FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Madoka
Sob 16 Lis, 2013
Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce
Autor Wiadomość
Velsu 
Adept

Wysłany: Pon 20 Mar, 2017   

Leci, polaczylem kolekcje DS z 3DS bo to dla mnie jedna rodzina.

http://imgur.com/a/gRs1t

||||| 

Velsu napisał/a:
Leci, polaczylem kolekcje DS z 3DS bo to dla mnie jedna rodzina.

http://imgur.com/a/gRs1t

Arst 
Adept

Aby nie było, że konkurencja śpi:
Na Vitę nie ma gier

A tak na serio, szanuję za kolekcję. Jak widać, mam podobnego bakcyla :P

Velsu 
Adept

O ja piernicze.

Ja wlasnie zaczalem zbierac na Vite, niestety troche pozno wiec takie cuda jak Breach & Clear i inne LRG beda mnie słono kosztowały, to samo niektóre azjatyki po angielsku, powoli sobie zbieram gierki do kolekcji i mam nadzieje ze kiedys bede mial wszystko co ma jezyk angielski :)

Nie masz jakis dubli? :>

Zugai. 
Adept

Ojacie, Velsu, ile ty tego masz @_@ . Zazdroszczę zwłaszcza tylu tytułów z DSa. Można wiedzieć ile ci zajęło uzbierania tego wszystkiego? :D

Arst 
Adept

Ze zbierania LRG zrezygnowałem, ponieważ zaczęło tego wychodzić za dużo, za często, za drogo (będę kupował tylko wybrane tytuły, jak wspomniane B&C). Co gorsza, mają teraz konkurencję... Co do dubli, mam "Smart as..." - wersja angielska, i "Corpse Party: Blood Drive"

Velsu 
Adept

Zugai. napisał/a:
Można wiedzieć ile ci zajęło uzbierania tego wszystkiego? :D

Jakies 6-7 lat, wtedy uznalem ze zbieram na Nintendo DS bo to moja ulubiona konsola.

Arst napisał/a:
Ze zbierania LRG zrezygnowałem, ponieważ zaczęło tego wychodzić za dużo, za często, za drogo (będę kupował tylko wybrane tytuły, jak wspomniane B&C). Co gorsza, mają teraz konkurencję...

Konkurencje? Eastasiafot/play-asia czy jeszcze cos innego?

Ja musze przestac kupowac edycje kolekcjonerskie na Vite, placi sie wiecej, kupa syfu, którego i tak nie uzyje, ale niekiedy wygladaja tak pieknie ze nie umiem sie powstrzymac. A potem na półce bajzel bo nie wejdzie na półke bo za duze...

Quithe
nołlife

Wysłany: Wto 21 Mar, 2017   

Velsu, Badland Indie i Signature Edition wchodzą na rynek indyków w pudłach.
Jeśli chcesz coś z Asia/Eng pudeł, to nasz kolega coś tam jeszcze ma (bez jakiejś przesadnej marży). By co, wyślij PW na FB mypsvita.pl, on tam zarządza :)

Co do zbierania, na PA można wyrwać SAO: Lost Song na Vitę za ok 87 zł z przesyłką. Trzeba tylko podać w kasie nasz kod (MYPSVITA), żeby zbić cenę z z 19,99 do 16,99.
http://goo.gl/YasOT5

Marei 
nołlife
#yolo

Wysłany: Wto 21 Mar, 2017   

Zazdroszczę tego SoulSilvera mocno :( I nie wiedziałem, że na DSa wyszło tyle gier z serii Dragon Ball, muszę się przyjrzeć im bliżej.

DzikiDuch
Adept

Wysłany: Śro 22 Mar, 2017   

Do mojej biblioteczki przywędrowała wczoraj NieR: Automata. Już nie mogę się doczekać, aż odpalę!

Joraga 
Adept
The Treespeaker

DzikiDuch napisał/a:
Do mojej biblioteczki przywędrowała wczoraj NieR: Automata. Już nie mogę się doczekać, aż odpalę!

Mam od dnia premiery, nie mam czasu zagrać a wokół same pozytywne komentarze :(

Velsu 
Adept

DzikiDuch napisał/a:

Gram od premiery, 40h na liczniku, miazga poporstu, piekna cudowna gra, jestem na trzecim przejsciu.

Cavaliere
Weteran

DzikiDuch napisał/a:

Ja czekam, aż cena będzie niższa.. lub wersja pudełkowa.
Tak, bardzo chce zagrać w tę gre, ale 225 zł na steam za grę to dla mnie za dużo...

Velsu 
Adept

W konsole i gry byla wersja w pudełku na PC za jakies 180zl, ale juz wyprzedane. No i po tym co tu widze to powiem szczerze, mozna grac bez znajomosci jedynki, ale sie duzo traci z różnych smaczków, których to jest PEŁNO.

Cavaliere
Weteran

Velsu napisał/a:
W konsole i gry byla wersja w pudełku na PC za jakies 180zl,

O MÓJ BOŻE! Gdzie!? Widziałam tylko na PS4.

DzikiDuch
Adept

Ja strasznie lubię gry, które poniewierają emocjonalnie i z tego powodu wszyscy mi tę produkcję polecali, więc... Ale faktycznie, z tą ceną to dowalili równo. Sama się zdziwiłam, jak zobaczyłam 60 euro na Steamie. Chociaż wiem, że gra mi to wynagrodzi.

Lou 
Wtajemniczony
El Diablo

DzikiDuch napisał/a:
Ja strasznie lubię gry, które poniewierają emocjonalnie

Sponiewieranie emocjonalne? Zagraj w The Last of Us i Life is Strange.

Katori 
Weteran

Popieram Life is Strange, jedyna gra, na której ryczałem. I to w kilku momentach.

DzikiDuch
Adept

Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

Do Life is Strange się przymierzam, ale The Last of Us nie ruszyło mnie w ogóle. W sensie owszem, historia jest wzruszająca, ale jeśli mam ryczeć, to oczekuję czegoś więcej.

GrisznakIW 
nołlife

Wysłany: Sob 25 Mar, 2017   

Mnie ostatnio wzięło na Steel Panthers: Main Battle Tank, czyli grę taktyczną o współczesnych (po 1945) konfliktach zbrojnych. Wczoraj rozegrałem sobie starcie w Nikaragui w 1985, pomiędzy Contras a Sandinistami. Machnąłem przy okazji krótką relację z rozgrywki (lubię od czasu do czasu takie pisać):

Nikaragua 1985, po jednej stronie walczący o wolność, demokrację za amerykańskie pieniądze (ze sprzedaży broni do Iranu, który, jak na ironię popierał ich wrogów) i zyski ze sprzedaży narkotyków Contras, po drugiej walczący o demokrację za kubańskie pieniądze, z poparciem Fidela oraz Europy Zachodniej Sandiniści.

Miejsce: wysunięta baza Sandinistów niedaleko granicy z Hondurasem podczas operacji przeciwpartyzanckiej wojsk rządowych.

Grałem dilerami :) Atak został wyprowadzony ze wszystkich kierunków. Grupa "Herrero", pochodząca od północy, zaatakowała jako pierwsza i chodzą początkowo przygniótł ją nieco ostrzał karabinów maszynowych, to zdołała przedostać się przez drogę i przeprowadzić udany atak na budynek, dzięki czemu Contras zdobyli dobrą pozycję i mogli pokryć ogniem skrzyżowaniem dróg w centrum bazy.

Atakująca od wschodu Grupa "Amigo" ściśle współpracowała z "Herrero", jednak mocny opór Sandinistów sprawił, że poniosła spore straty podczas ataków na wojska rządowe, umiejętnie wykorzystujące swoje pozycje. W końcu jednak wygrała, wypierając przeciwnika z jego pozycji. To opóźnienie okazało się jednak znamienne dla dalszego przebiegu starcia.

Grupa "Gaucho", która podchodziła od zachodu, nie napotkała silnego oporu, szybko likwidując pojedyncze jednostki przeciwnika, często składające się ze świeżo zmobilizowanych rekrutów. Nieco więcej zachodu kosztowało zdobycie murowanego budynku koło drogi, gdzie Sandiniści stawili bardziej zdecydowany opór, ale koncentryczny atak z dwóch kierunków przyniósł skutek. W lesie znaleziono zamaskowane składy amunicji, w okolicy których doszło do walki z pilnującymi ich drużynami. W trakcie starcia składy eksplodowały, zdając straty obu stronom.

Południowo-zachodnie zgrupowanie "El Nino" miało za zadanie odcięcie drogi łączącej bazę z resztą wojsk Sandinistów. Okazało się to istotne, gdyż wkrótce po rozpoczęciu operacji na pole bitwy wjechał konwój ciężarówek z piechotą, eskortowany przez lekkie czołgi PT-76. Ukrycie wśród drzew Contras zasypali ciężarówki ogniem, zadając ich pasażerom poważne straty. Jeden z czołgów został przy tej okazji zniszczony trafieniem rakiety p-panc.

W tym samym czasie posiłki dla bazy nadeszły od południa. Wolniejszy niż zakładano postęp grupy "Amigo" dał im czas na dotarcie do celu i uchwycenia pozycji obronnych w południowej części zabudowań. Doszło tu do przewlekłej strzelaniny, którą zakończył dopiero atak z flanki części grupy "Gaucho", która zaskoczyła Sandinistów.

Ostatecznie zatem wygrali Contras, ale było to zwycięstwo marginalne, odniesione dosłownie w ostatnim momencie.

Odpowiedz do tematu