Zerowa Maria i puste pudełko #7

Tu piszcie na temat naszej pierwszej nowelki w ofercie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Zerowa Maria i puste pudełko #7

Post autor: KubciO » pn sty 09, 2017 5:43 pm

Obrazek
Premiera tego tomu już 6 lutego.

mad02maddie
Status: Offline

Post autor: mad02maddie » pn sty 09, 2017 5:49 pm

Szkoda, że już ostatni :cry:
Całkiem się przywiązałam do bohaterów.

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » pn sty 09, 2017 6:27 pm

Czy naprawdę nie można sprawdzić opisu przez pokazaniem okładki?

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pn sty 09, 2017 7:45 pm

kolora pisze:Czy naprawdę nie można sprawdzić opisu przez pokazaniem okładki?
Proces produkcyjny, w którym zawiera się korekta i redakcja, na pewno jeszcze trwa.
Równie dobrze Waneko mogłoby nic nie pokazać i hejt byłby za to, że milczą... To stało się już tak przewidywalne, że mam nadzieję, że w wydawnictwie mają wielki słoik, do którego wrzucają złotówkę za każdym razem, gdy widzą coś takiego. I że chlają za to na umór...

Okładka bardzo ładna. Naprawdę widać, że to już koniec.

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » pn sty 09, 2017 8:21 pm

Proces produkcyjny może sobie trwać w najlepsze, ale nie znaczy to, że sprawdzenie kilku zdań na krzyż to jakieś wielkie wyzwanie i wysiłek. Jeśli jest problem z korektą na tym etapie, to "lorem ipsum" załatwiłoby sprawę.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » pn sty 09, 2017 9:05 pm

E tam, błędy w okładkach Waneko to praktycznie tradycja :lol: .

Z niecierpliwością czekam na ostatni tom. Trudno mi się doczekać, szczególnie po tym co się wydarzyło w ostatniej części.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn sty 09, 2017 10:47 pm

To dlatego jest tyle błędów w ich LN skoro paru zdań z okładki nie umieją wypuścić z poprawną polszczyzną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2787
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » śr sty 11, 2017 3:21 am

Ehh a ja wciąż nie przeczytałem 4 tomu..

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr sty 11, 2017 7:40 am

A ja 4 już mam przeczytany i czekam już tylko na 7 by na raz przeczytać 5,6,7 i zakończyć serie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw lut 16, 2017 9:18 pm

Zdecydowanie najlepszy tom, piękne zakończenie i ogółem świetna seria. O głównych postaciach (Kazukim i Marii) nie ma, co się rozpisywać, a z pobocznych najbardziej polubiłem Yuuri.

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » pt lut 17, 2017 10:02 pm

Skończyłam czytać całość i jestem pod wrażeniem. Zdecydowanie warto było przemęczyć 2,3 tomy dla takiego rozwoju akcji i zakończenia. Ciekawa fabuła, sporo plottwistow, ewolucja zachowania postaci... ta przygoda, która trwała przez rok od ukazania pierwszego tomu do ostatniego, była jedna z lepszych jakiej doświadczyłam.

Już wiem czemu ludzie tak wysoko cenią tę LNke. Dawno nie widziałam tak dobrego zakończenia serii, czego nie można powiedzieć o kilku innych tytułach.

JoshAuramera
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 12, 2016 1:44 pm
Status: Offline

Post autor: JoshAuramera » pn lut 20, 2017 6:58 pm

Zakończyłem lekturę i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak potoczyło się wszystko w siódmym tomie =D> Stawiam go na pozycji najlepszego, obok pierwszego.
No... cała 7-tomowa historia była dosyć średniawa, z kilkoma wybitnymi momentami, naprawdę ciekawymi pomysłami i niecodziennymi posuwaniami autora. Pardon... tj; bohaterów ;) Jednak cały ostatni rok z "Zerową Marią..." wspominam bardzo miło i darzyć będę tę serię ogrooomnym sentymentem i pewnie nie raz do niej kiedyś wrócę.
Przy oglądaniu półki, aż nie mogłem uwierzyć, że pierwszy tomik leży na niej już od roku. Pamiętam jak wczoraj okoliczności jego kupna. Ba; z pierwszym. Z każdym tomem Marii mam jakieś wspomnienie, o czym nie mogę powiedzieć w przypadku żadnej innej serii :D

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » ndz lut 26, 2017 1:19 pm

Siódmy tom za mną. Muszę powiedzieć że zakończenie było bardzo satysfakcjonujące. Myślałem że żaden z tomów nie dorówna pierwszemu, nawet piąty. Myliłem się. Ostatni ma realną szansę stać się moim ulubionym, na pewno nie jest gorszy od pierwszego.
Serię będę wspominał bardzo dobrze i zapewne jeszcze do niej wrócę. Maridełko dostaje ode mnie ocenę ♥/10. Znaczy ile? Muszę się jeszcze zastanowić ^^

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » czw mar 30, 2017 12:11 pm

No wreszcie dobry tomik, ba nawet bardzo dobry.

Co prawda ja wolałbym inne zakończenie, ale to jest na swój sposób bardzo dobre i w miarę pełne.

Tomik na tyle dobry że seria jednak zostanie na dłużej na mojej półce.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn cze 12, 2017 9:20 pm

Reviolli pisze:Co prawda ja wolałbym inne zakończenie, ale to jest na swój sposób bardzo dobre i w miarę pełne.
Zgadzam się.
Satysfakcjonujące na swój sposób.

[spoiler]Czy tylko mi nie pasuje, że po 2 latach Kazu już doszedł do ciebie? Jak dla mnie to stanowczo za szybko... [/spoiler]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Zerowa Maria i puste pudełko"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości