Kimi wa Midara na Boku no Joou

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy...

Tak
9
43%
Może
1
5%
Nie
11
52%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2876
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Kimi wa Midara na Boku no Joou

Post autor: Canis » śr wrz 19, 2018 1:05 pm

Obrazek
Tytuł alternatywny: You Are Dirty, My Queen
Autor: Lynn Okamoto (Story), Mengo Yokoyari (Art)
Gatunek: Seinen, Romans, Ecchi, Nadnaturalne
Liczba tomów: 2 (Zakończone)
Rok: 2012
Wydawnictwo: Shūeisha (Young Jump)
Anime: brak

Opis: Akira i Subaru byli w dzieciństwie bardzo bliskimi przyjaciółmi. Musieli się jednak rozstać, gdyż Subaru pochodziła z bogatej rodziny i została zapisana przez rodziców do prestiżowej szkoły z internatem. Akira przez wiele lat pilnie się uczył, dzięki czemu zdobył stypendium, które pozwoliło mu na dostanie się do tej samej szkoły co dziewczyna. Niestety Subaru bardzo się zmieniła, a jej stosunek do chłopaka stał się oziębły, nawet wrogi.
Pomimo tego, Akira dalej tęskni za dawną przyjaciółką. Gdyby tylko mogli zamieszkać w jednym pokoju... Mówisz masz. Nagle okazuje się że ich pokoje, pomimo że znajdują się w różnych budynkach, są połączone. Ale to nie koniec rewelacji. Za taki cud należy zapłacić. Ceną jest utrata umiejętności samokontroli na jedną godzinę każdego dnia.

Ten tytuł to soft-hentai. Nie ma tu narysowanych szczegółów anatomicznych, ale erotyki jest bardzo dużo.

Opinia: Uważam że warto właśnie ze względu na motyw utraty samokontroli. Nigdy nie byłem pewny, co odstawi bohaterka. Chce się jej siku? No to już, po co iść do toalety. Chce się jej rozmnażać? Akurat Akira stoi przed nią. A co się stanie jeśli utraci samokontrolę podczas zajęć lekcyjnych?
Drugi aspekt, który przemawia za tytułem - choć dla niektórych będzie przemawiać przeciw niemu - to erotyka. Subaru skrywa swoje prawdziwe ja pod fasadą dobrej córki i uczennicy. W rzeczywistości myśli tylko o pieprzeniu (przepraszam za to sformułowanie, ale delikatniejsze słowo po prostu nie pasuje). Dodając do tego nawiedzające ją momenty postradania poczytalności, otrzymujemy mieszankę wybuchową.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Kimi wa Midara na Boku no Joou

Post autor: Alexandrus888 » śr wrz 19, 2018 1:31 pm

Kurcze, opis brzmi na prawdę wesoło. Z pewnością bym kupił. I do tego zakończone na małej ilości tomów! Pieprzna komedia jak nic się szykuje :3

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Kimi wa Midara na Boku no Joou

Post autor: Fani » śr wrz 19, 2018 2:28 pm

Kojarzę to. Pamiętam, że bohater był mało rozgarnięty. W mojej opinii jest to baaardzo średnie, ale kupiłbym - najlepiej jako jednotomówke.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości