Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Wszystko o mandze Bungou Stray Dogs
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: Itachi Uchiha » śr cze 12, 2019 4:16 pm

Obrazek
Tak prezentuje się obwoluta szesnastego tomu Bungou Stray Dogs. Jaka jest Historia Yosano?
Tego dowiemy się już 15 lipca.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: Kocurzyca » czw cze 13, 2019 12:07 am

Ach, jedna z tych ślicznych okładek. Szkoda, że jestem tak do tyłu z Polskim wydaniem.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: DarkNighty » czw cze 13, 2019 5:40 pm

Kocurzyco, ale jesteś tylko do tyłu ze zbieraniem polskiego wydania czy ogólnie z czytaniem całej historii? Jeśli z całą historią, to powinnaś się cieszyć xD Obecnie dzieją się tak genialne rzeczy, że czekanie na każdy kolejny tom to męczarnia :P

A obwoluta cudowna. Jak zwykle. Rzadka okładka Literatów mnie nie zawiodła ^^
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: Kocurzyca » czw cze 13, 2019 6:45 pm

Ze wszystkim. Widzisz, od jakiegoś czasu nie mam za bardzo hajsu, dlatego musiałam przystopować z kupowaniem mang. BSD też ucierpiało z tego powodu, postanowiłam, że nadrobię tomiki jak w końcu kupię resztę i dogonię wydanie :P
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: DarkNighty » czw cze 13, 2019 8:49 pm

Więc na swój sposób masz szczęście :P Może akurat kupisz tomiki wtedy, kiedy obecny arc się skończy, i dzięki temu przeczytasz go w całości ^^
Ja długo powstrzymywałam się przed sięgnięciem do angielskich skanów, ale w końcu się poddałam i trochę przeczytałam. Za ciekawe są obecne wydarzenia :P
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: Kocurzyca » pt cze 14, 2019 8:07 pm

Lubię tę mangę, więc będzie jedną z pierwszych do których powrócę jak zacznę nadrabiać zbierane serie :P Na razie jestem na bieżąco tylko z BnHA, TPN i... y, chyba tyle, jeśli liczyć mangi które wychodzą regularnie. Meh.

Ale twoje słowa mnie zachęcają :D
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: DarkNighty » pt cze 14, 2019 8:40 pm

Ja na szczęście ze wszystkimi mangami jestem na bieżąco. A trochę ich zbieram, więc nie chciałabym mieć zaległości :D
Ale coś w tym jest... Ostatnio spojrzałam sobie na moją paczę z Gildii. Patrzę, patrzę... I tak: "O raju, jakie dobre mangi u nas wychodzą". Niemal wszystkie serie, które obecnie zbieram, uwielbiam. Nie mogę się nadziwić, że mam je na półce!

I tak miało być :P
Literaci są genialni i poziom zupełnie nie spada. Kreacje bohaterów tak pasują do klimatu tej mangi i samej fabuły <3 Ubolewam, że nigdy nie dostaniemy LN, ale cieszę się chociaż z mang (i z tego, że fragmenty LN są w anime, zawsze coś :P).
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: ociesek » pt cze 14, 2019 11:33 pm

DarkNighty pisze:
pt cze 14, 2019 8:40 pm
Patrzę, patrzę... I tak: "O raju, jakie dobre mangi u nas wychodzą". Niemal wszystkie serie, które obecnie zbieram, uwielbiam. Nie mogę się nadziwić, że mam je na półce!
Prawda? :) Jakże bardzo się ten nasz rynek zmienił...

Literaci zaczynają mi się dłużyć, prawdopodobnie porzucę serię.

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci #16

Post autor: Yerdiee » sob cze 22, 2019 4:37 pm

DarkNighty pisze:
pt cze 14, 2019 8:40 pm
Patrzę, patrzę... I tak: "O raju, jakie dobre mangi u nas wychodzą". Niemal wszystkie serie, które obecnie zbieram, uwielbiam. Nie mogę się nadziwić, że mam je na półce!
Dokładnie! Pamiętam jak jakieś 10 lat temu to tylko Alchemików miałam do kupowania, a teraz praktycznie wszystkie mangi z mojej wish list zostały wydane :)
DarkNighty pisze:
pt cze 14, 2019 8:40 pm
Literaci są genialni i poziom zupełnie nie spada. Kreacje bohaterów tak pasują do klimatu tej mangi i samej fabuły <3 Ubolewam, że nigdy nie dostaniemy LN, ale cieszę się chociaż z mang (i z tego, że fragmenty LN są w anime, zawsze coś :P).
+1
Co do novelek w polskim wydaniu to już się niestety pogodziłam, ale jednocześnie zacieram rączki bo w przyszłym tygodniu wybieram się do komiksiarni po Dazai Osamu's Entrance Exam 8-)

Ohh, a co do samej okładki to ta akurat niezbyt mi się podoba... :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bungou Stray Dogs - Bezpańscy Literaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości