Strażnik domu Momochi # 7

Temat o wszystkim, co dotyczy tej mangi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Strażnik domu Momochi # 7

Post autor: Angu » czw cze 09, 2016 4:28 pm

Obrazek

Premiera tego tomu 5-tego lipca :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw cze 09, 2016 5:01 pm

Strażnik ma bardzo ładne okładki :)

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » czw cze 09, 2016 5:50 pm

Okładka każdego tomu tej serii mnie zachwyca.
Obrazek

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » czw cze 09, 2016 6:11 pm

Fakt, okładki są śliczne, tak samo jak kolorowe strony wewnątrz. :D Nadrabiają nieco za fabułe.

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » czw cze 09, 2016 8:10 pm

Im dalej w fabułę tym jest fajniejsza, więc kreska nie musi aż tak nadrabiać, ale uwielbiam ją *^*! Dobrze, że ten tytuł jest wydawany w Polsce, bo pewnie nieprędko bym się zainteresowała tym tytułem.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » czw cze 09, 2016 10:30 pm

Uwielbiam kolorystykę napisu na tej okładce :D serii nie zbieram (kiedyś zaczęłam skany ale nie wciągnęło mnie, tak samo jak Kamisama, po prostu nie moje klimaty) ale zawsze chętnie oglądam okładki, bo są śliczne @^@
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » pt cze 10, 2016 12:24 am

Otai pisze:Im dalej w fabułę tym jest fajniejsza, więc kreska nie musi aż tak nadrabiać, ale uwielbiam ją *^*! Dobrze, że ten tytuł jest wydawany w Polsce, bo pewnie nieprędko bym się zainteresowała tym tytułem.
Mówisz? xD Jestem na razie na 5 tomie, czekam aż 6 dojdzie i na razie fabuła baaaaardzo powoli posuwa się do przodu. Cieszy mnie fakt, że z tego co mówisz, to chyba się zmieni.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt cze 10, 2016 7:24 am

Okładki ładne, co nie zmienia faktu że odpadłem na 2 lub 3 tomie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » pt cze 10, 2016 8:41 am

Mi pasuje taki powolny klimat, który kojarzy mi się z Ksiegą Przyjaciół Natsume, bardziej mi siada takie tempo i klimat, niż np. w "Jak zostałam bóstwem?!", gdzie niby ma być śmiesznie, niby wszyscy cały czas krzyczą i wariują, a w praktyce też nic się nie dzieje. 'Natsume" też bym chętnie zobaczyła w Polsce, ale "Strażnik" w jakiś sposób zapełnia mi lukę takich przyjemnych i powolnych historii powiązanych z japońskimi historiami o demonach.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » czw wrz 15, 2016 6:54 pm

Bardzo fajny tomik, praktycznie cały czas coś się dzieje i ciężko się oderwać od czytania. Napisałabym, że jeden z lepszych, ale w sumie mi się wszystkie tomy podobają. xD
Fajnie, że dostaliśmy w końcu jakieś konkrety co do historii Aoiego. Jestem ciekawa czy
[spoiler]Kasha tylko obserwował to całe zajściem, czy jednak ma jakiś w tym swój udział. Wydaje mi się, że to pierwsze.[/spoiler]
Co do wydania - wszystkie krzaczki wyczyszczone, co doceniam. A reszta to standard tego, co otrzymaliśmy w poprzednich tomikach, czyli jest ok.
Wyłapane błędy:
Wydaje mi się, że brakuje odstępu między ALE a NIE
Obrazek

Yukari chyba powinien odpowiedzieć "Mnie także."
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Strażnik domu Momochi"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość