Shijima no Tsuki

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
11
44%
Może
3
12%
Nie
11
44%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Shijima no Tsuki

Post autor: Kuroneko » ndz sie 25, 2019 1:13 pm

ObrazekObrazek

Tytuł: Shijima no Tsuki
Autor: Anemu Anemura & Peco Morishima
Gatunek: dramat, yaoi
Wydawca: Takeshobo
Ilość tomów: 2 (zakończona)

Opis: Od zawsze Miki był porównywany do swojego brata bliźniaka, Itsuki. Ma z tego powodu kompleks niższości. Wszystko się dla niego zmienia, gdy spotyka Takagi Kazyuya. Pierwszy raz czuje się zauważany i potrzebny. Miki się zakochuje w Takagim bez opamiętania. Czy Takagi nie traktuje Mikiego jako zastępstwa dla Itsukiego?

Moje zdanie: Manga mnie zainteresowała ze względu na sytuację wyjściową. Już na początku mangi Miki i Takagi są w związku i manga ma czas skupić się na dalszym jego rozwoju. Lubię takie bardziej dramatyczne klimaty, w dodatku okładki i kreska są piękne. Jak widać wyżej, okładki położone obok siebie tworzą jeden motyw.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Shijima no Tsuki

Post autor: Yuriko » ndz sie 25, 2019 2:01 pm

Nie czytałam tego tytułu, ale opis mnie zaciekawił. Nawet sam gatunek, bo wydaje mi się, że na polskim rynku dominuje głównie komedia. Potrzebuje czegoś "cięższego". :D

Awatar użytkownika
nikotynaimalina
Adept
Posty: 249
Rejestracja: sob cze 08, 2019 12:47 pm
Gender:
Status: Offline

Shijima no Tsuki

Post autor: nikotynaimalina » ndz sie 25, 2019 2:19 pm

W sumie wzięłabym. Opis brzmi spoko. Przejrzałam mangę na necie i kreska przypadła mi do gustu. Mnie również brakuje czegoś cięższego z BL. ;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości