High School DxD

Gdyby ta manga/light novel ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
49
33%
Nie
83
56%
Być może
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt wrz 03, 2013 12:36 pm

romanova, te tytuły to tylko czubek góry lodowej xD w kolejnych tomach ponoć kończy w jednorodzinnym domku w którym mieszka z rodzicami z około 20 laskami które chcą by je zapłodnił, ale nigdy mu się nie udaje nic poza pomacaniem ich piersi w rozmiarach od A do Z xD

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » wt cze 17, 2014 7:18 am

I mamy 3 sezon!
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ime-season
Jako że z nowym sezonem zwykle nadchodzi nowa fala fanów, to podbiję temat żeby nie zakładali nowego.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » wt cze 17, 2014 8:57 am

O, ja się tu nie wypowiadałem?!
Byłbym bardzo na tak, to jedna z sensowniejszych serii ecchi, w dodatku z fabułą.

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw sie 21, 2014 8:04 pm

bohaterka cycata? Ecchi? Nie dzięki.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr lut 04, 2015 9:34 am

Napiszę tak nie lubię czytać na komputerze, wolę męczyć wzrok na papierze. Mogę zerknąć na rozdział jakiejś mangi ale już e-buki czy LN już nie. Więc HSDxD znam tylko z wersji anime, która nie jest zła, raczej dobra. Mangę lub LN raczej bym kupił pierwsze tomy bo ich nie znam, ale na podstawie anime skłonny byłbym zaryzykować.

Mnie bawi trochę ogólnie skostniałe podejście do erotyki w naszym kraju. Można "spokojnie" wydać tytuł gdzie krew leje się sumieniami czy też "miłość" między facetami (bo to teraz modne i nie wolno dyskryminować blabla), ale już kawałka kobiecego ciała (lub majtek) już nie. Ja sam podchodzę do takich spraw dość spokojnie, bez przesadyzmu. Sama erotyka mi nie przeszkadza a umiejętnie podana dodaje smaku. Natomiast kazirodztwo, loli czy stare dziady uganiające się za młodzieżą już mnie nie śmieszą, choć nie wykluczają całkowicie zakupu (historia, postaci lub problem tam poruszany mogą być epickie).
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » ndz maja 03, 2015 1:58 pm

Dziwne, że się tutaj nie wypowiadałem (a jakoś zagłosowałem). Jestem bardzo na tak, ecchi z ciekawie poprowadzoną historią i brakiem większych dłużyzn (przynajmniej w anime, które ostatnio zaczęło się robić poważniejsze). Sama Rias jest jedną z moich ulubionych postaci żeńskich.

Informacje do pierwszego postu:
Tomów: 7+
Rozdziałów: ?
Status: Trwa
Premiera: 2010
Gatunek: Akcja, Komedia, Ecchi, Harem, Romans, Szkolne, Shounen, Nadprzyrodzone
Autor: ISHIBUMI Ichiei
Wydawnictwo: Fujimi Shobo
Anime: 3 sezony + OVA + Specjale

Obrazek

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pn maja 04, 2015 5:51 pm

Uhm.. High School DxD jest głównie o cyckach i erotycznym sceny, nie ma ciekawe fabuły. Mimo jest okropny, ale dostał anime. ANIME.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn maja 04, 2015 6:28 pm

Yikki, też mnie zawsze fascynowało dlaczego ten utwór jest taki popularny xD nie było chyba serii LN która została tak szybko przetłumaczona na angielski jak to, w dodatku leci 3 sezon anime... gdy leciał pierwszy sezon - ok, fabuła była jeszcze w miarę + jak na tamte czasy animacja i kreska były superowe. Teraz jednak, fabuła pogorszyła się znacznie, a animacja i kreska są ciągle takie same, mimo że świat poszedł pod tym względem znacznie do przodu, a ten sezon jest tego doskonałym przykładem. Pod względem artystycznym mamy masę świetnych anime tej wiosny.
Dlatego nie wiem, nie pojmuję fenomenu Highschool DxD :) chociaż przyznaję: znam gorsze ecchi/haremówki xD

aqila
Adept
Posty: 168
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Post autor: aqila » śr paź 14, 2015 6:45 pm

Obejrzałem 3 sezony i żałuje ze 4 sezon dopiero w Grudniu. Napewno bym kupował.

NoName
Status: Offline

Post autor: NoName » czw paź 15, 2015 1:34 am

Co proszę? Nie wiem, kto ci to powiedział, ale kłamał. Po pierwsze sezon zimowy zaczyna się w styczniu. Po drugie nie było żadnego ogłoszenia ani nic co mogłoby wskazywać na zapowiedź kolejnej serii.

Informacje do 1 postu (ponieważ prosił też o LN):
Obrazek
Więcej okładek tutaj
Tomów: 20+
Status: Trwa
Premiera: 2008
Gatunek: Akcja, Komedia, Ecchi, Harem, Romans, Szkolne, Shounen, Nadprzyrodzone
Autor: ISHIBUMI Ichiei
Wydawnictwo: Fujimi Fantasia Bunko
Anime: 3 sezony + OVA + Specjale

Zagłosowałem na nie, chociaż nad zakupem LN bym się zastanowił.



@Grey
Nie żebym coś mówił, ale nie oceniaj serii po trzecim sezonie. Pod względem adaptacji to była po prostu tragedia - w dodatku ostatnie odcinki to był już w całości filer.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt lis 24, 2015 10:21 pm

Dałem że "Tak" póki LN jest mało na rynku to ostatecznie gdybym zobaczył ogłoszenie to może bym się skusił ze względu na anime które mi się podobało chociaż nie uznaję za jakieś wybitne (LN też trochę czytałem w wolnym czasie). Ale ten tytuł nie jest takim na który czekam niecierpliwie, chociaż podejrzewam że on się prędzej czy później pojawi po prostu DXD jest ostatnio uwielbiane, nie rozumiem tego fenomenu ale cóż, nie mi oceniać ;).
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości