PMMM: The Rebellion Story - wątek ogólny

Chcecie pogadać o The Rebellion Story? To jest właściwy ku temu temat.
Ezrille
Status: Offline

Post autor: Ezrille » sob sty 17, 2015 2:55 pm

Zdecydowanie ilustracja z 2 tomu. Jest piękna <3

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » czw sty 22, 2015 3:51 pm

Komisia111 pisze: Poza tym jak na którymś konwencie Waneko wspomniało, grafika z trzeciego tomu ma mały spojler i kto wie czy japońskiemu wydawnictwu by się taki plakat spodobał.
Plakat z tomu trzeciego ma tylko jeden mały spoiler, no chyba że Ultimate Madoka też się liczy. Plakat z drugiego tomu ma o wiele WIĘKSZY spoiler dotyczący głównego wątku, więc najrozsądniej byłoby wybrać trójkę.

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » czw sty 22, 2015 4:08 pm

vishaad pisze:Plakat z tomu trzeciego ma tylko jeden mały spoiler, no chyba że Ultimate Madoka też się liczy. Plakat z drugiego tomu ma o wiele WIĘKSZY spoiler dotyczący głównego wątku, więc najrozsądniej byłoby wybrać trójkę.
to może plakat, na którym będzie jednolita apla (na przykład różowa), bo pokazanie jakiejkolwiek bohaterki to spoiler przecież...

dla osób, które nie czytały jeszcze mangi, nie widziały filmu, te grafiki nie niosą żadnej informacji i mogą być dowolnie przez nie interpretowane, nie wpływa to na przyjemność (lub jej brak) z czytania mangi

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz cze 07, 2015 4:09 pm

Rebellion na finiszu, są jakiekolwiek szanse na kolejne Madoki w Polsce?

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » ndz cze 07, 2015 4:27 pm

To prawda że nie będziecie już wydawać reszty mang z uniwersum Madoki? Może zastanowicie się chociaż na parę serii w formach 2/3 w 1 ?
[Madziozord] Cóż... widać, że zainteresowanie tą serią wygasa ( przykre ale prawdziwe), więc i my będziemy ostrożniej podchodzić do tematu kolejnych mang z tego uniwersum... Nie mówimy kategorycznego "nie", ale szanse są małe...
+
To koniec mang z universum Madoki , skoro sprzedaje się średnio ?
[ Madziozord] To nie takie proste... Istnieje szansa, że wydamy coś z uniwersum MADOKI, ale nie szybko... A jeśli już coś się pojawi, to zapewne w jednotomikowym wydaniu zbiorczym.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » ndz cze 07, 2015 5:00 pm

Gdyby od poczatku wydawali zbiorczo, to bym kupila.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » ndz cze 07, 2015 8:08 pm

Ja przygarnę Rebelliona ale dopiero tak za pół roku, kiedy wróci mi ochota na czarodziejki.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr cze 10, 2015 12:00 pm

Ja myślę że to wina tego że pomiędzy wydaniem kolejnych serii były tak duże odstępy czasu, zbyt dużo by utrzymać hajp. A szkoda bo jeszcze Joanny i życia Mami brakuje mi do szczęścia

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr cze 10, 2015 5:07 pm

Można to było powiedzieć dawno temu...
Odnoszę wrażenie, że wydawnictwo traktuje Madokę trochę jak zło konieczne...
Niby ją maja, ale woleliby się już od niej uwolnić i zająć innymi pozycjami.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » śr cze 10, 2015 5:22 pm

Krzych_Ayanami pisze:Można to było powiedzieć dawno temu...
Odnoszę wrażenie, że wydawnictwo traktuje Madokę trochę jak zło konieczne...
Niby ją maja, ale woleliby się już od niej uwolnić i zająć innymi pozycjami.
Myślę, że gdyby się sprzedawała na poziomie Kurosha to by było inaczej.
Ja sama zrezygnowałam po pierwszej serii, która i tak nie była nadzwyczajna. Chyba jednak magical girls nie jest dla mnie (z wyjątkiem może mahou shoujo ore)

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » śr cze 10, 2015 5:48 pm

Krzych_Ayanami pisze:Można to było powiedzieć dawno temu...
Odnoszę wrażenie, że wydawnictwo traktuje Madokę trochę jak zło konieczne...
Niby ją maja, ale woleliby się już od niej uwolnić i zająć innymi pozycjami.
Ja się zastanawiam czemu zamiast wydać coś różnorodnego pakują się wciąż w wariacje animca. Nic dziwnego, że mogli się zawieść wynikami. :(

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » wt cze 16, 2015 2:29 pm

Mam takie pytanie do tych, co są bardziej obeznani z Madoką. Po Rebellionie nie ma żadnej kontynuacji?? bo 3 tom kończy się w takim momencie, że chciało by się dowiedzieć co dalej.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt cze 16, 2015 11:25 pm

Łukasz.T pisze:Mam takie pytanie do tych, co są bardziej obeznani z Madoką. Po Rebellionie nie ma żadnej kontynuacji?? bo 3 tom kończy się w takim momencie, że chciało by się dowiedzieć co dalej.
Nie ma. Madoka to filmowa trylogia, Pierwsza manga od Waneko i Rebellion to ich adaptacje. Chociaż kto wie, Madoka generuje spore zyski, może zrobią kiedyś kolejną część.
Jeśli by Cię to interesowało, to 10 czerwca zaczął wychodzić "Wrath Arc" rysowany przez Hanokage. Opowiada o wydarzeniach, które działy się miedzy zakończeniem podstawy od Rebellionem. Imo brzmi ciekawie...

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » wt cze 16, 2015 11:45 pm

vishaad pisze:Nie ma. Madoka to filmowa trylogia, Pierwsza manga od Waneko i Rebellion to ich adaptacje. Chociaż kto wie, Madoka generuje spore zyski, może zrobią kiedyś kolejną część.
Jeśli by Cię to interesowało, to 10 czerwca zaczął wychodzić "Wrath Arc" rysowany przez Hanokage. Opowiada o wydarzeniach, które działy się miedzy zakończeniem podstawy od Rebellionem. Imo brzmi ciekawie...
Szkoda ze nie ma. Pozostaje mi mieć cichą nadzieje ze może kiedyś wyjdzie jakaś kontynuacja. Co do tego ''Wrath Arc'' pewnie sobie kiedyś przeczytam. Dzięki za odp.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr cze 17, 2015 4:00 pm

Ostatni tom został wysłany, tak? Bo w sklepie cały czas mam dodaną do bazy zaakceptowaną płatność, brak informacji o wysyłce.

Świetna historia ogółem, dużo lepsza od The Different Story.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr cze 17, 2015 4:06 pm

Wysłaliśmy wczoraj, status będzie zmieniony jak będzie chwila na to :)

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pt cze 19, 2015 5:58 pm

Dostał już ktoś? Widziałem w Empiku, na żywo się jeszcze lepiej sama okładka prezentuje. Nie przeglądałem, ale mam nadzieję, że nie powtórzyła się sytuacja z onomatopejami z poprzedniego tomu.

Ps. na stronie sklepu brak zmiany, przesadzam, wiadomo, ale mnie zastanawia, czy wszystko gra. Tyle.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pt cze 19, 2015 8:58 pm

Katori pisze:Dostał już ktoś? Widziałem w Empiku, na żywo się jeszcze lepiej sama okładka prezentuje. Nie przeglądałem, ale mam nadzieję, że nie powtórzyła się sytuacja z onomatopejami z poprzedniego tomu.

Ps. na stronie sklepu brak zmiany, przesadzam, wiadomo, ale mnie zastanawia, czy wszystko gra. Tyle.
Ja emaila też nie dostałem, ze zostało wysłane. No ale tomik już na półce jest. Oni nie zawsze wysyłają maile, ze mangi zostały wysłane. Mi już z 2 lub 3 razy się tak zdarzało.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

PMMM: The Rebellion Story - wątek ogólny

Post autor: Meliona » pn cze 03, 2019 8:42 pm

Waneko wyprzedaje tę serię Madoki za 5zł/tom. :shock:
https://sklepwaneko.pl/kategoria/372-pu ... -rebellion
Bardzo polecam, to moja ulubiona część z tego uniwersum.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Puella Magi Madoka Magica: The Rebellion Story"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości