10:39 pm

Ostatnio trochę tutaj pisaliście o tym, że seria została zakończona na 9 tomach. Kotori napisało na asku, że seria nadal powstaje. W dodatku jak już mówimy o Baka-Updates, to tam też znowu widnieje "ongoing".
Tak więc seria chyba jednak idzie dalej :P

Chociaż ja tam nie wiem, różne źródła mówią różne rzeczy :D

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Yuriko » śr wrz 18, 2019 10:55 pm

Mi się zdaje, że skoro nie ma oficjalnych informacji, to nie ma co za dużo spekulować. Tak szczerze, jak jakaś seria się kończy, to wiele stron o tym trąbi, więc.. :D

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: MarcinManga » ndz lis 10, 2019 11:16 pm

Okładka tomu 10
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Yuriko » ndz lis 10, 2019 11:50 pm

Ale śliczna :-D

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Łukasz.T » pn lis 11, 2019 1:38 pm

Ładna :)

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Meliona » śr sie 05, 2020 11:07 am

Okładka tomu 11:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Yuriko » śr sie 05, 2020 11:28 am

Ładna okladka. Muszę w końcu nadrobić kilka tomow :)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Perfect World

Post autor: ninna » śr sie 05, 2020 12:09 pm

Ech, myślałam, że jak są nowe posty w temacie to wreszcie będzie to informacja o zakończeniu serii... Lubię tą mangę. Jak się przymknie oko na fakt, że to taka trochę telenowela z wątkiem niepełnosprawności, to czyta się naprawdę przyjemnie. Zresztą, ostatnio bardziej niż na główną parę, zwracam uwagę na bardzo udany wątek Keigo i Kaede.
Ale nie lubię takiego przeciągania na siłę. W ósmym tomie wszystko wydaje się zmierzać ku rychłemu zakończeniu więc nie wiem, co autorka chce jeszcze namieszać :?.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Meliona » śr sie 12, 2020 1:13 pm

twitter Manga Mogura pisze:"Perfect World" by Rie Aruga will have 12 volumes total. The next volume will be the final one.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Yuriko » śr sie 12, 2020 1:41 pm

Dobre info. Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na wydanie w Polsce po 11 tomie.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Perfect World

Post autor: Alzea » śr sie 12, 2020 1:48 pm

Super wiadomość, kolejna seria zakończona <3 bałam się, że będą przeciągać, jakoś im dłużej zbieram tym mniej mam ochotę ładować się w on-goingi

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Perfect World

Post autor: ninna » śr sie 12, 2020 2:09 pm

Bardzo dobre wieści :D. To JUŻ kojarzy się z telenowelą, nie ma sensu jeszcze przedłużać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość