Nasz cud - temat ogólny

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Ame » pn paź 02, 2017 9:49 pm

Obwoluty specjalne są o wiele lepsze. Tylko ta 9 też mi się nie podoba.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: ociesek » pn paź 02, 2017 10:09 pm

Śmieszne, że na obwolutach na grzbiecie jest prawie zawsze Minami (w 11 tomie go nie ma), a w specjalnym Veronica :) Taki fajowy bonusik :)

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: miaka88 » wt paź 03, 2017 9:59 am

Obwoluty wydania specjalnego bardziej mi się podobają. Szkoda, że tej wersji u nas nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Kocurzyca » wt paź 03, 2017 9:12 pm

miaka88 pisze:
wt paź 03, 2017 9:59 am
Obwoluty wydania specjalnego bardziej mi się podobają. Szkoda, że tej wersji u nas nie ma.
I nigdy nie będzie, bo manga za słabo się sprzedaje.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Lunatyczka » wt paź 03, 2017 10:18 pm

Kocurzyca, wydaje mi się, że akurat to nie ma nic do rzeczy, po prostu wydawnictwa się w to u nas nie bawią(tylko Studio JG z No.6 zrobili wyjątek). Nie rozumiem zresztą czemu Japończycy bawią się w takie podwójne wydawanie, tym bardziej, że te specjalne prawie zawsze są ładniejsze. Te tomiki u nich drożej kosztują, czy jak, że są z wydania specjalnego? Czy Japończyk ma po prostu tą przyjemność wybrać sobie, którą obwolutę woli? Mnie by takie coś denerwowało, bo nieważne co bym wybrała, miałabym poczucie wybrakowanej serii.

Akurat jeśli chodzi o te 3 tomiki to ze specjalnego bardziej mi się podoba ta z 7(przód), a reszta jest dla mnie na równi, bo dla mnie 8 i 9 są jednymi z ładniejszych obwolut serii :) A i już teraz wiem, skąd powstał pomysł na szlaczek przy tytule :P

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: zandam » wt paź 03, 2017 11:32 pm

Lunatyczka pisze:
wt paź 03, 2017 10:18 pm
Te tomiki u nich drożej kosztują, czy jak, że są z wydania specjalnego? Czy Japończyk ma po prostu tą przyjemność wybrać sobie, którą obwolutę woli? Mnie by takie coś denerwowało, bo nieważne co bym wybrała, miałabym poczucie wybrakowanej serii.
Są dużo droższe, głównie dlatego, że dołącza się do nich płytki dvd z słuchowiskami. Oprócz tego historie dodatkowe na samym końcu są zupełnie inne, historie obrazkowe na okładce również.

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Lunatyczka » wt paź 03, 2017 11:47 pm

zandam, dzięki za wyjaśnienie ;) Nie przeszkadzałoby mi, gdyby były droższe, jeśliby posiadały cały materiał ze zwykłego wydania plus dodatkowy, jednak w sytuacji, gdzie tomiki się z deka różnią... to dla mnie lepiej, że nie ma dwóch wydań, bo musiałabym kupować oba :P

Glandire
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Glandire » pn paź 09, 2017 2:35 pm

Czaję się na kupno serii już od dawna i chyba w końcu zdecyduję się dać szansę, bo widzę, że jest tu trochę osób bardzo wkręconych, to może i mnie porwie. A wygląda intrygująco, to mam nadzieję, że się nie zawiodę. :D

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: mika » pn paź 09, 2017 3:02 pm

Coś mnie podkusiło, by otworzyć nowy rozdział, bo mi się na oko napotoczył i, mimo że widziałam tylko pierwszą stronę, to sobie chyba pewne podejrzenie potwierdziłam :/ Niedobra, ciekawska mika :/ Dajcie chociaż nowy tomik na pociechę~ :p

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Madoka » wt paź 10, 2017 5:32 pm

Ja chyba sobie powtórzę niedługo wszystkie tomy które u nas wyszły, bo przy mojej częstotliwości czytania to się gubię niedość, że w postaciach to jeszcze w fabule.;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Ginny » pn paź 16, 2017 4:43 pm

Pierwszy tom przeczytałam. Póki co, trudno mi coś więcej ocenić, ale dam szansę i za jakiś czas kupię kolejny (na razie inne priorytety, w tym wydania zagraniczne mang bliższych sercu). Na razie zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że manga nie robi się drastyczna.

Glandire
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Glandire » pn lis 20, 2017 3:49 am

Zdecydowałam się w końcu na kupno i nie żałuję. Uwielbiam opowieści które są skonstruowane jak porozrzucane puzzle, które w miarę rozwoju historii zaczynają tworzyć logiczną całość. A jeszcze jak po drodze co jakiś czas dostajemy element układanki, który jednak nie do końca pasuje i trzeba się głowić kto tu kłamie, a kto mówi prawdę to już w ogóle jest ekstra.

Samo prowadzenie postaci, to jak się zmieniają przez odzyskiwane wspomnienia, dylematy w stylu "kim w zasadzie jestem" - dla mnie cud, miód i orzeszki.

Chyba zaczynam za bardzo słodzić, ale nic nie poradzę bo czytając bawiłam się przednio. Teraz tylko muszę się w najbliższym czasie przebiec do Empiku po 10-tkę.

Z dodatkowych zachwytów - uwielbiam Ootomo.

Szkoda, że tytuł nie jest zbyt popularny - i ciekawe dlaczego. Może ludzie spodziewają się czegoś w znacznie lżejszym tonie jak widzą tagi gender-bender? A może zniechęca duża ilość postaci? Mnie samej trochę czasu zajęło takie lepsze ogarnięcie kto jest kim, ale jak już się porządnie wkręciłam to nie było problemu. Coś w każdym razie jest na rzeczy, bo szczerze mówiąc pierwsze wrażenie też mnie od mangi odrzuciło i dopiero jak poczytałam recenzje, to postanowiłam dać szansę (na szczęście!).

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Ginny » czw lis 30, 2017 4:10 pm

Zamówiłam tom 2 i 3. Drugi przeczytany, zaczynam się gubić w tym kto jest kim. Ale będę czytać dalej. Czy tam w ogóle będzie ukazane ich obecne życie, zwykłe życie nastolatków?

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: ociesek » czw lis 30, 2017 4:39 pm

Ginny pisze:
czw lis 30, 2017 4:10 pm
Zamówiłam tom 2 i 3. Drugi przeczytany, zaczynam się gubić w tym kto jest kim. Ale będę czytać dalej. Czy tam w ogóle będzie ukazane ich obecne życie, zwykłe życie nastolatków?
Tak, będzie.

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Nanami » wt gru 26, 2017 4:54 pm

Glandire pisze:
pn lis 20, 2017 3:49 am
Z dodatkowych zachwytów - uwielbiam Ootomo.
Taaaak, dołączam się do zachwytów nad Ootomo-sensei! A im dalej, tym coraz ciekawszą postacią jest i przechodzi naprawdę sporą przemianę z buca zapatrzonego w kościół na kogoś, kto trzyma w ryzach ten cały burdel na kółkach i jest w stanie jasno rozgraniczyć jedno od drugiego oraz uszanować decyzję innych.

Ja jestem niemalże na bieżąco z mangą (do rozdziału 68) i powiem tak - jest coraz ciekawiej! Polityczne intrygi z Zerestrii i Moswick się pogłębiają, coraz wyraźniej są ukazywane cele i zależności pomiędzy członkami rodzin królewskich, jest też kilka naprawdę niespodziewanych zwrotów akcji, a wszystko wynika logicznie z czegoś. Nawet, jak czytelnik zostaje uraczony jasną odpowiedzią na jedną zagadkę, to nie zabija to chęci poznania więcej. I więcej...!

Ta manga ma naprawdę wiele do zaoferowania, o ile się przebrnie początek z masą postaci, gdzie na dodatek kreska autorki nie ułatwiała ich różnicowania. Teraz już o wiele łatwiej. A każdy właściwie jest tu ważny i ma chwilę dla siebie na kartach powieści. Mrrr~

Gdyby ktoś był głodny spoilerów, to z chęcią.

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Ginny » wt sty 02, 2018 3:00 pm

Zamówiłam kolejny tom - 6. Wciąga w jakiś sposób choć nie jest to coś,coby stało się dla mnie numerem 1. Ale stopniowo chyba przeczytam. Ma w sobie to coś, co każe czytać dalej.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Itachi Uchiha » czw sty 18, 2018 3:18 pm

Ze względu na bardzo niską sprzedaż przenosimy Nasz Cud na trzymiesięczny tryb wydawniczy. Co oznacza, że kolejny tom będzie miał swoją premierę dopiero 19 kwietnia 2018. Zapewniamy jednak wszystkich fanów, że wydamy tę serię do końca! Nie martwcie się
Taka dobra seria, a będzie trzeba czekać 2 dłużej na kolejny tom. Kuźwa, ja tak się nie bawię. :| :| :evil: :evil:

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: mika » czw sty 18, 2018 3:24 pm

....................

Mnie te dwa jest ciężko wytrzymać, a Wy mi tu o trzech piszecie? Jestem w rozpaczy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Mormicc » czw sty 18, 2018 3:54 pm

Nie przypominam sobię, żeby Waneko już kiedyś tak robiło. Oświećcie mnie jeśli się myle.
Czyli sprzedaż musi być naprawdę fatalna.
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Meliona » czw sty 18, 2018 3:58 pm

Mormicc pisze:
czw sty 18, 2018 3:54 pm
Nie przypominam sobię, żeby Waneko już kiedyś tak robiło. Oświećcie mnie jeśli się myle.
Battle royale :angel: http://waneko.pl/battle-royale-7-juz-w- ... tej-serii/

Cieszcie się, że w ogóle ta seria wychodzi w Polsce. Waneko wiedziało na co się pisze, zapowiadając ją.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości