Nowy Bakajec

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt sty 30, 2004 1:00 pm

idiotka pisze:uhh, troche jestem opozniona, ale prosze o wyjasnienie - co to za komiks Adlera co to go podobno Kawaii dukuje? Kiedy byl pierwszy odcinek (mam nadzieje, z w tym, co teraz jest w kiosku) i ogolny zarys fabuly. :)
W tym co jest w kioskach. Cyberpunk+mecha :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz lut 01, 2004 3:09 pm

Już kupiłam, musze przyznać, że całkiem przyjemne. I na tyle podobne do GitSa, że to nie może być przypadek. ;) W każdym razie te kilka stron, które były w Kawajcu mi się podobały i bede musiała kupowac pisemko. :p Mam tylko wątpliwości, czy Adler wyrobi się z rysowaniem do każdego numeru. ;)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz lut 01, 2004 3:17 pm

idiotka pisze:Już kupiłam, musze przyznać, że całkiem przyjemne. I na tyle podobne do GitSa, że to nie może być przypadek. ;) W każdym razie te kilka stron, które były w Kawajcu mi się podobały i bede musiała kupowac pisemko. :p Mam tylko wątpliwości, czy Adler wyrobi się z rysowaniem do każdego numeru. ;)
Wyrabiał się do resetu, więc i teraz chyba się wyrobi... Chociaż wtedy były inne czasy, a on mniej rysował... Ale co tam, kiedyś wydadzą to w albumie, tak jak wydali Brakeoff i 48 stron, bo z moimi wydatkami to i tak nie wyrobie :/

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz lut 01, 2004 3:22 pm

Noo, teraz ma facet o wiele więcej do rysowania, nawet do antologii czasami nie wyrabiają, wiec nie wiem co będzie. ;) W każdym razie trzeba być dobrej myśli. A w albumie to kupiłabym swoją drogą. ;)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz lut 01, 2004 3:28 pm

Pozostaje tylko zapytać jak się nazywa to dzieło?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz lut 01, 2004 3:40 pm

'Brygada P.E.W.' :) Gotenks chyba zresztą coś tam pisał na poprzedniej stronie (tak btw to Kawaj jako pierwszy dal komiks w pismie, byl juz w pierwszym 'nowym' numerze :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lut 04, 2004 6:58 pm

Właśnie wróciłam z tych "ferii z Kawaii" . Mówiąc szczerze to załuję ze nie byłam od samego poczatku.Można było zdobyc gadżety prawie za darmo.
Ale i tak projekcja anime "Spirited Away" była najlepsza. Nawet stwiedziłam że Yubaba jest podobna do mojej nauczycielki od chemii.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw lut 05, 2004 8:21 am

U nas we Worcku niestety spotkanie odbylo sie jak bylam na wyjezdzie :/ Pisali o tym w Wyborczej :] i nawet pozytywnie ;)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 05, 2004 5:23 pm

ja tez bylam,ok.13,ale akurat stado dzieciakow siem zjawilo(kino,te sprawy) a ze ja ogolnie zle na tlum reaguje,zwlaszcza na tlum rozwydrzonych dzieciakow zwlaszcza jak jestem po egzam,to siem szybko ulotnilam,zobaczylam tylko trailer(??)Kenshina i juz mnie nie bylo<cfaniak>.a na Spirited Away to siem nie wyrobilam :? (a zobaczylabym sobie drugi raz,zwlaszcza ze za 10zeta bylo :| )

m.
Status: Offline

Post autor: m. » czw lut 05, 2004 6:47 pm

Sheril pisze:zobaczylabym sobie drugi raz,zwlaszcza ze za 10zeta bylo :| )
Było się pokręcić, może byś się załapała na gratis.

Akane
Status: Offline

Post autor: Akane » pt lut 06, 2004 8:55 pm

A ja sobie to tak czytam i BUHAHAHAHAHA (READ OR DIE - dobre, zapisze sobie)!!! I też dorzucę dowcip. Otóż: mam zaszczyt oznamić, że w pojedynku wygrał... GUNDAM (65% POPRARCIA...) !!!!!!! NORMALNIE ZaŁAMkA!!! Idę się spalić na stosie razem z bakajem. Chętnych zapraszam do współpracy.
-----------------------------------------------------------------------------------
Ale bakajec chyba podnosi się (niestety, 0,0190581 stopni na numer) i okładki bardziej dadzą się przełknąć. Ale zawartość to... hmmm... nie satysfakcjonuje mnie (eh, może ta prenimerata się kiedyś skończy? Myślę tak z kolejnym nr, który do mnie przychodzi). Na Jediego, niech Kawaii zacznie być naprawdę adresowany do najmłodszych fanów, albo niech zrobi operację plastyczną. Odchudzanie ma za sobą.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt lut 06, 2004 9:22 pm

O_O że kto ? gundam? Nie zbadane są wyroki... :[
A ja widziałem Bakaja za 2,5 zł do kupienia O_O <lol>

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz lut 22, 2004 3:44 pm

Byłem dzisiaj w Tesco i z ciekawości zacząłem przeglądać Bakajca. Zbyt wiele się nie zmienił... Ten niby żarcik z jakiejś telenoweli był imho żałosny == Komiks wyglądał nieżle, rzeczywiście podobieństwo do Gitsa jest duże. Poza tym na plus mogę napisać, że nie wychwalają każdego tytułu. Np Manga Cowboy Bebop trochę dostała...
A reszta bez zmian, czyli nic ciekawego. Przynajmniej za te 6 zł będę mógł sobie płyty cd kupić :D
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » ndz lut 22, 2004 6:51 pm

Setokun pisze:O_O że kto ? gundam? Nie zbadane są wyroki... :[
A ja widziałem Bakaja za 2,5 zł do kupienia O_O <lol>
A myślisz, że ja toto kupiłabym za normalną cenę?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lut 24, 2004 2:18 pm

Chyba słabo im Bakajec schodzi, bo musieli się zareklamować w nowym Tele Tygodniu :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lut 24, 2004 2:39 pm

Gotenks pisze:Chyba słabo im Bakajec schodzi, bo musieli się zareklamować w nowym Tele Tygodniu :twisted:
Tele tydzień musi należeć do tego wydawnictwa, skoro tam jest reklama.
Swego czasu Kawaii miał reklamę w CD-Action i innych gazetach tamtego wydawnictwa...

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » wt lut 24, 2004 5:41 pm

Remiel pisze:
Gotenks pisze:Chyba słabo im Bakajec schodzi, bo musieli się zareklamować w nowym Tele Tygodniu :twisted:
Tele tydzień musi należeć do tego wydawnictwa, skoro tam jest reklama.
Swego czasu Kawaii miał reklamę w CD-Action i innych gazetach tamtego wydawnictwa...
Tak, TeleTydzień jest Bauer'a ( http://bauer.pl/tytuly.html?PHPSESSID=2 ... f18aa3d509 - tylko gdzie tu Kawaii?)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lut 24, 2004 6:11 pm

Mitsuishi pisze:Tak, TeleTydzień jest Bauer'a ( http://bauer.pl/tytuly.html?PHPSESSID=2 ... f18aa3d509 - tylko gdzie tu Kawaii?)
Może się wstydzą? :roll: :lol:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lut 24, 2004 7:40 pm

Remiel pisze:
Mitsuishi pisze:Tak, TeleTydzień jest Bauer'a ( http://bauer.pl/tytuly.html?PHPSESSID=2 ... f18aa3d509 - tylko gdzie tu Kawaii?)
Może się wstydzą? :roll: :lol:
Zapomnieliście tylko, że Bakaj nie jest już własnością Bauera, który odsprzedał czasopismo wydawnictwu Phoenix Press.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr lut 25, 2004 3:23 pm

Shig pisze:
Remiel pisze:
Mitsuishi pisze:Tak, TeleTydzień jest Bauer'a ( http://bauer.pl/tytuly.html?PHPSESSID=2 ... f18aa3d509 - tylko gdzie tu Kawaii?)
Może się wstydzą? :roll: :lol:
Zapomnieliście tylko, że Bakaj nie jest już własnością Bauera, który odsprzedał czasopismo wydawnictwu Phoenix Press.
A to zmienia postać rzeczy:
http://www.phoenix.pl/tytuly/tytuly.jsp


Ale pierwszy numer nowego Kawaja był wydawany jeszcze przez Bauer'a...

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości