Hotel

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » sob lis 19, 2016 7:28 pm

ociesek pisze:Przeczytałem dzisiaj. Baaardzo mi się podobało. Ale tylko na początku. Im dalej tym gorzej. Pierwsza historia świetna, "Prezent" też niezły, ale reszta... No dobra, tuńczyk też był ok, chociaż poziom absurdu przekroczył tu wszystko. Dwie ostatnie historie bardzo średnie, nie podobały mi się.

Do Polskiego wydania nie mam zastrzeżeń, wszystko jest ok :)
Po prostu wyjąłeś mi to z ust. Mnie zwłaszcza "Prezent" się podobał. Tomik natomiast ładny, bardzo ładny.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt lis 22, 2016 3:23 pm

Przeczytane.
Hotel i Prezent bardzo dobre. Świetne można by powiedzieć. Nie mogę się zdecydować które opowiadanie podoba mi się bardziej.

Tuńczyk przyzwoity, choć chyba lepiej by było jak by się skończył na tych paru stronach, bo było by genialnie. A tak wyszło szalone coś, żeby nie było bardzo lubię takie absurdalne historie. Ale mam uczucie że zmarnowano coś wielkiego.

Natomiast te dwa ostatnie opowiadania, słabe są. Pierwsze (czyli 4 w tomiku) miało być kontrowersyjne, a wyszło tak nijak, a nawet żałośnie.
Zaś to ostanie miało piersi w kolorze i to był chyba jedyny plus jaki widzę. A to raczej mało jest.

Zapomniałem o tych mini opowiadaniach, ale to dlatego że tylko "migrena" mi się spodobała.

Pomimo końcówki warto kupić bo pierwsze trzy (głównie Hotel i Prezent) są bardzo dobre.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr sty 18, 2017 7:34 pm

Po przeczytaniu opowiadania o tuńczyku dostałem raka, teraz boję się że urodzi się z tego Jezus :(

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt sty 20, 2017 10:48 pm

Skusiłam się niedawno na zakup "Hotelu" . Pierwsze dwie historie są świetne, choć w "Prezencie" zakończenie mnie nie zaskoczyło. Tuńczyk też mi nawet podszedł. Najmniej zjadliwy wydał mi się "Stephanos", jakoś to do mnie nie trafia. Ostatnia historia faktycznie jak ktoś zauważył sprawia erażenie zapowiedzi czegoś większego. Ogólnie podobało mi się wszystko poza tym nieszczęsnym "Stephanosem".
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Hotel

Post autor: kesah » ndz sie 19, 2018 2:57 pm

Mam nadzieję, że więcej mang autorstwa Boichi zostanie wydane. Już dla samej kreski bym je kupował.
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości