Sora i Hara

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: Angu » śr cze 27, 2018 6:25 pm

Obrazek

Przed Wami obwoluta naszej kolejnej Jednotomówki Waneko- Sora i Hara. Haracz jest samotnym 37- letnim nauczycielem, mającym problem z pogodzeniem się z tym, że jego nieodwzajemniona miłość kończy szkołę. Chcąc odciąć się od tego uczucia ponownie zaczyna odwiedzać kluby, gdzie wplątuje się w relację z bardzo kłopotliwym chłopakiem…

Historia poboczna Kolegów z klasy oraz Absolwentów.

Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni przesunąć datę premiery na 26 lipca.

Waneko zmieniło kolejność - najpierw miało wyjść O.B - ale to chyba dobrze. Na asku ktoś napisał
Dziękuję za więcej Nakamury! Tylko dziwi mnie trochę wypuszczanie O.B. przed Sorą i Harą. W O.B. znajduje się kontynuacja historii nie tylko bohaterów absolwentów, ale i 2 par, które poznajemy dopiero w spin-offie. Nie lepiej trzymać się kolejności chronologicznej?
[Madziozord] Chcieliśmy po prostu kontynuować historię KOLEGÓW i ABSOLWENTÓW w O.B, a SORA TO HARA wydać bardziej "dodatkowo", jednak wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zastanowimy się nad zamianą kolejności tych dwóch pozycji :)
Ciesze się, że Waneko kontynuuje wydawanie tego uniwersum. ^^
Tomik w pre-orderze już zamówiony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: Kocurzyca » śr cze 27, 2018 7:08 pm

Już nie mogę się doczekać :D Strasznie lubię tę jednotomówkę i bardzo chciałam ujrzeć ją na naszym rynku. Co prawda nie jestem fanką aż tak dużych różnic wieku, ale Sora jest niesamowicie urzekający. I czasem także irytujący xD
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: ninna » pn sie 06, 2018 5:37 pm

Jak dotąd najlepsza rzecz z całego uniwersum. W sumie mogłam się tego spodziewać, bo naprawdę polubiłam Haracza. Fajny facet i tyle, bardzo prawdziwa postać. Podoba mi się jego "luzacka" postawa. Bardzo chciałam, żeby
► Pokaż Spoiler
Jedyne co mnie tu razi to różnica wieku między Sorano a Haraczem. I może nie tyle te
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: Kocurzyca » pn sie 06, 2018 8:49 pm

odniesienie do drugiego spoileru ninny
► Pokaż Spoiler
Tak czy inaczej uwielbiam Sorę, potrafił być czasem wrzodem na dupie :D
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: SallyCzarownica » sob paź 27, 2018 5:40 pm

Wczoraj zachwycałam się On Doorstep, a dziś zawód. Tłumaczenie jeszcze gorsze niż w Absolwentach (dalej nie mogę tego przeboleć, bo Koledzy tak fajnie im wyszli :( ), znowu pomylone imię z nazwiskiem, a na koniec jeszcze ortografy. :? Zastanawiam się, czy nie odpuścić O.B., skoro ma wyglądać tak samo jak to. :?
Ostatnio zmieniony ndz paź 28, 2018 8:54 pm przez SallyCzarownica, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: Angu » ndz paź 28, 2018 7:09 pm

Bardzo udany spin-off :) W poprzednich mangach z tego uniwersum jakoś nieszczególnie zwróciłam uwagę na postać Haracza (muszę sobie odświeżyć je przed wydaniem O.B. swoją drogą), a tu go nawet polubiłam. Świetnie wygląda z zaczesanymi włosami do tyłu :D i za młodu też.
Nowa bohater, czyli Sorano, też bardzo sympatyczny.
Różnica wieku rzeczywiście duża... ale niech każdy żyje, jak chce. :p

Ortografów nie znalazłam (mimo że starałam się xD ale widocznie nie nadaje się do tego). Tłumaczenie mi się też podobało. Jedynie dwie rzeczy rzuciły mi się w oczy
Koński wąsik?? O co chodzi?
► Pokaż Spoiler
Chyba do wywalenia "jak" lub "gdy".
► Pokaż Spoiler
Rozdział "and kiss" przypomniał mi jak bardzo stęskniłam się za bohaterami, więc z niecierpliwością wyczekuje O.B. (。◕‿‿◕。)
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Sora i Hara

Post autor: Reviolli » czw sty 31, 2019 9:56 pm

Moja ulubiona postać z uniwersum i jej spin off.

Haracz to chyba najbardziej normalna naturalna postać w tej serii. Równy gość starający się żyć tak by i inni też mogli. Posiadający swoje problemy i słabostki.

Nowa postać Sora to kwintesencja młodości, choć czasami potrafił być trochę męczący.

Problematyczne dla mnie standardowo relacja uczeń-nauczyciel i ta porażająca różnica wieku.


Jestem bardzo zadowolony z tego że Kotek wydał ten dodatek.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość