Kimi ni Todoke

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
99
49%
Nie
73
36%
Być może
31
15%
 
Liczba głosów: 203

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: Itachi Uchiha » czw paź 12, 2017 8:27 pm

Manga oficjalnie zakończy się na 30 tomach, ostatni rozdział już w listopadzie tego roku. :P
https://www.animenewsnetwork.cc/news/20 ... er/.122574

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: Reviolli » czw paź 12, 2017 10:59 pm

Matko i córko 30 tomów historii która powinna skończyć się na 12...

Nie jestem zainteresowany. Od anime dość szybko się odbiłem, choć początek miało niezły, ale później brak postępów zanudził mnie na śmierć.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

sumomo08
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: sumomo08 » pt paź 20, 2017 4:37 pm

Prędzej na wydanie tego tytułu bym liczyła na JPF niż na Waneko, bo nie kojarzę, żeby sięgali po takie długie Shoujo. 18 tomowe Kaichou z dużą ilością tekstów wzięli, tak samo jak Ouran, to czemu nie 30 tomowe Kimi ni Todoke. Napewno bym ten tytuł wzięła, bo mam do niego sentyment :)

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: DarkNighty » pt paź 20, 2017 4:57 pm

Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat nikt nie zdecyduje się na wydanie Kimi ni Todoke. Jest tyle lepszych shoujo, dlatego liczę, że ta manga nie zajmie na długi czas miejsca jakiemuś innemu, lepszemu tytułowi :P
Początek nie był nawet zły (choć nigdy nie przepadałam za główną parą), ale ile można. Gdyby nie Chidori i Ryuu, to manga byłaby naprawdę strasznie nudna. Albo inaczej - byłaby jeszcze nudniejsza niż jest w tym momencie xD
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: Ame » sob paź 21, 2017 3:51 pm

Fajnie, że się skończy. :D Wolałabym, aby nikt nie wydawał. Na necie powoli ją skończę. 30 tomów to sporo. Nie jest na tyle dobra, że chciałabym mieć ją na półce. Muszę przyznać, że podoba mi się jak autorka rysuje oczy.

Aloes_chan
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 12, 2020 11:58 am
Gender:
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: Aloes_chan » śr wrz 16, 2020 4:43 pm

Pytanie pojawiło się dość dawno, ale ja nadal czekam na to aż manga zostanie wydana. Kocham serię z całego serca i nawet gdyby nie pojawiła się na półkach sklepowych, zamierzam zaopatrzyć się w anglojęzyczne tomiki

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: Monsterlight » czw wrz 17, 2020 6:13 pm

Nawet za darmo bym tego u siebie nie chciała, już samo anime wystarczająco mnie wymęczyło :roll: Pierwszy sezon był naprawdę bardzo spoko i fajnie się to oglądało, ale drugi to była kompletna porażka :x Ja rozumiem, że Sawako jest nieśmiała i w ogóle, ale serio są jakieś granice :sciana: Nudne jak flaki z olejem, a to nawet nie połowa historii, skoro anime się niby kończy na 11 tomie.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

ReiYoshida18
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 12, 2021 5:34 pm
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: ReiYoshida18 » pt lut 12, 2021 5:45 pm

Jedno z lepszych romantycznych anime jakie widziałam. Pokusiłabym się na mangę.

Awatar użytkownika
lexis
Adept
Posty: 337
Rejestracja: sob mar 02, 2019 11:04 pm
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: lexis » ndz wrz 03, 2023 5:14 pm


ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości