Magi: The labyrinth of Magic #24

Wszystko o Magi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Itachi Uchiha » wt sie 20, 2019 3:58 pm

Obrazek
Tak prezentuje się obwoluta dwudziestego czwartego tomu Magi. Czy decyzja, którą podejmie Salomon okaże się słuszna?

O tym przekonamy się już 18 września.

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Nanami » wt paź 22, 2019 2:56 pm

Okej moi mili, jeśli posiadacie ten tomik - zerknijcie i powiedźcie mi, czy widzicie różnice w jakości papieru oraz w jakości tuszu. 8-)
Bo ja tak i to całkiem sporą...

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1307
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Sebek » wt paź 22, 2019 3:03 pm

Nanami pisze:
wt paź 22, 2019 2:56 pm
Okej moi mili, jeśli posiadacie ten tomik - zerknijcie i powiedźcie mi, czy widzicie różnice w jakości papieru oraz w jakości tuszu. 8-)
Bo ja tak i to całkiem sporą...
Ta jakosc jest na plus, czy minus?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Ame » wt paź 22, 2019 3:07 pm

Sebek, z wypowiedzi zrozumiałam, że na minus.

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Nanami » wt paź 22, 2019 3:08 pm

Minus.
Cieńszy papier o lekkim odcieniu szarości a do tego szarawy kontrast (cóż, duże wysycenie przebiłoby na drugą stronę). Wprawdzie to jeszcze nie tak ekonomiczna forma, w jakiej wydaje się mangii w Japonii (czytaj: bardzo ekonomiczna), ale coś pośredniego między tym a jakością, w jakiej do tej pory było drukowane Magi (grube kartki, czarrrrrny tusz) :wink:

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1307
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Sebek » wt paź 22, 2019 3:20 pm

Ame pisze:
wt paź 22, 2019 3:07 pm
Sebek, z wypowiedzi zrozumiałam, że na minus.
Chcialem sie upewnic :)
Nanami pisze:
wt paź 22, 2019 3:08 pm
Cieńszy papier o lekkim odcieniu szarości a do tego szarawy kontrast (cóż, duże wysycenie przebiłoby na drugą stronę). Wprawdzie to jeszcze nie tak ekonomiczna forma, w jakiej wydaje się mangii w Japonii (czytaj: bardzo ekonomiczna), ale coś pośredniego między tym a jakością, w jakiej do tej pory było drukowane Magi (grube kartki, czarrrrrny tusz) :wink:
To tak troche srednio... chyba ten tytul sprzedaje sie obecnie nieco gorzej, niz na poczatku i chca troche zaoszczedzic, a tu jeszcze 13 tomow do konca :o
Obrazek

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: kuras » wt paź 22, 2019 3:27 pm

Wysłałem wasze komentarze do produkcji.
Wstępnie mogę wam powiedzieć że, nie zmienialiśmy drukarni, nasycenia czerni, ani papieru dla tej pozycji. Być może kwestia jest w tym, że ostatnich kilka tomów to retrospekcje które mają czarne tła między kadrami, a nie da się uniknąć jakiś minimalnych prześwitów. Pamiętajcie też, że papier czasami różni się w zależności od partii i dostawcy, choć zamawiamy zwykle ten sam w drukarni.

Jakaś sensowniejszą odpowiedź będę mógł wam dać jutro.

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #24

Post autor: Nanami » wt paź 22, 2019 3:37 pm

No właśnie też bym tak na logikę rozumowała, gdyby nie to, że w paczce dostałam również "Nasz cud" tom 16 - tytuł o wręcz tragicznie niskiej sprzedaży :wink: oczywiście od tej samej drukarnii, oba drukowane w tym samym czasie we wrześniu 2019 (sprawdziłam z tyłu) i... w ekstra jakości, cud miód orzeszki.

Dzięki Kuras! Racja, kontrast jest odwrócony dla tych "retrospekcji". Aż zerknęłam do poprzedniego tomu i faktycznie dało się zauważyć podobną tendencję już wcześniej, właśnie od początku tych retrospekcji, tylko dopiero teraz mi aż tak rzuciło się to w oczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości