Akatsuki no Yona

Zablokowany

Kupiłbyś/Kupiłabyś tę mangę jeśli ukazałaby się w Polsce

Tak
202
54%
Nie
115
31%
Może
55
15%
 
Liczba głosów: 372

patryk3003
Status: Offline

Post autor: patryk3003 » wt mar 07, 2017 9:39 pm

Ernei pisze:
Itachi Uchiha pisze:I raczej już o polskim wydaniu można zapomnieć. Waneko - Nie, JPF - Nie, Kotori - Nie, JG pewnie też odpadają, bo wydają Kamiśkę. Na cóż już nie liczę, więc w tym miesiącu zamówię po angielsku. :P
Weź mi nadzei nie zabijaj. Ja wciąż liczę, że za rok czy dwa...
Nadzieja umiera ostatnia!
Ja tam wieże że zostanie wydana. A wiara czyni cuda nie????

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr mar 08, 2017 7:18 am

JPF zamiast Służącej, chce wydawać Sailor Moon nową, poprawioną, pisali w innym temacie.
Waneko raczej ma już komplet jeśli idzie o dłuższe tomy. Po za tym kilkakrotnie pisali, że nie są zainteresowani (chociaż nie mówili nie).
Kotori nie wyda tasiemca 20+ bo dla nich serią wielotomową jest seria 7tomowa.
Może Studio JG, ale obecnie tyle mają tytułów i problemów, że nie sądzę, że będą tak długą serię chcieli.
Dango za młode
Ringo Ame nie te klimaty i ostatnio od dwóch lat milczą.
Yumeragi nie te klimaty.
Hanami nie to klimaty.

Najbliższe lata nie są dobre dla Yony. A potem, jak się manga skończy, to może się okazać, że nie będzie już takiego zainteresowania. Bo komu będzie chciało się zbierać 3-4 lata jak zakończenie dawno już zna?
Ja sama nie wiem jak długo pozostane wierna mangom. Może potem nie będę miała czasu albo pieniędzy, żeby kupować. Temu teraz mam w nosie polskie wydawnictwa i kupuje importy. Polecam się szybko decydować bo obecnie wyszło chyba 5 tomów po angielsku więc szybko można nadrobić a potem kupować na bieżąco :)
Oczywiście, jakby do końca roku jakieś wydawnictwo się zdecydowało to pewnie bym się skusiła. Potem to nie wiem :p
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Online

Post autor: majo » śr mar 08, 2017 8:31 am

Itachi Uchiha pisze:I raczej już o polskim wydaniu można zapomnieć. Waneko - Nie, JPF - Nie, Kotori - Nie, JG pewnie też odpadają, bo wydają Kamiśkę. Na cóż już nie liczę, więc w tym miesiącu zamówię po angielsku. :P
Zważywszy na to, że o serii cisza, a tytuł wychodzi nie tylko po angielsku ale także niemiecku i francusku to chyba nie ma szans na wydanie. Skończy jak Furuba - tam też było może, a potem stwierdzenie, że właściwie kto chciał to ma inne wydanie i nie opłaca się już wydawać.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » wt mar 14, 2017 11:47 pm

Czy ja widzę nowy rozdział? :D to tylko czekać na wersję eng

[spoiler]Obrazek [/spoiler]

Edit
Nie mogę usunąć posta, a obrazek ze starego rozdziału :p

[ Dodano: Wto 14 Mar, 2017 ]
Tak chciałam się pochwalić <3
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » śr mar 15, 2017 6:59 am

Naama pisze:Czy ja widzę nowy rozdział? :D to tylko czekać na wersję eng

[spoiler]Obrazek [/spoiler]

Edit
Nie mogę usunąć posta, a obrazek ze starego rozdziału :p

[ Dodano: Wto 14 Mar, 2017 ]
Tak chciałam się pochwalić <3
zazdroszczę i to bardzo <3 Yona to naprawde dobra manga..

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr mar 15, 2017 3:40 pm

Naama pisze:Tak chciałam się pochwalić <3
Kotem? :wink:

Widzę, że już niektórzy odpuszczają czekanie na polskie wydanie... :|

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr mar 15, 2017 4:35 pm

Ame, kot też piękny, nie? Taka leniwa wywłoka.
Ja sobie już darowałam czekanie bo szkoda czasu. Szczególnie, że angielskie wydanie ma już 4 tomy więc teraz będę kupowała na bieżąco. Koszty są różne, od 30 do 50 zł, i ten 1 tom na 2 miesiące to nieduży wydatek. Oczywiście, jeżeli jakieś polskie wydawnictwo ogłosi ten tytuł w przeciągu kilku miesięcy to pewnie się skuszę. Ale potem mam ich w nosie :p
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Post autor: Ginny » śr mar 15, 2017 5:12 pm

Również zbieram angielskie wydanie i przy tym wydaniu pozostanę. Nawet jak jakieś wydawnictwo ogłosi, to i tak angielskie będzie do przodu. No, chyba, żeby przegonili, to wtedy od któregoś tam tomu. Kolejny tom chyba w kwietniu?

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » śr mar 15, 2017 7:20 pm

Ja tylko czekam do Pyrkonu i zamawiam importy, acz nie widze miejsca w planie na Yone u zadnego z wydawnictw.

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » czw mar 16, 2017 12:41 pm

Uzbieram hajsy i chyba też wezmę się za importy, albo przynajmniej się nad tym zastanowię, mimo że wydanie mi średnio podchodzi. Bo z tego co widzę, nie ma co liczyć na polskie wydanie a za kilka lat to nie wiem, czy manga mi się będzie podobać i kto wie, czy nie będzie już tasiemcem. :D

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » czw mar 16, 2017 2:23 pm

Polecam, jeżeli ktoś oglądał anime + czytał polskie tłumaczenie to angielska wersja nie będzie dla niego problemem :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » sob mar 18, 2017 5:47 pm

Naama pisze:Polecam, jeżeli ktoś oglądał anime + czytał polskie tłumaczenie to angielska wersja nie będzie dla niego problemem :)
Zawsze wolę polską wersję, bo obwoluty, no i w przypadku Yenpressu krzaki chany i kuny, a fe ;;

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob mar 18, 2017 5:50 pm

no i w przypadku Yenpressu krzaki chany i kuny, a fe ;;
Yony nie wydaje Yenpress, tylko Viz, a oni żadnych krzaków, kun czy chanów nie zostawiają (wyjątkiem są wydania Urasawy). Natomiast co do obwolut, to może i ich nie ma, ale za to wydanie jest większe od tego, jakie mogłoby mieć potencjalne polskie wydanie, a to chyba całkiem fajna rekompensata (choć, szczerze mówiąc, większe wydanie to dla mnie dużo ważniejszy atut niż obwoluta).
Naama pisze:Koszty są różne, od 30 do 50 zł,
Polecam przedpłaty na bookdeposity. Miesiąc przed premierą tomik kosztuje 31-32 zł (bez zabaw z proxy). :wink:

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn mar 20, 2017 8:36 am

Nowy rozdział

[spoiler]Nowy rozdział jest dużo spokojniejszy niż poprzedniego. Mamy rozmowy, kolejne strategie i jeszcze więcej rozmów :) Klan Ognia (a przynajmniej jego część) stanie po stronie Yony, a Haku wrócił już do swoich. Smoki dostały propozycje "nie do odrzucenia", ale ją odrzuciły. Także teraz czekać na dalszy rozwój :) [/spoiler]
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pn mar 20, 2017 11:16 pm

I znowu trzeba czekać na kolejny rozdział xD
[spoiler]Ciekawiło mnie, jaki plan ma Yona w związku z klanem ognia. Dobre posunięcie - klan ognia nie wystąpił oficjalnie przeciwko klanowi wody, po prostu dali tylko sygnał, że są atakowani (takie małe kłamstwo). Ale w zasadzie nie jest jasno powiedziane, czy Soo-Won dał się nabrać na ten numer, czy nie. Zdziwił się, że Li Hazara uderza teraz, a nie w momencie wojny z Xing, ale nie wiadomo, czy w związku z tym coś robi. No nic, pozostaje czekać. Szkoda, że tak mało jest smoków ostatnio, ale za to dzieje się wiele innych ciekawych rzeczy. Byłoby fajnie też zobaczyć, co teraz robi Lili ;)[/spoiler]

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Post autor: Ginny » sob kwie 01, 2017 1:08 pm

5 tom wydania angielskiego już do mnie dotarł. Wcześniej niż myślałam :)

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » sob kwie 01, 2017 2:11 pm

Mam nadzieję, że promocja w BD będzie przynajmniej do poniedziałku, bo zdecydowałam się zbierać po angielsku. Czekam tylko aż mi dotrą pieniążki na paypala. Czego się nie robi dla ukochanej mangi. :D

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » sob kwie 01, 2017 4:13 pm

Ginny pisze:5 tom wydania angielskiego już do mnie dotarł. Wcześniej niż myślałam :)
No to po wypłacie zamawiam :D
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » ndz kwie 02, 2017 11:36 pm

Ja mam tom 5 od poprzedniego weekendu, ale jeszcze nie miałam czasu, żeby go przeczytać :cry:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt kwie 21, 2017 8:41 am

Tak prezentuje się najnowsza okładka, 23 tomiku. Przepiękna :twisted:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości