Złamane skrzydła

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Itachi Uchiha » pt gru 08, 2017 8:17 pm

Pojawiła się okładka :P
Obrazek

Do tego news:
Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy zaprezentować Wam okładkę czwartego tomu komiksu „Złamane skrzydła„. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy ten tom będzie sprzedawany razem z bookletem oraz… specjalnie dla Was, dodatek w postaci pocztówki z autografem Yonedy Kou, jednej z najlepszych autorek gatunku BL. Uprzedzając pytania… Złożyliśmy już ofertę na tom piąty ale podejrzewamy, że nie dostaniemy jej wcześniej niż po wakacjach. Na licencję na tom trzeci i czwarty czekaliśmy równie długo.
Okładka bokletowa :P
Obrazek

Pocztówka :P
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: ociesek » pt gru 08, 2017 9:18 pm

Ou maj... A ja się akurat przeprowadzam do Stanów i nijak nie zamówię preorderu :/ Ale jest piękna... Zarówno obwoluta i pocztówka.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: SallyCzarownica » pt gru 08, 2017 9:25 pm

Piękna pocztówka. Już nie mogę się doczekać tomiku. :) Tylko trochę szkoda, że dodatki będą dostępne dla każdego. Jak dla mnie, to takie rzeczy powinny być dostępne dla prenumeratorów. Raz, że to w jakiś sposób wyróżnienie dla osób kupujących prenumeraty, a dwa, że kupując bezpośrednio u sprzedawcy, bardziej go wspieramy, niż kupując gdzie indziej. No i wydawca wtedy widzi, jak duże jest zainteresowanie dodatkami. Sama jestem bardzo łasa na takie prezenciki i chętnie kupuję u wydawcy, który dodaje coś do swoich tomików.
Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: miaka88 » pt gru 08, 2017 10:08 pm

Czyli bez względu na to gdzie zamówie ten tom to dostane bookiet i pocztówke?
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: SallyCzarownica » pt gru 08, 2017 10:14 pm

miaka88, z informacji na fb wychodzi na to, że tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: SallyCzarownica » czw gru 28, 2017 11:22 pm

Tomik za mną. Oj, dzieje się, dzieje! Nie wiem, jak wytrzymam to czekanie na piątkę. Biję się po łapach, aby nie zajrzeć na skany.

I w ogóle to głowa mnie boli. Tom tak bardzo, tak intensywnie pachniał farbą jak żaden inny do tej pory. Ale za to jak porządnie zrobiony! Gruby papier, nic nie prześwituje, zero łupieżu. Znacznie lepszy niż poprzednie wydania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Kuroneko » ndz gru 31, 2017 4:13 pm

Ja właśnie bardzo się cieszę z tego, że dodatki są dostępne dla wszystkich. To dużo zachodu specjalnie dla dodatków zamawiać w różnych sklepach i to jeszcze w formie prenumeraty.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » śr wrz 26, 2018 11:06 am

Kolorowa strona, która ukaże się w magazynie wraz z kolejnym rozdziałem jest taka piękna, że czuję potrzebę się nią podzielić:
► Pokaż Spoiler
Obrazek z twittera autorki.
Od piątego tomu ta manga to czyste złoto. Chciałabym mieć już ten tomik w łapkach :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Naama » ndz wrz 30, 2018 8:02 pm

Tylko, że teraz strasznie długo czekamy na nowy rozdział :< co tam się będzie dziać....
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Triss
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Triss » czw gru 13, 2018 3:31 am

Muszę przyznać, że tytuł jak na yaoi mnie pod wieloma względami spodobał się i polecam go każdemu, kto szuka jakiegoś dobrego yaoica bez lukierkowej, kawaiiśnej otoczki z banalnym, ckliwym romansem w tle. Nie, Złamane Skrzydła jest jednym z tych, które łamią stereotypy związane z gatunkiem, bohaterowie o niejednoznacznym charakterze, mający swoje przejścia, bolączki, zgrzyty zębami, ale nie załamują rąk, mimo trudów jakie im przynosi życie i nie wszystko układa się tak jak oni by chcieli (przynajmniej nie w prędkim czasie), potrafi zaskakiwać swoją dojrzałością i w ogóle klimatem nieco przypohhminającym noir, a sam pairing...aj, tu trza zaczekać żeby jakieś serduszka zaczęły się pojawiać ;). Tylko kurde, nie mogę się doczekać piątego tomu, a pewnie znając ten tytuł to z czasem będę się nerwowo niecierpliwić czekając też na szósty.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: SallyCzarownica » pt mar 29, 2019 3:16 pm

Pierwszego maja wyjdzie szósty tom (o ile translator dobrze przetłumaczył krzaki ^^). A to okładka:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » pt mar 29, 2019 3:27 pm

Szkoda, że chyba nie skończy się takim okropnym cliffhangerem, jak sądziłam, że się skończy :lol:
► Pokaż Spoiler
W Polsce ten tom już za 7 lat. Cieszę się, że się za skany zabrałam, bo czas oczekiwania na polskie wydanie to jakaś porażka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » pt kwie 26, 2019 8:28 am

Zapowiada się pokaz slajdów, a nie, przepraszam, film anime ze Złamanymi Skrzydłami... Wspaniale, że tak dobra seria nie dostanie swojej adaptacji, tylko gówno film.
Ale jestem wkurzona teraz.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... lm/.146146
Nie wiem, może jest szansa, że on nie będzie ssał... za mocno, ale już wolę przyjemnie się rozczarować, niż nastawiać pozytywnie. Nawet, jeśli animacja jakoś podoła (może to jest po prostu jakiś wczesny zwiastun...), to fabularnie nie widzę tego, jak zmieszczą tyle materiału w godzinę/półtorej.
Wszystkie yaoice, które podostawały swoje ova/filmy mają już skreślone szanse na normalny serial, więc przykro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Angu » pt kwie 26, 2019 9:11 am

Lol w szoku jestem
A seria tv jakby powstała nie bylaby ocenzurowana, pociachana i "ugrzeczniona"? Wydaje mi się że w filmach nie muszą takich rzeczy aż tak pilnować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » pt kwie 26, 2019 9:20 am

W OVA by nie musieli tego aż tak pilnować (chociaż... jak patrzę na Haru wo daite ita). A w filmie, obstawiam, że cenzura będzie. Chociaż tutaj nie byłoby to takie złe (ta manga hentajem nie jest), bo
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Agatszpagat
Posty: 75
Rejestracja: śr lis 30, 2016 10:34 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Agatszpagat » sob cze 22, 2019 9:14 pm

Kotori zaktualizowało zapowiedzi, we wrześniu ma wyjść w końcu piąty tom. Mam nadzieję, że za jednym razem udało się załatwić papiery na dwa tomy, a nie znowu Japończycy będą półtora roku sprawę ogarniać.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 26, 2019 5:56 pm

Pojawił się nowy trailer filmu. Premiera luty 2020 :P
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... se/.152665

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » sob paź 26, 2019 7:44 pm

Dalej wygląda to źle. Nie wiem, czy odważę się to obejrzeć :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » wt lis 05, 2019 3:09 pm

Rozumiem, że te kilka białych stron w środku 5 tomu to błąd egzemplarza? Co za pech... A łupież na ostatnich stronach też? Edit: łupieżu mam więcej xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Złamane skrzydła

Post autor: Meliona » wt lut 11, 2020 4:08 pm

Ale 7 tom jest słaby i nudny jak na razie. Nie pamiętam nawet, o co chodzi w całej intrydze :lol: W sumie mam ją totalnie gdzieś.
► Pokaż Spoiler
Mam nadzieję, że to się zmieni za rozdział/dwa, bo obecnie żałuję, że ta seria nie skończyła się jednak
► Pokaż Spoiler
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości