Prenumeraty i koszty wysyłki

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Post autor: Ramsey Ka » wt lis 10, 2015 10:11 pm

Gagantous pisze:Ja nie za bardzo rozumiem sens kupowania prenumeraty mang waneko, skoro na drugi dzień po premierze są one dostępne w empiku.
Racja, ale jeśli ktoś nie ma w pobliżu Empiku i zależy mu na dodatku do serii który jest dodawany tylko w preorderach, to wyboru nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt lis 10, 2015 10:12 pm

Gagantous, za wysyłkę tytułów w przedsprzedaży się nie płaci.

Z JPFem też racja. Zaczęłam kupować w mangarden bo mam mangi szybciej niż Empik.

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » wt lis 10, 2015 10:14 pm

asuneko pisze:Bo w sumie szybciej znajdzie się w empiku niż od was przez pocztę..
Nie wiem jak jest z Waneko bo nie miałem od nich nigdy żadnej prenumeraty ani przedpłaty ale przesyłki od JPF dochodzą mi całkiem szybko. Przykładowo 6 tom Berserka wysyłali w piątek a w poniedziałek już u mnie był. Odległość jest całkiem spora bo JPF ma siedzibę w Szczecinie a ja mieszkam pod Sandomierzem czyli Poczta jak chce to potrafi szybko dostarczyć przesyłkę.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt lis 10, 2015 10:20 pm

E... jeśli ktoś może odbierać zawsze prenumeratę to kupowanie prenumeraty jest zawsze bardziej opłacalne od kupowania w, tfu tfu, Empiku :shock: :shock: :shock:
Acz ja i tak co do zasady w standardowy sposób zbieram paczkę i dopiero kupuję gdy zbierze się odpowiednia ilość tytułow, zwykle do darmowej wysyłki, ale czasami zdarzy mi się kupić wcześniej.
Prenumeraty to moim zdaniem bardzo dobra rzecz. Chociaż sam prenumerowałem/uję tylko 2 serię ;)

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt lis 10, 2015 11:19 pm

VicodinX pisze: JPF ma siedzibę w Szczecinie
Nie nie :). JPF ma siedzibę w Mierzynie, a to obok Szczecina, w zasadzie od siebie mam tam 20min ale jednak Mierzyn :)
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt lis 10, 2015 11:31 pm

Gagantous pisze:Ja nie za bardzo rozumiem sens kupowania prenumeraty mang waneko, skoro na drugi dzień po premierze są one dostępne w empiku. Po co mam dodatowo płacić za wysyłkę skoro mangę mogę mieć kilka dni wcześniej. Żeby to miało jakiś sens, może lepszą opcją byłaby wysyłka mang do sklepów stacjonarnych tydzień po premierze, tak jak to robi JPF.
Pieniądz musi rodzić pieniądz.
Oprócz Sunstone zaprenumerowałem jeszcze kilka innych tomów. Jak wydawnictwo wyśle mi potwierdzenie wysyłki ze sklepu, to będę 13 punktów klienta do przodu. Mogę to zamienić na kupon rabatowy o wartości 6,5 złotego. W następnym zamówieniu kupuje trzy następne prenumeraty - normalnie kosztujące 18 złotych za każdą. Ale dzięki wspomnianemu rabatowi ja nie zapłacę podanej kwoty za mangi, tylko za dwie dam 16 złotych a za jedną 15,50 złotego.
Chociaż ty za każdy z tych tomów zapłacisz 19,99.
Po wysłaniu pierwszego z tych tomów dostanę cztery punkty czyli dwa złote na następne zakupy.
Poczta dostarczy mi je gratis, bo wydawnictwo pokryje koszty wysyłki.

W sklepie JPF'u za jeden tom Przewodniczącej i Berserka w ogóle nic nie zapłaciłem, bo zebrałem dość punktów z wcześniejszych zamówień żeby je wymienić na mangi w przedsprzedaży. Wysyłka gratis.

A jak kupowałem w yatcie "Codzienność z potworzycami", to mogłem zamienić zgromadzone punkty na 30 złotowy rabat. Więc przy pięciu tomach byłem mocno do przodu i podwyżka ceny w ogóle mnie nie dotknęła.


Trzeba sobie radzić.
Jeżeli ktoś chce mieć mangi szybko, to może je sobie w empiku kupować.
Ja zbieram za dużo pozycji, żeby było mnie stać na takie ekstrawagancje :wink: .

Owca
Status: Offline

Post autor: Owca » śr lis 11, 2015 2:06 pm

Krzych_Ayanami pisze:
Gagantous pisze:Ja nie za bardzo rozumiem sens kupowania prenumeraty mang waneko, skoro na drugi dzień po premierze są one dostępne w empiku. Po co mam dodatowo płacić za wysyłkę skoro mangę mogę mieć kilka dni wcześniej. Żeby to miało jakiś sens, może lepszą opcją byłaby wysyłka mang do sklepów stacjonarnych tydzień po premierze, tak jak to robi JPF.
Pieniądz musi rodzić pieniądz.
Oprócz Sunstone zaprenumerowałem jeszcze kilka innych tomów. Jak wydawnictwo wyśle mi potwierdzenie wysyłki ze sklepu, to będę 13 punktów klienta do przodu. Mogę to zamienić na kupon rabatowy o wartości 6,5 złotego. W następnym zamówieniu kupuje trzy następne prenumeraty - normalnie kosztujące 18 złotych za każdą. Ale dzięki wspomnianemu rabatowi ja nie zapłacę podanej kwoty za mangi, tylko za dwie dam 16 złotych a za jedną 15,50 złotego.
Chociaż ty za każdy z tych tomów zapłacisz 19,99.
Po wysłaniu pierwszego z tych tomów dostanę cztery punkty czyli dwa złote na następne zakupy.
Poczta dostarczy mi je gratis, bo wydawnictwo pokryje koszty wysyłki.

W sklepie JPF'u za jeden tom Przewodniczącej i Berserka w ogóle nic nie zapłaciłem, bo zebrałem dość punktów z wcześniejszych zamówień żeby je wymienić na mangi w przedsprzedaży. Wysyłka gratis.

A jak kupowałem w yatcie "Codzienność z potworzycami", to mogłem zamienić zgromadzone punkty na 30 złotowy rabat. Więc przy pięciu tomach byłem mocno do przodu i podwyżka ceny w ogóle mnie nie dotknęła.


Trzeba sobie radzić.
Jeżeli ktoś chce mieć mangi szybko, to może je sobie w empiku kupować.
Ja zbieram za dużo pozycji, żeby było mnie stać na takie ekstrawagancje :wink: .
Serio? Mi rabat w sklepie Waneko nie chce działać z prenumeratą, a szkoda.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr lis 11, 2015 2:48 pm

Jakoś nigdy nie miałem z tym problemu, a kupuje w sklepie wydawnictwa wyłącznie prenumeraty.

Owca
Status: Offline

Post autor: Owca » śr lis 11, 2015 4:22 pm

Spróbowałam jeszcze raz i tym razem się udało :) ale ostatnio wyskakiwal komunikat, że z tymi produktami rabat nie może być użyty.

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » śr mar 09, 2016 6:09 pm

Sa jakies szanse na wprowadzenie paczki w RUCHU? Chcialem zamowic tomik Marii + zlozyc zamowienie na drugi tom ale ku mojemu zdziwieniu wiekszosc kosztów wysylki przekracza 10zł, wiec wywalilem druga Marie myslac ze to przez to ale dalej list ekonomiczny 10,23gr. Troche sporo.

Byłem gotowy zaplacic juz te 24zł bo sie nalezy za wydanie tego cudeńka, ale nie uśmiecha mi sie placenie tyle za wysylke listem ekonomicznym.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » śr mar 09, 2016 6:13 pm

Velsu, cytuje z twarzoksiążki
waneko pisze:Z kioskami ruchu mamy problem techniczny (nie ma integracji pomiędzy naszym sklepem a ich systemem), ale w przeciągu kilku miesięcy powinno się to zmienić (intensywnie pracujemy już nad pierwszymi zmianami :) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Post autor: Asumuel » śr mar 09, 2016 6:40 pm

Velsu, a nie lepiej wziąć paczkomat?

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » czw mar 10, 2016 4:32 pm

Angu pisze:Velsu, cytuje z twarzoksiążki
Ok dzieki za info :)

Asumuel pisze:Velsu, a nie lepiej wziąć paczkomat?
Paczkomat super sprawa jak biore ciut wieksze zamowienie i chce zaosczedzic na wysylce, ale przy jednej ksiazce nie chce mi sie specjalnie wsiadac w samochod i jechac, wolalbym dostawe do domu, nawet jezeli mialby to byc list ekonomiczny.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn kwie 11, 2016 7:19 pm

W odpowiedzi an Wasze powtarzające się prośby dodaliśmy nową opcję wysyłki przedpłat i prenumerat. Od teraz przy zakupie prenumerat i przedpłat na nasze tytuły można wybrać nową opcję - wysyłka priorytetowa! Powinno to ucieszyć wszystkich tych, którym zależy na jak najszybszym dostaniu nowego tomu w swoje ręce, jeżeli chodzi o koszty, to przyjemność taka powoduje wzrost ceny przedpłaty/prenumeraty o 1 zł/tom.

Przykładowo:

→ Przedpłata na nadchodzącą Jednotomówkę Waneko "Vitamin" normalnie kosztuje 18 zł, po wybraniu opcji "wysyłka priorytetowa" cena wzrośnie do 19 zł.
→ Prenumerata na tomy 1-8 light novel No Game No Life normalnie kosztuje 185 zł, po wybraniu opcji "wysyłka priorytetowa" cena wzrośnie do 193 zł (8 tomów, za każdy dolicza się 1 zł do ceny finalnej).

Przedpłaty i prenumeraty na nasze tytuły można znaleźć na stronie naszego sklepu internetowego: http://sklepwaneko.pl/

Przypominamy też, że opcję wysyłki należy wybrać podczas dodawania produktu do koszyka. W razie jakiś pytań lub problemów technicznych związanych z tą nową usługą w naszym sklepiku jak zawsze prosimy o kontakt.
Takie tam z facebooka Waneko
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt kwie 12, 2016 3:46 pm

Z jednej strony dodatkowa opcja wysyłki jest plusem.
Z drugiej ze skrzynki wyjąłem dziś 7 tom TG, wysłany chyba w piątek.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt kwie 12, 2016 4:27 pm

Wszystkie premiery pyrkonowe wysłaliśmy w środę (poza LS 5 które dotarło do nas w piątek i wyjdzie od nas dzisiaj dopiero)

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » wt kwie 12, 2016 4:45 pm

Super ze dodaliście opcje priorytetową.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Prenumeraty i koszty wysyłki

Post autor: Mormicc » wt sty 02, 2018 5:46 pm

Zdarzyło wam się kiedyś nie otrzymać gadżetu do przedpłaty? Bo mi właśnie tak.
Zamówiłem w przedpłacie 1 tom Hero Academii i nie otrzymałem magnesu. 24.12 wysłałem e-maila na zamowienie@waneko.pl i na razie czekam na odpowiedź. I tak, rozumiem, że były święta i sylwester, ale chciałbym wiedzieć co dalej :/
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Prenumeraty i koszty wysyłki

Post autor: Łukasz.T » wt sty 02, 2018 6:10 pm

Ja sobie nie przypominam, żeby coś mi się takiego przydarzyło. Pewnie dodadzą ci dodatek do innej przedpłaty lub do drugiego tomu.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Prenumeraty i koszty wysyłki

Post autor: Mormicc » czw sty 04, 2018 12:04 am

Sprawa rozwiązana, magnes wyślą z inną przedpłatą :)
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości