Ao No Exorcist - wątek ogólny

Wątek dla fanów (i nie tylko) tego tytułu, w którym można dyskutować na temat polskiego wydania, tłumaczenia, tytułu i wszystkiego tego, na co najdzie Wam ochota a jest związane z Ao
Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw lut 19, 2015 5:32 pm

pridek pisze: forum aoexowe dostarcza tyle uroczych zdjęć grafik tego 14 tomu ;-; Spoilerowa kolorowa ilustracja w środku i skrzydełko . Na to drugie zrobiłam bolesne 'ąąąą ;A;', bo takie urocze, kolorowe zdjątka z Kyoto. A kolei przez to pierwsze okładka jednak mi się spodobała... :P

O, forum aoexowe? Mogłabyś podać link do forum aoexowe? :D Ciekawi mnie "dostarcza tyle uroczych zdjęć" *^* PS. Straszne podobało mi się ta spoilerowa kolorowa ilustracja *^*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony ndz mar 29, 2015 8:07 pm przez Kyokoro, łącznie zmieniany 1 raz.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn cze 01, 2015 5:09 pm

Nie udzielam się tam za bardzo, a i ludzie dość bezkrytycznie podchodzą do całej mangi, ale masz :D http://www.theblueknight.host-ed.me/forum/
Szkoda że fotka tego skrzydełka zniknęła :c

[ Dodano: Pon 01 Cze, 2015 ]
Halleluja, nowa okładka.

Obrazek

Zobaczyłam akurat 3 minuty po tym, jak Grisznak wspomniał na fejsie o statycznych pozach na okładkach. :lol:

Shit, jakie to ładne.

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pn cze 01, 2015 7:28 pm

JEZU JAKI... OMG. AŻ BRAK KOMENTARZU. Widzę że autorka poprawiła obwoluty :D Chyba jest jednym z najładniejszych obwolut. (ale nie aż taki piękny od 12 obwoluty, moją Izumą.)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

AssassinsGeass
Status: Offline

Post autor: AssassinsGeass » czw sie 27, 2015 12:59 am

Wszystkie obwoluty do Egzorcysty są po prostu piękne <3

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » czw gru 24, 2015 7:12 pm

Prawie świeżo po 71 rozdziale i tylko jedno mi przychodzi do głowy:
jfc ale Yukio mnie wkurza. Pomyśleć, że kiedyś był moją ulubioną postacią :v
Lighting nabrał fajnego charakteru, ale trochę mnie wkurza jego trollowatość :lol: Ogólnie jakaś taka stagnacja nagle zapanowała, co jest dziwne* po arcu pełnym plottwistów.
---
*ok, może nie dziwne, bo to chyba dobrze wypada jeśli chodzi o tempo i rozwój fabuły, ale mam wrażenie, że nawet ten Festyn Arc (a więc poprzedzający Illumintati Arc) miał więcej dynamiki niż obecne rozdziały.

[ Dodano: Czw 24 Gru, 2015 ]
Okładka nowego tomu


Obrazek

Kato smaruje ostatnio całkiem ładne okładki :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » czw gru 24, 2015 10:48 pm

Jeżeli chodzi o fabułę AnE zaczyna mnie trochę nużyć. Im dalej szłam, tym bardziej przestawała mnie interesować. (Jestem na bieżąco z PL wydaniem i czytam skany.)

Okładki są coraz lepsze :D Ładnie się prezentują. Szczególnie 16 tom.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pt gru 25, 2015 12:44 am

Łoooo, ładna ta nowa okładka 8D serii już od dawna nie śledzę, ale okładki niezłe <3
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn kwie 04, 2016 9:58 pm

Rozdział 78 i mamy [spoiler] pierwsze gołe cycki /o/[/spoiler] Teraz pytanie, czy tomik 17 (który pewnie będzie miał premierę w Polsce dopiero w ostatnim kwartale roku XD) będzie miał symboliczne +18 na tyle czy symboliczną cezurę w środku.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt kwie 05, 2016 11:18 am

Wydaje mi się że taka scena już była (rozdział 68?). Więc czy będzie jakaś cenzura dowiemy się już w maju.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » wt kwie 05, 2016 3:03 pm

Nie podsuwajcie pomysłów Waneko :< Kawałek cyca to nie powód dla ograniczeń wiekowych, czy, broń boże, cenzury. Aż sprawdziłam "od ilu lat można oglądać" Boso przez świat, gdzie radośnie biegają nagie Afrykanki - od lat 12.
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt kwie 05, 2016 3:42 pm

pridek pisze:Rozdział 78 i mamy [spoiler] pierwsze gołe cycki /o/[/spoiler] Teraz pytanie, czy tomik 17 (który pewnie będzie miał premierę w Polsce dopiero w ostatnim kwartale roku XD) będzie miał symboliczne +18 na tyle czy symboliczną cezurę w środku.
Hahaha ^^ no tego się po Waneko można spodziewać xD ja bym się na wszelki wypadek dopytał :)

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt kwie 05, 2016 11:17 pm

Nigdzie nie mogę znaleźć rozdziału 78, on już wyszedł?
Grey pisze:ja bym się na wszelki wypadek dopytał
To trochę bez sensu, to jakby pytać w restauracji przed kupnem obiadu czy będzie dobry.
Oczywiście że zawsze otrzyma się najopłacalniejszą odpowiedź.

Awatar użytkownika
Kitsu-nee
Adept
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 21, 2016 5:36 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kitsu-nee » wt kwie 05, 2016 11:43 pm

gg gonia pisze:Nigdzie nie mogę znaleźć rozdziału 78, on już wyszedł?
Chyba tylko rawy, z tego co widziałam.

Specjalnie przejrzałam, żeby zobaczyć co tam takiego jest, ale imo nic wartego cenzurowania :D Nie jest to jakiś szczegółowy rysunek.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr cze 15, 2016 10:45 pm

Na oficjalnej stronie ruszył licznik, zapowiadający coś ciekawego. Czyżby 2 sezon anime :P
http://www.animenewsnetwork.com/daily-b ... wn/.103256

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr cze 15, 2016 11:33 pm

Nowy tom mangi :roll: Ma akurat wtedy premierę.
Słyszałam, że kinówka przyniosła zbyt mało kasy, żeby twórcy myśleli nad jakimś rebootem. Nie poskąpiłabym, ale mam wrażenie, że Kato jest dopiero w połowie fabuły. Nie chciałabym, żeby teraz brali się za anime, bo znowu zabraknie im materiału i albo będą czekać po kilkunastu odcinkach (jak z snk), albo znowu wymyślą jakieś durne zakończenie.
(Chociaż niech mnie ktoś oświeci, przy którym tomiku FMA zaczęto emisję FMA:B?)
Swoją drogą, mam ostatni tomik AoExa, przyszedł zaraz po premierze. Do tej pory go nie ruszyłam i nie przeczytałam, ugh.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw cze 16, 2016 12:09 am

pridek pisze: (Chociaż niech mnie ktoś oświeci, przy którym tomiku FMA zaczęto emisję FMA:B?)
Anime ruszyło 5 kwietnia 2009, kilka dni później wyszedł 22 tomik w Japonii. Tylko że tutaj chyba wszystko było dograne tak, że anime i manga (rozdziałowo, nie tomikowo) skończą się w podobnym momencie, tak samo jak np. Shigatsu wa kimi no uso.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr cze 29, 2016 10:00 am

Obrazek

Cycki na okładce nowego tomu /o/ Trochę większa wersja rysunku (nie ma to jak wejść na Twittera o dobrej godzinie P: )

Podoba mi się kolorystyka, taka jasna i w ogóle.

Kuro23
Status: Offline

Post autor: Kuro23 » śr cze 29, 2016 1:32 pm

Jaka super okładka! =-O zresztą jak wszystkie :-P

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr cze 29, 2016 3:09 pm

A jednak nowe anime :)

tutaj skromne info, no ale!

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr cze 29, 2016 5:09 pm

Co do animu, to w skrócie: :P
W 2017 powstanie sequel TV serii. Zekranizowany zostanie arc Impure King(Nieczysty król).

Czyli, będzie się działo... :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Ao No Exorcist"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości