nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Lina » czw paź 10, 2019 7:44 pm

Wstyd sie przyznać ale tytuł znam tylko z nazwy.. Dużo słyszałam pozytywnych opinii ale nie pamiętałam o czym jest manga. Fajnie że zostanie u nas wydana. Sporo osób sie ucieszy :D . ja na razie sie wstrzymam z zakupem. Zapoznam sie z recenzjami i skanami i zadecyduje:)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: zandam » czw paź 10, 2019 8:10 pm

Wprawdzie mam już amerykańskie wydanie, ale... (świetny) josei w twardej? Biorę. :D

Dwa lata posuchy od Waneko i ten również by do nich dołączył, gdyby nie zapowiedzi z tytułu 20-lecia. Kupiłam/mam zamiar kupić prawie wszystkie (MKR, CCS, FB, Utsubora, Biała Księżniczka). Aż szkoda, że rok się skończy i znów wrócą normalne zapowiedzi, które w ogóle do mnie nie trafiają... Pozostaje poczekać kilka(?) lat na kolejną rocznicę. >D

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 948
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Dembol » czw paź 10, 2019 9:31 pm

Mam to w koszyku na Amazonie od 4 lat chyba i nie mogłem nigdy kupić, bo zawsze znajdywałem bardziej potrzebne komiksy, więc fajnie, że wyjdzie :)

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1375
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Koichi » pt paź 11, 2019 1:12 am

Podajcie mi jakiś tytuł Nakamury, który nie jest dobry? Akurat tego nie czytałem, ale jeśli otagowane jest tajemnica, psychologiczny to tyle mi wystarczy, żeby wiedzieć iż autorka swoimi umiejętnościami zagwarantuje kawał dobrej emocjonalnej przejażdżki. Biorę w ciemno 8-)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ninna » pt paź 11, 2019 10:08 am

Co prawda mam już po angielsku ale wymienię na polskie wydanie. Jednak twarda okładka wygrywa.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kocurzyca » pt paź 11, 2019 7:42 pm

Kupię. Wiele słyszałam o tym tytule a jeszcze nie miałam okazji przeczytać. I lubię kreskę autorki.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Bukafo » pt paź 11, 2019 7:53 pm

Oczywiście ja sam również się zaopatrzę w jeden tomik, gdyż sam opis mnie bardzo zachęcił. :3
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Meliona » czw paź 17, 2019 11:50 am

ask pisze:Czy pozycje od Clampa dobrze się u was sprzedają? Kocham CCS i bardzo liczę na Tsubasa Chronicles w przyszłości :)
Wydawnictwo Waneko
około 3 godziny temu
[Wyderek] Niestety, powiedzieć, że jesteśmy zawiedzeni sprzedażą Clampowych mang to jak nie powiedzieć nic :<

Tak kiepsko się sprzedaje? Czyli CCS Clear Card nie ma co liczyć?
Wydawnictwo Waneko
10 minut temu
[Wyderek] Sprzedaje się poniżej oczekiwań :< Na pewno nie zamykamy się na Clear Card! Niestety z podjęciem decyzji musimy poczekać jeszcze kilka tomów i zobaczyć, czy sprzedaż nie spadnie jeszcze bardziej. Jak zwykle w takich przypadkach - wszystko w Waszych rękach!

Czy wasza najlepiej sprzedająca się LN miała lepszy wynik sprzedaży niż średnio osiągają mangi?
Wydawnictwo Waneko
około 3 godziny temu
[Wyderek] Panie, gdzie tam... Absolutnie. Nawet te z Tokyo Ghoula sprzedały się dość średnio w porównaniu z mangami.

Dlaczego nie wydacie happy sugar life?
Wydawnictwo Waneko
około 3 godziny temu
[Wyderek] W tej chwili skupiamy się na innych tytułach i HSL po prostu nie leży w kręgu naszego zainteresowania. Jak wiele, wieeele innych. Przykro nam, ale nie da się wydać wszystkiego :c
Cóż, JPF zrezygnował z Clampa z konkretnego powodu, więc nie wiem, czego oczekiwali :P Osobiście podejrzewam, że większość fanów Clampa przestała interesować się mangami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Fani » czw paź 17, 2019 11:53 am

Imo, Clamp jest słaby.
Proszę nie bijcie mnie >_<"

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: miaka88 » czw paź 17, 2019 12:06 pm

Dobrze, że nie czekałam i zebrałam TRC. Dobrze, że MKR i CCS wyszły.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Alexandrus888 » czw paź 17, 2019 12:13 pm

Ech, z Clear Cart jak z Mewami... Kupujcie,ckupujcie, my wam zrobimy nadzieję, że od tego coś zależy, a na koniec i tak nie wydamy. :|

Szkoda Tsubasy i xxxHolic, to dobre mangi. Chyba czas zaopatrzyć się w importy :idea:

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » czw paź 17, 2019 1:00 pm

Najgorsze chyba, kiedy ktoś zapowiada jakąś serię, która ma sequel i się dowiadujemy, że nie zostanie wydany. Meh..

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ociesek » czw paź 17, 2019 1:47 pm

Yuriko pisze:
czw paź 17, 2019 1:00 pm
Najgorsze chyba, kiedy ktoś zapowiada jakąś serię, która ma sequel i się dowiadujemy, że nie zostanie wydany. Meh..
A w którym miejscu konkretnie dowiedzieliśmy się, że nie zostanie wydany?

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » czw paź 17, 2019 2:02 pm

ociesek pisze:
czw paź 17, 2019 1:47 pm
A w którym miejscu konkretnie dowiedzieliśmy się, że nie zostanie wydany?
A czy kiedykolwiek Waneko wydało sequel po napisaniu, że seria nie za dobrze się sprzedaje?

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ociesek » czw paź 17, 2019 2:33 pm

Yuriko, nie zabieraj nadziei...

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Meliona » czw paź 17, 2019 2:39 pm

Yuriko pisze:
czw paź 17, 2019 2:02 pm
A czy kiedykolwiek Waneko wydało sequel po napisaniu, że seria nie za dobrze się sprzedaje?
Tak. O.B i Sora to hara wydali xD To jednotomówki, ale jednak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Angu » czw paź 17, 2019 2:47 pm

Meliona pisze:
czw paź 17, 2019 2:39 pm
Yuriko pisze:
czw paź 17, 2019 2:02 pm
A czy kiedykolwiek Waneko wydało sequel po napisaniu, że seria nie za dobrze się sprzedaje?
Tak. O.B i Sora to hara wydali xD To jednotomówki, ale jednak.
Z nimi jest dziwnie bo ogólnie pisali "raczej zakończymy na absolwentach", a z drugiej napisali, że wszystkie ich yaoi sprzedają się na równym poziome xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » czw paź 17, 2019 2:52 pm

ociesek pisze:
czw paź 17, 2019 2:33 pm
Yuriko, nie zabieraj nadziei...
Nie chciałabym zabierać, ale taka jest rzeczywistość i każdego kolejnego dnia, ta nadzieja umiera i już raczej nie powróci. Ale to tylko do Waneko. Przy reszcie wydawnictw jest dużo większa nadzieja.
Meliona pisze:
czw paź 17, 2019 2:39 pm
Tak. O.B i Sora to hara wydali xD To jednotomówki, ale jednak.
Również: Therapy game, Jealousy, My hero Academia, Cykady, No game no life, TG, Durarara, Psycho pass oraz Madoka. Specjalnie teraz przejrzałam jakie Waneko wydało sequele, prequele i dodatki. Patrząc na te serie, to i tak sukces, że postanowili je wydać. Pomijam fakt, że są to JW lub serie, które się megasuperultra dobrze sprzedały. Oprócz PP, bo chyba pisali, że sprzedało się poniżej oczekiwań.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ninna » czw paź 17, 2019 6:51 pm

Zarówno Sakura, jak i MKR to nie są najnowsze tytuły więc nie spodziewałam się, że zrobią nie wiadomo jaką furorę. Ja, mając już angielskie wydania, kupuję polskie dla biblioteki (i zabieram sobie karty z postaciami z CCS :wink:), więc jakoś tam wspieram nasze edycje. Na szczęście Sakura przez dłuuuuugi czas była zamkniętą całością i nie ma otwartego zakończenia. Więc nawet jak nie wydadzą "Clear Card" to nie będzie takiej lipy jak np. z "QQ Sweeper".

No i "Clear Card" ma angielskie wydanie (sama je zbieram). Nie jest może jakieś super bo format raczej mały i miękka okładka ale nie mogę powiedzieć, że jestem z niego niezadowolona. Najważniejsze, że jest :).

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Alexandrus888 » czw paź 17, 2019 6:56 pm

ninna pisze:
czw paź 17, 2019 6:51 pm
to nie są najnowsze tytuły więc nie spodziewałam się, że zrobią nie wiadomo jaką furorę.
Waneko pewnie też nie. Oszacowali odpowiednio sprzedaż uwzględniając mniejsze zainteresowanie, a i tak okazało się to na wyrost. Tak przynajmniej rozumiem ich wypowiedź.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości