Księga Vanitasa #4

Wszystko o mandze Vanitas no Shuki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Księga Vanitasa #4

Post autor: Łukasz.T » pt lut 16, 2018 4:29 pm

Obrazek
Premiera 26 marca. Nie zbieram tej serii, ale muszę przyznać ze ta obwoluta jest świetna :twisted:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Księga Vanitasa #4

Post autor: Kocurzyca » pt lut 16, 2018 6:12 pm

Już w marcu <3 nie mogę się doczekać! To seria na której tomy chyba czekam najbardziej, uwielbiam ją.

Szkoda tylko, że na obwolucie jest Jeanne, to najmniej lubiana przeze mnie postać. Mimo to jest ładna. Jestem ciekawa kto będzie na następnej (liczyłabym na Domi, ale w sumie Ruthven jest prawdopodobny).

<3
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Księga Vanitasa #4

Post autor: Kocurzyca » ndz kwie 08, 2018 2:24 am

Przeczytałam swój tomik. Fabułę oczywiście znałam, po skany i spoilery, aczkolwiek rozjaśniłam sobie sporo rzeczy które wcześniej były dla mnie nie do końca jasne. Tomik jest gruby, tak, jak z resztą wszystkie w tej serii (z czego jestem niesamowicie zadowolona, jeszcze z ceną 19,99) i jego obwoluta się ładnie prezentuje, mimo, że jest na niej Jeanne i ogólnie to chyba moja najmniej lubiana okładka w serii jak dotąd.
Tomik czytało mi się szybko i płynnie, nie znalazłam błędów, ze dwa razy jakoś mi zgrzytała budowa zdania (raz odmiana słowa a raz w ogóle zdanie) ale w niczym mi to nie przeszkadzało. Fajnie, polecam, ma kocią okejkę (y)
Ostatni fragment mnie nieco przynudzał, no ale nie lubię tego wątku wcale, więc co zrobić. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na nowy tom w Japonii jakoś bardzo długo, ale ostatnio Mochijun miała sporo przerw i odpadły z chyba 4 rozdziały... więc nieprędko, nieprędko :C A szkoda, bo jeden moment z dalszych rozdziałów bardzo bym już chciała mieć na papierze </3
► Pokaż Spoiler
Btw ten tomik tylko jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że Dante to Najlepsza Postać™ ("Wszyscy jesteście nienormalni" epic)


(jest pod pod postem D: mógłby jakiś miły moderator scalić? zupełnie wcześniej nie zauważyłam!)
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Księga Vanitasa #4

Post autor: ociesek » ndz kwie 08, 2018 7:04 am

Kocurzyca pisze:
ndz kwie 08, 2018 2:24 am
Tomik jest gruby, tak, jak z resztą wszystkie w tej serii
Not anymoooooore :( Jun pisała w którymś posłowiu, że redaktorzy zaczynają ją trochę hamować przy ilości stron, więc tomiki nie będą już takie opasłe :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Vanitasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości