Wojowniczki z krainy marzeń

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Angu » wt wrz 03, 2019 7:26 pm

Ok, mnie przekonali xD kupię w najbliższym czasie, bo i tak zastanawiałam się nad serią.
Obrazek

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: ninna » wt wrz 03, 2019 8:15 pm

No ja się właśnie zastanawiam... To znaczy i tak kupuję tę serię (zawsze w przedpłacie). Ale te historyjki i profile postaci są już w wydaniu angielskim. Oba artbooki z MKR też już mam. Wątpię, że w booklecie jest coś, czego bym jeszcze nie miała. No ale jednak kusi... :D.

Ale chyba i tak go dostanę? Kupię pozostałe tomy w pre-orderach, tylko nie w jednym zamówieniu. Dobrze zrozumiałam?

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Ame » wt wrz 03, 2019 8:19 pm

:shock: Nie spodziewałam się, że dostanę taki dodatek. Fajnie. Dobrze zrobiłam, że zamówiłam na całość w prenumeracie. :D

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Archerito » wt wrz 03, 2019 8:20 pm

ninna pisze:
wt wrz 03, 2019 8:15 pm
Ale chyba i tak go dostanę? Kupię pozostałe tomy w pre-orderach, tylko nie w jednym zamówieniu. Dobrze zrozumiałam?
Dokładnie tak. Wystarczy, że kupisz w preorderach pojedyncze tomiki 4-6 to booklet również będzie Twój :)

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Alexandrus888 » wt wrz 03, 2019 9:15 pm

Kurde, a właśnie wczoraj męczyłem się z zamówieniem, jak je tu najlepiej skompletować. chyba 1,5 godz. nad tym spędziłem :sciana: A teraz dowiaduję się, że powinienem zupełnie inne rzeczy do koszyka wrzucić. No nic, pewnie w najbliższym czasie zamówię te nieszczęsne tomy 4-6...

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Archerito » śr wrz 04, 2019 10:02 pm

I takie dodatki to ja rozumiem, a nie jakieś pierdółkowate pocztówki czy przypinki. Mimo, że nie mam jeszcze trzech pierwszych tomików to preorder 4-6 łyknąłem jak dzik żołędzia :D Oby tak dalej Waneko...moim zdaniem to krok w bardzo dobrym kierunku jeśli chodzi o zachęcanie do preorderów :)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Lina » sob wrz 07, 2019 10:43 pm

Archerito pisze:
śr wrz 04, 2019 10:02 pm
I takie dodatki to ja rozumiem, a nie jakieś pierdółkowate pocztówki czy przypinki. Mimo, że nie mam jeszcze trzech pierwszych tomików to preorder 4-6 łyknąłem jak dzik żołędzia :D Oby tak dalej Waneko...moim zdaniem to krok w bardzo dobrym kierunku jeśli chodzi o zachęcanie do preorderów :)
W 100% sie zgadzam :D . 4 tom zamówiłam w sklepie Waneko, ale...Zastanawiałam sie czy nie kupić kolejnych tomów na gildi bo ciut taniej wychodzi. Teraz wiem że nie warto, lepiej kupić bezpośrednio od Waneko. Świetny dodatek :D

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: miaka88 » ndz wrz 08, 2019 10:25 am

Też kupiłam pakiet 4-6 tomów dla tej książeczki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Itachi Uchiha » ndz lis 10, 2019 12:27 pm

Mały newsik. Pojawiła się zapowiedź reedycji z okazji 25-lecia seria od Kodansha Comics. Nie powiem, ale jestem zauroczony, wygląda obłędnie. Szkoda że nigdy nie będzie nam dane jej dostać po polsku, ale może ktoś się skusi do zakupu po angielsku :P
https://www.animenewsnetwork.com/featur ... th/.153115

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Alexandrus888 » ndz lis 10, 2019 3:24 pm

Jestem tylko ciekawy ile to cudo będzie kosztować. Jeszcze nie czytałem polskiej wersji (czekam, aż będzie całość). Jak mi się bardzo spodoba i o ile Kodansha wyda w takiej samej formie część drugą to się chyba skuszę :)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: ninna » ndz lis 10, 2019 3:43 pm

Alexandrus888 pisze:
ndz lis 10, 2019 3:24 pm
Jestem tylko ciekawy ile to cudo będzie kosztować. Jeszcze nie czytałem polskiej wersji (czekam, aż będzie całość). Jak mi się bardzo spodoba i o ile Kodansha wyda w takiej samej formie część drugą to się chyba skuszę :)
Ja zamówiłam parę miesięcy temu na bookdepository. Zapłaciłam niecałe 450zł.

Część druga według mnie wyjdzie na 100%. Na boksie jest przecież napisane "part one". A co do samej prezentacji wydania to jedyne, do czego mogę się przyczepić to logo tytułu. Niezbyt mi się podoba. Jest takie "obłe" :wink:. Ale wszystko inne zapowiada się super!

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: ociesek » pn lis 11, 2019 9:22 am

Jest śliczne i w ogóle, ale... Kurde, czemu takie drooogie... Mam 3 wersje po angielsku, trzy po japońsku i jedną po polsku. Chyba wystarczy. Zwłaszcza, że polska jest naprawdę dobra. Jeszcze jak będzie booklet, to ho ho ho.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: miaka88 » pn lis 11, 2019 10:02 am

Też mój zapał opadł po cenie. To ma format Blame lub Ality? :shock: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Meliona » pn lis 11, 2019 10:37 am

Format: 178 x 254mm
Obrazek

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1221
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: Mr.Chiquita » wt lis 12, 2019 1:58 pm

ninna pisze:
ndz lis 10, 2019 3:43 pm
Ja zamówiłam parę miesięcy temu na bookdepository. Zapłaciłam niecałe 450zł.
To cena w promocji. Regularna, okładkowa cena tego wydania wynosi 129,99$ - czyli 504zł. Kodansha USA świętuje nim obchody 10-lecia swojego istnienia. Szkoda, że nie wznowią osobno artbooków. Bo to one najbardziej by mnie interesowały. Sama manga nie jest warta 5 stów, jak dla mnie (w dodatku to dopiero połowa serii, z pewnością będzie Part Two).

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: ninna » wt lis 12, 2019 7:02 pm

Mr.Chiquita pisze:
wt lis 12, 2019 1:58 pm
To cena w promocji. Regularna, okładkowa cena tego wydania wynosi 129,99$ - czyli 504zł.
Wiem. Dlatego generalnie staram się kupować wszystko w przedsprzedaży. Zawsze to parę złotych do przodu.
Mr.Chiquita pisze:
wt lis 12, 2019 1:58 pm
Szkoda, że nie wznowią osobno artbooków. Bo to one najbardziej by mnie interesowały.
Polecam polować na eBayu. Ceny nie są jakieś powalające (a z pewnością niższe niż powyższa "impreza" :wink:). Mam oba artbooki z MKR po japońsku. Nie przeszkadza mi, że nie rozumiem np. opisów obrazków. Nie po to kupuję artbooki. Bardzo je polecam, są piękne :D.

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: majo » wt lis 12, 2019 8:10 pm

Mr.Chiquita pisze:
wt lis 12, 2019 1:58 pm
ninna pisze:
ndz lis 10, 2019 3:43 pm
Ja zamówiłam parę miesięcy temu na bookdepository. Zapłaciłam niecałe 450zł.
To cena w promocji. Regularna, okładkowa cena tego wydania wynosi 129,99$ - czyli 504zł. Kodansha USA świętuje nim obchody 10-lecia swojego istnienia. Szkoda, że nie wznowią osobno artbooków. Bo to one najbardziej by mnie interesowały. Sama manga nie jest warta 5 stów, jak dla mnie (w dodatku to dopiero połowa serii, z pewnością będzie Part Two).
Ale czy w tym wydaniu ten czwarty tom to nie ilustracje czyli pierwszy artbook? Przynajmniej tak można odczytać na grzbiecie na zdjęciach z powyżej wymienionej strony. Jedyna różnica, że będzie węższy niż oryginalny artbook który ma ok. 264 x 218mm.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: ninna » wt lis 12, 2019 8:31 pm

majo pisze:
wt lis 12, 2019 8:10 pm
Ale czy w tym wydaniu ten czwarty tom to nie ilustracje czyli pierwszy artbook?
Wszystko wskazuje na to, że tak. Ale Mr.Chiquita ma na myśli, żeby wydali osobno sam artbook. W tym wydaniu masz go w pakiecie z mangami i cały zestaw jest odpowiednio droższy.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Wojowniczki z krainy marzeń

Post autor: pittegawll » śr gru 04, 2019 4:27 pm

info o ostatnim dodatku na finał serii
Kochani!

Mamy dla Was bardzo ważną informację dotyczącą bookletu Magic Knight Rayearth!

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca tej wspaniałej serii, więc przypominamy i informujemy kto dostanie booklet:

→ Każdy kto zamówił w naszym sklepie prenumeratę Magic Knight Rayearth na tomy 1-6

→ Każdy kto zamówił w naszym sklepie prenumeratę Magic Knight Rayearth na tomy 4-6

→ Każdy kto zamówił w naszym sklepie przedpłaty na trzy tomy Magic Knight Rayearth (chodzi o tomy 4, 5 i 6) za pośrednictwem naszego sklepu, nawet jeśli przedpłaty zostały zakupione w różnych zamówieniach

→ Każdy kto złożył i opłacił zamówienie zgodne z wytycznymi do 29 grudnia 2019.

Kiedy wysyłamy booklet? Booklet wyślemy z przedpłatami na ostatni, szósty tom Magic Knight Rayearth.

Zapraszamy do zakupu przedpłat Magic Knight Rayearth: http://bit.ly/2Jvnz2L

UWAGA! Tylko osoby, które złożyły i opłaciły zamówienie zgodne z wytycznymi do dnia 29 grudnia 2019 mają gwarancję otrzymania bookletu!

W booklecie znajdziecie:
→ kolorowe rozdziały dodatkowe
→ profile postaci
→ dodatkowe ilustracje

Dane techniczne:
→ rozmiar 195 x 135 mm
→ 42 strony
→ całość w kolorze
→ papier: kreda błysk
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Knight Rayearth”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości