Temat ogólny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pt gru 09, 2016 12:33 pm

link

Do 24 tomu będą dodawane limitowane karty :) czy u nas możemy liczyć na coś podobnego? ^__^

Obrazek
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pn lut 13, 2017 4:15 pm

fb pisze:Kochani!
Dla fanów naszego Kuroshitsuji przygotowaliśmy niespodziankę!
Do przedpłat 24 tomu będziemy dodawać taki oto plakat:
Ale! Niektórzy z Was nie mają jeszcze poprzednich tomów? Proszę bardzo! Stworzyliśmy dla Was pakiety tomów 20-24 do których również dodamy plakat.
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Śliczny jest, od razu zamówiłam :D
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » ndz mar 19, 2017 11:25 pm

Rozdział 126. Hmm, czyżbyśmy dostali w końcu
[spoiler]potwierdzenie bliźniaczej teorii Ciela?[/spoiler] Czyżby w tym arku coś w końcu miało się ruszyć z fabułą? :o

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Lunatyczka » pn mar 20, 2017 1:19 am

Heh, toć to już
[spoiler]na początku 23 tomu dostaliśmy :D[/spoiler]

Wstawiam do spojlera swoje przypuszczenia związanie z tym jednak znam tylko materiał z wydanych u nas tomików, więc możliwe, że moja teoria już się potwierdziła lub jest kompletnie błędna :P
[spoiler]Według mnie Undertaker posiada ciało brata Ciela co można wywnioskować z tej początkowej strony 23 tomu i prawdopodobnie cała jego zabawa z zombiakami i transfuzją krwi ma na celu go ożywić. No i w końcu manga miałaby sens, bo w prawie każdym arcu przewija się motyw ożywiania ciała(lub różnego majstrowania przy nim)[/spoiler]

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn mar 20, 2017 8:33 am

[spoiler]Normalnie dawno nowy rozdział Kurosha nie sprawił mi tyle emocji. Mam nadzieje, że będzie potwierdzona teoria dwóch Cieli. Bo raczej nie sądzę, żeby Książę wpuścił do posiadłości kogoś innego. To albo Ciel albo Elizabeth. Od biedy Sebastian, ale on nie użył by broni. Do tego zdjęcie w kominku. Ciekawa jestem co przedstawia. No i mam dziwne uczucie, że Książę zginie... [/spoiler]
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » pn mar 20, 2017 9:34 am

Mnie tu chodzi właśnie [spoiler]o drugą część spalonego zdjęcia, którą widzimy w kominku. Teraz znamy oficjalnie cały jego obraz, czyli bliźniaków.

I jeśli prawdziwy Ciel zamieszany jest w ten arc, nie ważne w jakiej postaci, to zachowanie i słowa Elżbietki nabieraj nowego znaczenia.[/spoiler]

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn mar 20, 2017 9:46 am

mika pisze:Mnie tu chodzi właśnie [spoiler]o drugą część spalonego zdjęcia, którą widzimy w kominku. Teraz znamy oficjalnie cały jego obraz, czyli bliźniaków.

I jeśli prawdziwy Ciel zamieszany jest w ten arc, nie ważne w jakiej postaci, to zachowanie i słowa Elżbietki nabieraj nowego znaczenia.[/spoiler]
[spoiler]
A masz gdzieś połączone te zdjęcia? Bo, przyznaje się bez bicia, nie bardzo kojarzę :( [/spoiler]
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » pn mar 20, 2017 10:03 am

Na telefonie/z telefonu nie, ale
[spoiler]wydawalo mi się, że chłopak na zdjęciu zwrócony jest twarzą do jego środka w prawą stronę. Na stronach z teorią pojawia się to zdjęcie. Zdjęcie z kominka ma twarz zwróconzwrócona w drugą stronę. [/spoiler]

fishtail
Posty: 26
Rejestracja: wt sie 13, 2013 1:35 am
Status: Offline

Post autor: fishtail » pn mar 20, 2017 10:06 am

[spoiler]Obrazek
zdjątko ze strony akumadeenglish(.)tumblr(.)com/post/158524846957/i-guess-its-time-to-bring-this-back-this [/spoiler]

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » pn mar 20, 2017 10:36 am

Lunatyczka pisze:Heh, toć to już
[spoiler]na początku 23 tomu dostaliśmy :D[/spoiler]

Wstawiam do spojlera swoje przypuszczenia związanie z tym jednak znam tylko materiał z wydanych u nas tomików, więc możliwe, że moja teoria już się potwierdziła lub jest kompletnie błędna :P
[spoiler]Według mnie Undertaker posiada ciało brata Ciela co można wywnioskować z tej początkowej strony 23 tomu i prawdopodobnie cała jego zabawa z zombiakami i transfuzją krwi ma na celu go ożywić. No i w końcu manga miałaby sens, bo w prawie każdym arcu przewija się motyw ożywiania ciała(lub różnego majstrowania przy nim)[/spoiler]
Aż sobie zajrzałam do tomiku. Nie zwracałam większej uwagi na tę stronę, ale po głębszej analizie przyznaję Ci rację :D Teraz zaś nie trzeba głębokich analiz :p

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn mar 20, 2017 10:57 am

[spoiler]Na internetach czytam inną teorię. Że to Mey-Rin. Ale nie sądzę, ponieważ Książę zachowywał się tak, jakby właśnie rozmawiał z Cielem, a nie jego służącymi. [/spoiler]
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn mar 20, 2017 12:32 pm

Kurcze po co czytałam ten ostatni rozdział... teraz będę musiała wyczekiwać następnego.
[spoiler]
Zgadzam się z poprzednikami, że książe myślał, że to Ciel bo po pierwsze wzrost a po drugie jego zachowanie[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » sob kwie 22, 2017 11:37 pm

127
[spoiler]Uczcijmy dzielnego kamerdynera minutą ciszy...


Ale kto pod kapturem, tośmy i tak nie zobaczyli :([/spoiler]
25. tom wychodzi w Japonii 27 maja. A do mnie wciąż nie doszedł preodrer 24. :/

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » ndz kwie 23, 2017 9:11 am

mika pisze:127
[spoiler]Uczcijmy dzielnego kamerdynera minutą ciszy...


Ale kto pod kapturem, tośmy i tak nie zobaczyli :([/spoiler]
25. tom wychodzi w Japonii 27 maja. A do mnie wciąż nie doszedł preodrer 24. :/
[spoiler]Ogólnie rozdział 126 i 127 to były wyciskacze. W 126 Soma tak pięknie mówił o swojej przyjaźni z Cielem. Agni próbował przekonać go do powrotu, "zrobiliśmy już wszystko", ale Soma upierał się, że nie zostawi Ciela samego. Potem koniec rozdziału i wielkie BAM na czarnym tle. Zaś rozdział 127 to sama rozpacz...

Postać pod kapturem to zdecydowanie chłopak, do tego młody... Ja stawiam na Teorię Dwóch Cieli i fakt, że Undertaker bawi się zwłokami...[/spoiler]
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

fishtail
Posty: 26
Rejestracja: wt sie 13, 2013 1:35 am
Status: Offline

Post autor: fishtail » ndz kwie 23, 2017 1:26 pm

[spoiler]Podejrzewam, że to były dwie zakapturzone osoby. Jedna z bronią (praworęczny), druga z nożem (leworęczny).[/spoiler]

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » ndz kwie 23, 2017 1:40 pm

[spoiler]Soma chyba przeżył? Więc może w kolejnym rozdziale dowiemy się kto do niego strzelał? Teoria dwóch Celi jest coraz bardziej prawdopodobna.[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz kwie 23, 2017 2:59 pm

Co do rozdziału 127.

[spoiler]
Boże, biedny Agni.. On był moim ulubioną postacią (wraz z Soma, jego też lubię ^^). Miałam z każdą stroną nadzieje, że przeżyje... Nie sądzę by to był drugi Ciel, jego sylwetka nie wskazywała na niego. Jego twarz była podłużna i był trochę wyższy. Stawiam, że tam była tylko jedna postać. Tak to przynajmniej wyglądało.
Co ile pojawia sie nowy rozdział? Nie moge sie doczekać następnego[/spoiler]

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » ndz kwie 23, 2017 3:08 pm

Co miesiąc.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » wt kwie 25, 2017 10:49 pm

Nie mogłam się powstrzymać przed zaglądaniem w spoilery, więc z ciekawości zajrzałam też w ostatnie rozdziały.
I omg :shock:
:shock:
Po takich żenujących, śmiechowych historyjkach coś takiego. :lol:
[spoiler]Autorka wzięła się za wybijanie obsady, więc może manga zbliża się do końca.
Tylko niech mi Grell nie zabija.[/spoiler]

*nie może wyjść z szoku* *idzie sprzedać spoilery mamie i siostrze*
Obrazek

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » pn maja 08, 2017 9:05 pm

Okładka 25 tomu:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości