Love Stage! #7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Love Stage! #7

Post autor: KubciO » wt lut 14, 2017 3:43 pm

Obrazek
Premiera ostatniego tomu 1 marca.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt mar 17, 2017 11:47 am

Ostatni tomik raczej przeciętny i to mocno bardzo. Dobrze że jest ostatni.
Tak naprawdę podobała mi się tylko jedna kartka z zakończenia gdzie byli rodzice głównego bohatera.


Jako całość, historia wypada raczej przeciętnie i będzie to jeden z pierwszych w kolejności do odsprzedania kiedy najdzie mnie taka potrzeba.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr kwie 19, 2017 1:52 am

Głupia ta seria była i to bardzo, ale w większości świadomie (chyba ;)). Nie mogłam się nie uśmiechać podczas czytania. Dramatyczne wątki były bardzo słabe, ale jednocześnie szybko się kończyły, więc nie odczuwałam bardzo ich beznadziejności. Chociaż fakt, że stalker nie poniósł konsekwencji prawnych za to co zrobił jest chore. Pozostawiło niesmak.
Nie żałuję kupna, ciężko było mi oderwać się od czytania, uśmiechałam się i śmiałam przez większość czasu spędzonego przy tej mandze, a do tego to wszystko było autentycznie słodkie (aż do przesady)! Nie wiem, może powinnam LS! traktować jako guilty pleasure, za dobrze się bawiłam przy czytaniu :D Czekam aż autorki wrócą z Back Stage.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Stage"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość