Secret XXX

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: Fonin » czw maja 24, 2018 7:57 am

Obrazek

Tak prezentuje się obwoluta naszej kolejnej Jednotomówki Waneko- Secret XXX. Czy jesteście gotowi na słodko-pikantną historię miłosną?


Lekkie zdziwienie, że nikt jeszcze nie dodał tego tematu. Mi właśnie wczoraj dotarła przedpłata i od razu zabrałam się do czytania. Bardzo mi się podobało, chociaż po obwolucie spodziewałam się czegoś dużo bardziej stonowanego w scenach erotycznych (chociaż w żaden sposób to co było mi nie przeszkadzało). A wszystko okraszone słodkimi króliczkami (szczególnie te malutkie w tłach mnie zachwyciły^^). Zaśmiałam się też na niektórych momentach, co ostatnio bardzo rzadko mi się zdarza przy lekturach mang (gdzie te czasy kiedy podczas czytania Dengeki Daisy nie mogłam pohamować rżenia i ludzie w pociągu dziwnie się na mnie patrzyli?)

majalidia
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: majalidia » czw maja 24, 2018 5:01 pm

Podsyłam swoją recenzję ^^ http://bebeebzzz.blogspot.com/2018/05/s ... enzja.html
ogólnie to bardzo polecam. To takie milutkie czytadło. I faktycznie, rzadko się zdarza, żebym się śmiała przy mangach, jednak tutaj wszystko mnie bawiło. I no... królisie <3

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: ninna » wt maja 29, 2018 7:53 pm

Nie wiem co myśleć o tej mandze... Kupiłam ją chyba tylko ze względu na króliki i niczego ambitnego się nie spodziewałam. Cóż, nie rozczarowałam się przynajmniej :P. Historia do bólu wręcz sztampowa i przewidywalna, romans jakich tysiące, z trudnościami które łatwo przewidzieć i takim też zakończeniem. Nic ponad to. Całość wręcz ocieka lukrem (mocno przyczynia się do tego strasznie dziecinny Shouhei). Seksu sporo, czasem te sceny wydawały mi się wciśnięte nieco na siłę, czasem nie. Kreska przyjemna dla oka.

Poza królikami nie ma w tej mandze nic, czym mogłaby mnie zainteresować. To jedno z najsłabszych boys love w mojej minikolekcji. Ale paradoksalnie czyta się przyjemnie i szybko. Ot, taki "odmóżdżacz". Zostawię go sobie i nie będę puszczać w świat :wink:. Może nawet kiedyś do tego wrócę.

Otai
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: Otai » wt maja 29, 2018 8:04 pm

Ten odmóżdżacz ma drugi tom pod inną nazwą ;) plus sequel o braciach głównych bohaterów, przy którym bawię się najlepiej. Paradoksalnie mimo sporej ilości seksu nie odczuwam tego tak jak w innych BLach, więc na plus (nie przepadam za tą częścią BLi zazwyczaj ;)). Najlepsza z całego tomiku mamusia.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: ninna » wt maja 29, 2018 8:41 pm

Otai, hm, na bace piszą, że "Secret XXX" to jednotomówka. Jedyny tytuł z tym powiązany to "Therapy Game" o braciach. Żadnego drugiego tomu nie znalazłam. Jest co prawda jeszcze inny tytuł tej autorki ale niepowiązany z żadnym innym.

Otai
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: Otai » śr maja 30, 2018 8:09 am

ninna moja wina, nie zauważyłam, że jwden z rych tytułów to po prostu inna wersja przerobiona potem do tomiku ;)

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Secret XXX

Post autor: DarkNighty » śr maja 30, 2018 1:10 pm

ninna, tak trochę na przekór temu, co napisałaś, stwierdziłam, że zajrzę do rozdziałów "Secret XXX". Po angielsku są tylko dwa i nawet dobrze mi się je czytało. Nawet rozważam, czy nie kupić tomiku. W sumie czytałam sporo znacznie gorszych, krótkich BL.
Najbardziej zainteresował mnie brat, dlatego przeczytałam "Therapy Game" i uważam, że jest dużo lepsze od głównej serii. Przede wszystkim obaj panowie są świetni i czuję chemię między nimi. Ciekawe, na ilu tomach zamknie się "Therapy Game" i czy byłaby szansa, by Waneko wydało ten spin-offu. Nawet rozważam kupienie "Secret XXX", by podwyższyć sprzedaż :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości