jaki ma zwiazek pewien symbol z kuroshitsuji

ODPOWIEDZ
archi
Status: Offline

jaki ma zwiazek pewien symbol z kuroshitsuji

Post autor: archi » pn wrz 30, 2019 9:00 pm

Witam wszystkich,
mam bardzo ważne pytanie. Otóż na allegro znalazłem naszyjnik z symbolem pentagramu białego otoczonego dwoma smokami i jest on zatytułowany "Wisiorek naszyjnik anime Kuroshitsuji Black Butler" ale nie mogę się doszukać symbolu pentagramu białego otoczonego 2 smokami w fabule kuroshitsuji. Czy mógłby ktoś mnie oświecić bądź utwierdzić w przekonaniu, że ten symbol nie ma żadnego związku z kuroshitsuji? Z góry dziękuje za odpowiedzi :D :D
(zdjęcie tego symbolu)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

jaki ma zwiazek pewien symbol z kuroshitsuji

Post autor: Meliona » pn wrz 30, 2019 9:25 pm

Albo ktoś chce zarobić podczepiając produkt pod markę Kuroshitsuji, albo symbol pochodzi z anime np. z drugiego sezonu, który ma zupełnie inną fabułę i innych bohaterów niż w mandze. Może ma on związek z Aloisem
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

jaki ma zwiazek pewien symbol z kuroshitsuji

Post autor: Koichi » pt paź 04, 2019 12:50 am

Nope, nie ma żadnego związku z Kuroshitsuji, nie widzę ani jednego elementu nawiązującego ani do mangi, ani do anime. Pentagram jest zwyczajny a i smoki nie kojarzą się ze stylem autorki. A jeśli miałoby być jakieś nawiązanie do Aloisa, to prędzej byłyby pająki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości