Boruto: Naruto Next Generations

Czy kupiłbyś tą mangę w polskiej wersji ?

Tak
13
25%
Nie
36
69%
Może
3
6%
 
Liczba głosów: 52

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Boruto: Naruto Next Generations

Post autor: Matii » sob kwie 01, 2017 10:45 pm

[center]Boruto: Naruto Next Generations[/center]
Autor: Ukyo Kodachi (fabuła), Mikio Ikemoto (rysunki)
Wydawca: Weekly Shōnen Jump
Ilość tomów: 2+
Gatuek: Shounen, Akcja, Przygoda, Komedia, Dramat, Fantazy
Anime: Posiada, Tworzone przez: Studio Pierrot, Premiera 5 kwiecień 2017, Ilość odc: ???
Opis: Seria o synu Naruto. Pierwsze rozdziały to streszczenie kinówki Naruto: Boruto. Poźniej zaczyna się historia nam nie znana opowiadająca losy nowego pokolenia.
Osobiście jestem bardzo ciekawy jak potoczą się losy nowego pokolenia. Jestem fanem Naruto i mimo iż zakończenie głównej serii nie było zbyt dobre to uważam że ta seria może pokazać nam coś więcej i przybliżyć klimat z początków mangi Naruto. Rysunki z początku nie są zbyt dobre ale później widać że są coraz lepsze.
Okładki:
[spoiler]Tom 1
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Tom 2
[spoiler]Obrazek
[/spoiler]
Tom 3
[spoiler]Obrazek
[/spoiler][/spoiler]
Ostatnio zmieniony sob kwie 29, 2017 6:58 pm przez Matii, łącznie zmieniany 1 raz.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz kwie 02, 2017 11:58 am

Matii pisze:Jestem fanem Naruto i mimo iż zakończenie głównej serii nie było zbyt dobre to uważam że ta seria może pokazać nam coś więcej i przybliżyć klimat z początków mangi Naruto.
Wątpię. :roll: Dla mnie jest to odgrzewany kotlet. Nie wysilił się przy wyglądzie oraz z charakterami nowego pokolenia. Poza tym kreska jest jedną z najbrzydszych jakie widziałam.
Jedyna obiecująca postać to Sarada. Nie będę kupować tylko dla jednej postaci. Zwłaszcza, że Naruto uważam za zepsute. Kupię serię główną tylko dlatego, że Akatsuki oraz niektóre momenty mi się podobają. No i ma lepszą kreskę od Boruto.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » ndz kwie 02, 2017 12:10 pm

Ja też jakbym miała się decydować to jedynym powodem do kupna byłaby Sarada, która jest najsensowniejszą postacią, ale to raczej za mało, bym faktycznie postawiła te mangę na swojej półce. Ale kliknelam może, bo mam słabą wolę.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » ndz kwie 02, 2017 12:57 pm

Ame, też nie uważam kreski za dobrą. Ale widać dużą poprawę między rozdziałami, więc liczę na to że się poprawi.
Ame pisze: Dla mnie jest to odgrzewany kotlet.
Według mnie w tej serii skupią się na rzeczach, których nie pokazywali w Naruto, co będzie duży plusem tej serii. Byle by nie poszli w ślady Naruto Ball, jak zrobił to Kisiel na końcu Naruto. Ja czekam na walki w stylu Sasek - Itachi, Zabuza - Kakashi, Sakura - Sasori, gdzie nie było bezsensownego rzucania się rasenganami tylko każda postać planowała każdy najmniejszy krok (może poza rozwrzeszczanym Naruto :wink: ). Osobiście czuję że ta manga będzie bardzo dobra i porównywalna fabularnie do początków Naruto ;)
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Post autor: SweetGuyKappa » ndz kwie 02, 2017 8:02 pm

Jestem na nie. Jak zobaczyłem film Boruto, to pomyślałem, że to jakiś żart. W tej ostatniej walce Boruto powinien po sekundzie walki już przegrać. A tak to jeszcze pomógł z Naruto rasenganem go pokonać.
Obrazek

GekainoShi
Status: Offline

Post autor: GekainoShi » ndz kwie 02, 2017 10:05 pm

Jestem na tak! Bardzo lubię naruto i z chęcią bym poczytal przygody jego syna.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn kwie 03, 2017 12:43 pm

Matii pisze:Ja czekam na walki w stylu Sasek - Itachi, Zabuza - Kakashi, Sakura - Sasori, gdzie nie było bezsensownego rzucania się rasenganami tylko każda postać planowała każdy najmniejszy krok
SweetGuyKappa pisze:W tej ostatniej walce Boruto powinien po sekundzie walki już przegrać. A tak to jeszcze pomógł z Naruto rasenganem go pokonać.
Tak jak napisał SweetGuyKappa nie ma co się spodziewać takich walk po filmie Boruto. Też z tego nie mogłam. :lol:

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 817
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » pn kwie 03, 2017 5:00 pm

Kupiłam bym gdyby wyszło ale bardziej liczę na wydanie jak największej ilości LN (i wolałabym tą parodię/spin off o Sasuke)

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » pn kwie 03, 2017 7:35 pm

Nie kupuję Naruto, tego też bym nie ruszył. Ale jpf kiedyś pewnie sięgnie i po ten tytuł.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1170
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » pn kwie 03, 2017 7:36 pm

Naruto jest jedną z moich ulubiomych mangów, więc kupię Boruto choćby tylko z sentymentu. Mam nadzieję, że Boruto stanie się z czasem coraz lepsze, a nawet jakby nie, to raczej i tak się skuszę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

AselPL
Status: Offline

Post autor: AselPL » wt kwie 04, 2017 10:40 pm

Kupiłbym, ale jeśli ktoś miałby to wydawać to najprawdopodobniej J.P.F :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » śr kwie 05, 2017 3:18 pm

Błagam nie. Kiedyś byłam wielką fanką naruto, ale po sprawie z Painem wszystko sie posypało. Z każdym rozdziałem manga coraz mniej mi sie podobała tak bardzo, że odsprzedałam swoje tomy...
Jestem na nie.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr kwie 05, 2017 7:37 pm

Mimo wielu wad nadal lubię "Naruto" i odczuwam duży sentyment wobec tego tytułu, dlatego postanowiłam sprawdzić Boruto... i (nie)stety ten tytuł nie dorasta mu do pięt, ani pod względem fabularnym (nawet w słabych tomach Kisiel potrafił przemycić choć jeden rozdział, który przypominał mi początki. Natomiast fabuła Boruto (i główne założenia tego tytułu) jest taka absurdalna, że nie wiem, czy się śmiać, czy płakać...), ani graficznym (autor ma problemy z twarzami)...

Mimo to, jeśli wyjdzie w Polsce, to kupię go z tego samego powodu, przez który kupuję LN-ki... z sentymentu do głównej serii. >D

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1170
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » czw kwie 06, 2017 3:36 pm

Matii pisze: Ja czekam na walki w stylu Sasek - Itachi, Zabuza - Kakashi, Sakura - Sasori, gdzie nie było bezsensownego rzucania się rasenganami tylko każda postać planowała każdy najmniejszy krok.
Właśnie szkoda, że akurat tego się już po Boruto nie spodziewam. A jak już o dobrych walkach ze strategią mowa - czy zna ktoś inną mangę, w której są takie ciekawe i dobrze zaplanowane pojedynki?

(W Hunter x Hunter walki całkiem mi się podobają, w Akame ga kill też nie są złe. One Piece i Dragonball mi nie odpowiada. Fairy Tail i Bleach dopiero zaczęłam, więc jeszcze nie mogę powiedzieć, czy walki mi będą odpowiadać.)
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw kwie 06, 2017 3:50 pm

Lubię Naruto ale tej serii na pewno bym nie kupił. Jestem na nie. Pewnie J.P.F kiedyś i tak wyda tą serie.

GekainoShi
Status: Offline

Post autor: GekainoShi » sob kwie 08, 2017 1:21 pm

Ja jal najbardziej jestem za. Bo kocham świat Naruto ^^

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » sob kwie 29, 2017 6:57 pm

Okładka 3 tomu Boruto. Premiera w Japonii 2 maja:
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
JPF ogłosił że wyda tą mangę. Ale nie ma pewności czy ma już wykupioną licencję na ten tytuł.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 817
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » sob kwie 29, 2017 7:20 pm

Uda/nogi Salady wyglądają strasznie na tej okładce :shock: .

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob kwie 29, 2017 8:46 pm

Mnie bardziej twarz i ręce się nie podobają.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » sob kwie 29, 2017 9:55 pm

OMG ta twarz i nogi..

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości