FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tasogare Otome X Amnesia # 10
Autor Wiadomość
Bukafo
Najemnik

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016   

@larso właśnie o to chodzi, że sam masz sobie wymyślić jakieś zakończenie.

Spoiler:

Tak jak napisał wyżej kolega, może wyjść ze szkoły, a co za tym idzie - studia, następnie praca.

Kakaladze 
Weteran
Uwielbiam Słodycz :D

Ja osobiście zastanawiałem się jak by związek człowieka z duchem miał wyglądać na dłużej, przecież Yuuko się nie starzeje, a główny bohater owszem .
Brak mi słodyczy na polskim rynku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Grey 
nołlife

Ostrzeżeń:
 2/3/6

No to już w razie czego problem Yuuko a nie Niyi :lol: jeśli ona nie ma nic przeciwko to why not xD z tym, że raczej związek z duchem łączyłby się pewnie z brakiem jakichkolwiek perspektyw na przyszłość.

larso8op 
Adept

Ostrzeżeń:
 2/3/6

Bukafo napisał/a:

Spoiler:

Tak jak napisał wyżej kolega, może wyjść ze szkoły, a co za tym idzie - studia, następnie praca.

Będzie mu ciągle towarzyszyć jako niewidzialna osoba? To mimo wszystko nie wróży zbyt dobrze na przyszłość (tym bardziej dalszą).

Najlepiej jakby była opcja zamiany ducha w człowieka (tak było w Asura Cryin), ale świat Tasogare Otome tego chyba nie przewiduje. :)

Reviolli 
Weteran
1,570,000,100

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016   

Ja dziś przeczytałem 9 i 10 tomik. Szkoda że ta historia się na tym kończy i na razie nie widzę nic co mogło by ją zastąpić.

Oba tomiki przyzwoite. 9 bardziej mroczny, a 10 zamykający taki bardziej wyrównany.

Co do końcówki i samego zakończenia, to mimo że nie lubię otwartych zakończę, to tu uważam że dobrze wyszło kiedy czytający może wybrać swoją wizje przyszłości.

Jest to tytuł który utrzymał moją uwagę do końca (w przeciwieństwie do Orange i ścieżek gdzie wypatrywałem ostatniego by w końcu odstawić całość na półkę) i z niedosytem przyjmuje fakt jego zakończenia.

larso8op 
Adept

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Ten 9 tom to podobna różnica jakby oglądać takie dosyć luźne anime ze sporą ilością humoru, a potem natrafić na odcinek czy dwa, które okazują się dramatem, czyli są ogromnym kontrastem w stosunku do wcześniejszych.

Coś takiego jest zawsze bardzo zaskakujące, bo co logiczne czytając mangę z gatunku romans, ecchi, komedia, szkoła nie oczekujesz czegoś takiego.

Reviolli 
Weteran
1,570,000,100

Wysłany: Sob 16 Kwi, 2016   

Nie odczułem tej 9 bo pozostałe tomy czytałem jak wychodziły a z tym czekałem aż wyjdzie ostatni. Ale by rytuał "odstawiania na półeczkę" mógł się odbyć do końca to i tak muszę przeczytać całość jeszcze raz.

Odpowiedz do tematu