JPM - opinie

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Dragonik
Status: Offline

JPM - opinie

Post autor: Dragonik » pn kwie 28, 2003 10:25 pm

Naprawde nikt tego nie ma? ja mam na kompie i podoba mi sie :) a co wy o tym myslicie? Jakieś opinie? Spostrzeżenia?

deloq
Status: Offline

Post autor: deloq » wt kwie 29, 2003 8:50 pm

mysle ze moglbys powiedziec ile to zajmuje ^^ a pozniej w jakis sposob mi to podeslac jak mozesz ( nie wiem, ftp, dc, w ostatecznosci mailem (: ) , wtedy, moze sie wypowiem na ten temat :P

Hidoi
Status: Offline

Post autor: Hidoi » wt kwie 29, 2003 9:36 pm

wstydzilibyście się

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr kwie 30, 2003 7:50 am

tylko okradacie wydawnictwo, zlodzieje!! :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr kwie 30, 2003 3:06 pm

Tylko jedna sprawa. Chwalenie się posiadaniem pirackiej kopii tytułu legalnie wydanego przez polskie wydawnictwo na stronie tego wydawnictwa to jawna bezczelność.

if

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr kwie 30, 2003 10:11 pm

Spadówa złodzieju .

Dragonik
Status: Offline

Post autor: Dragonik » pt maja 02, 2003 8:12 am

Cicho, cicho.. wyjde z tego dobrą ręką.
Po pierwsze - szukałem w internecie jakiś screenów z tej książki, żeby zobaczyć jak oni tam uczą, w jaki sposób - nic. Same czyste recenzje.
Po drugie - nie sram kasą, nie będę wydawał kasy na nie wiem co.
Po trzecie - jeżeli już ściągam jakiegoś pdf'a z książką i mi się spodoba - od razu kupuje. A pdf'a kasuje.

Dlatego za niedługi czas zasile konto Waneko i kupie "JakPowsManga"'a

PS. Mam angielska wersje :P

Hidoi
Status: Offline

Post autor: Hidoi » pt maja 02, 2003 10:11 am

To już nie łaska przejżeć książeczke w Empiku, czy gdzie tam?

Dragonik
Status: Offline

Post autor: Dragonik » pt maja 02, 2003 10:49 am

Hidoi pisze:To już nie łaska przejżeć książeczke w Empiku, czy gdzie tam?
Szukałem, nie znalazłem.

Chyba mi nikt nie odpowie na to pytanie. No trudno. Ide do sklepiku.

iola
Status: Offline

Post autor: iola » pt maja 02, 2003 9:54 pm

No to może ja się wypowiem :)

Mam 3 książeczki z tej serii i muszę przyznać że się przydały dla podszkolenia rysunku, ale prawdę mówiąc jak dla mnie nie są warte aż 27 zł. Gdyby nie to że 2 dostałam w handlu "towarowo-wymiennym" (z moim braciszkiem :P ) a jedną kupiłam za 17 zł to bym ich nie miała...

kizzu
Status: Offline

Post autor: kizzu » sob maja 03, 2003 12:54 pm

nie wyzywajcie sie i nie kryttykujcie tego co ma nielegalne, bo sami zapewne korzystaliscie z pirackiej plyty cd, programu czy tam byle czego. ludzie zawsze probuja sie wybielic podczas takiego krytykowania. a to nie jest okradanie wydawnictwa bo on ma angielska wersje, to okradanie producenta. a tak wogole to tylko jego sprawa czy chce pomoc rozwijac sie waneko czy nie! kazdy jest jaki jest hehehehhe :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob maja 03, 2003 3:04 pm

iola pisze:No to może ja się wypowiem :)

Mam 3 książeczki z tej serii i muszę przyznać że się przydały dla podszkolenia rysunku, ale prawdę mówiąc jak dla mnie nie są warte aż 27 zł. Gdyby nie to że 2 dostałam w handlu "towarowo-wymiennym" (z moim braciszkiem :P ) a jedną kupiłam za 17 zł to bym ich nie miała...
Masz rację.
Ja kupiłem za normalną cenę dwie części i spasowałem, chociaż bardzo bym chciał mieć wszystkie.
27 złotych to jednak za drogo.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn maja 05, 2003 4:52 pm

ja mam tylko pierwszy tom, ale kupilem go tylko z ciekawosci, nie jest taki zly, ale zeby cos sie z niego nauczyc, to choc troche musisz umiec rysowac (to wlasnie powod dla ktorego nie kupie juz dalszych tomow, no moze ten o kobitkach :D )
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kati
Status: Offline

Post autor: Kati » wt maja 06, 2003 7:59 pm

Gotenks pisze:zeby cos sie z niego nauczyc, to choc troche musisz umiec rysowac (to wlasnie powod dla ktorego nie kupie juz dalszych tomow)
musze tutaj podzielic niedole Gotenksa... mam tom 2... jest niezly... ale jakos nie spiesze sie kupowac innych bo na ogladaniu i czytaniu poprzestane ;P [ma sie te administracyjne lapy -- zero artychy ;P]

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt maja 09, 2003 4:09 pm

no ja mam 3pierwsze tomy,z czego 2dostalam w prezencie:P a nie wiem czy kupie pozostale,bo jak narazie cienko z kaska :? ale ten tom o anatomi bym sobie jeszcze kupila,bo niektore porady tam i techniki rysowania by mi sie przydaly:D

kizzu
Status: Offline

Post autor: kizzu » ndz maja 11, 2003 11:24 am

wiecie co te ksiazeczki na pewno kazdy by chcial miec w swoich zbiorach, ale zapewne jakby byly za darmo hehehee a nie jest tak rozowo na swiecie i trzeba wybierac co kupic a co nie, bo z kasa jak to widac i slychac u wszystkich kruchO! :(

Veg
Status: Offline

Post autor: Veg » ndz maja 11, 2003 2:00 pm

No wlasnie - ja wole kupic mange, mimo iz podreczniki bardzo mi sie podobaja... Mam jeden, dostalam w prezencie :)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz maja 11, 2003 6:25 pm

Dla mnie te książeczki to taka ciekawostka. Te albumy to tylko zbiór ładnie oprawionych obrazków i szkiców. Może dzięki nim poznam teorię, ale napewno nie nauczę się rysować jak jakiś sławny mangaka. Jeśli ktoś lubi takie "poradniki" to niech kupuje, ja wolę przeznaczyć te kilka złoty na jakąś dobrą mange.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz maja 11, 2003 6:38 pm

kizzu swiete slowa !! JA zeby cos kupic musze najpierw zobaczyc czy mi sie podoba ( tu sie wtedy wykorzystuje kolezanki MM ;p ) bo inaczej na szaro nie kupuje ... a ostatnio to mam brak kasy ;( mam nadzieje ze w wakacje jakos nadrobie bo inaczej porozstrzelam :twisted: :twisted: !!
P.S ,,jak powstaje manga'' mozna tanio kupic na Allegro bo duzo ludzi to sprzedaje czyli musi im sie chyba nie podobac lub brak kasy .THe EnD.

Falke
Status: Offline

Post autor: Falke » pn maja 12, 2003 1:59 pm

1.)Naprawdę nikt nigdy nie miał skanów. To pewnie wszyscy są nadziani i\lub mieszkają w Japonii i dlatego o różnych ciekawych tytułach (np. Uena, Angel Sanctuary) się gada. Ja mam u siebie skany dalszych tomów CCS. Zostałam do tego zmuszona.
2) 27 to dla przeciętnego polskiego fana kupa kasy, a żeby rzeczywiście coś wynieść z książki potrzeba co najmniej 2 tomów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość