FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat ogólny
Autor Wiadomość
Naama 
Wtajemniczony
Ruszoffy Aniołek

Wysłany: Pią 09 Gru, 2016   

link

Do 24 tomu będą dodawane limitowane karty :) czy u nas możemy liczyć na coś podobnego? ^__^

Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Akatsuki no Yona, Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Meliona 
Weteran

Wysłany: Pon 13 Lut, 2017   

fb napisał/a:
Kochani!
Dla fanów naszego Kuroshitsuji przygotowaliśmy niespodziankę!
Do przedpłat 24 tomu będziemy dodawać taki oto plakat:
Ale! Niektórzy z Was nie mają jeszcze poprzednich tomów? Proszę bardzo! Stworzyliśmy dla Was pakiety tomów 20-24 do których również dodamy plakat.

Spoiler:

Śliczny jest, od razu zamówiłam :D

mika 
Wtajemniczony
Włóczęga

Wysłany: Nie 19 Mar, 2017   

Rozdział 126. Hmm, czyżbyśmy dostali w końcu
Spoiler:

potwierdzenie bliźniaczej teorii Ciela?

Czyżby w tym arku coś w końcu miało się ruszyć z fabułą? :o

Lunatyczka 

Wysłany: Pon 20 Mar, 2017   

Heh, toć to już
Spoiler:

na początku 23 tomu dostaliśmy :D

Wstawiam do spojlera swoje przypuszczenia związanie z tym jednak znam tylko materiał z wydanych u nas tomików, więc możliwe, że moja teoria już się potwierdziła lub jest kompletnie błędna :P
Spoiler:

Według mnie Undertaker posiada ciało brata Ciela co można wywnioskować z tej początkowej strony 23 tomu i prawdopodobnie cała jego zabawa z zombiakami i transfuzją krwi ma na celu go ożywić. No i w końcu manga miałaby sens, bo w prawie każdym arcu przewija się motyw ożywiania ciała(lub różnego majstrowania przy nim)

Naama 
Wtajemniczony
Ruszoffy Aniołek

Spoiler:

Normalnie dawno nowy rozdział Kurosha nie sprawił mi tyle emocji. Mam nadzieje, że będzie potwierdzona teoria dwóch Cieli. Bo raczej nie sądzę, żeby Książę wpuścił do posiadłości kogoś innego. To albo Ciel albo Elizabeth. Od biedy Sebastian, ale on nie użył by broni. Do tego zdjęcie w kominku. Ciekawa jestem co przedstawia. No i mam dziwne uczucie, że Książę zginie...

Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Akatsuki no Yona, Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

mika 
Wtajemniczony
Włóczęga

Mnie tu chodzi właśnie
Spoiler:

o drugą część spalonego zdjęcia, którą widzimy w kominku. Teraz znamy oficjalnie cały jego obraz, czyli bliźniaków.

I jeśli prawdziwy Ciel zamieszany jest w ten arc, nie ważne w jakiej postaci, to zachowanie i słowa Elżbietki nabieraj nowego znaczenia.

Naama 
Wtajemniczony
Ruszoffy Aniołek

mika napisał/a:
Mnie tu chodzi właśnie
Spoiler:

o drugą część spalonego zdjęcia, którą widzimy w kominku. Teraz znamy oficjalnie cały jego obraz, czyli bliźniaków.

I jeśli prawdziwy Ciel zamieszany jest w ten arc, nie ważne w jakiej postaci, to zachowanie i słowa Elżbietki nabieraj nowego znaczenia.

Spoiler:

A masz gdzieś połączone te zdjęcia? Bo, przyznaje się bez bicia, nie bardzo kojarzę :(

Naama@MyAnimeList

mika 
Wtajemniczony
Włóczęga

Na telefonie/z telefonu nie, ale
Spoiler:

wydawalo mi się, że chłopak na zdjęciu zwrócony jest twarzą do jego środka w prawą stronę. Na stronach z teorią pojawia się to zdjęcie. Zdjęcie z kominka ma twarz zwróconzwrócona w drugą stronę.

fishtail 

Spoiler:

zdjątko ze strony akumadeenglish(.)tumblr(.)com/post/158524846957/i-guess-its-time-to-bring-this-back-this

mika 
Wtajemniczony
Włóczęga

Lunatyczka napisał/a:
Heh, toć to już
Spoiler:

na początku 23 tomu dostaliśmy :D

Wstawiam do spojlera swoje przypuszczenia związanie z tym jednak znam tylko materiał z wydanych u nas tomików, więc możliwe, że moja teoria już się potwierdziła lub jest kompletnie błędna :P
Spoiler:

Według mnie Undertaker posiada ciało brata Ciela co można wywnioskować z tej początkowej strony 23 tomu i prawdopodobnie cała jego zabawa z zombiakami i transfuzją krwi ma na celu go ożywić. No i w końcu manga miałaby sens, bo w prawie każdym arcu przewija się motyw ożywiania ciała(lub różnego majstrowania przy nim)

Aż sobie zajrzałam do tomiku. Nie zwracałam większej uwagi na tę stronę, ale po głębszej analizie przyznaję Ci rację :D Teraz zaś nie trzeba głębokich analiz :p

Naama 
Wtajemniczony
Ruszoffy Aniołek

Spoiler:

Na internetach czytam inną teorię. Że to Mey-Rin. Ale nie sądzę, ponieważ Książę zachowywał się tak, jakby właśnie rozmawiał z Cielem, a nie jego służącymi.

Naama@MyAnimeList

miaka88 
Fanatyk

Kurcze po co czytałam ten ostatni rozdział... teraz będę musiała wyczekiwać następnego.
Spoiler:

Zgadzam się z poprzednikami, że książe myślał, że to Ciel bo po pierwsze wzrost a po drugie jego zachowanie

Odpowiedz do tematu