Vinland Saga

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
64
52%
Nie
36
29%
Być może
24
19%
 
Liczba głosów: 124

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt mar 20, 2015 9:31 pm

W sprawie "Vinland Sagi":
I'm the editor of the English version. Please don't give up. Book Six is coming. You'll know more within the next two weeks.
Już się nie mogę doczekać. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt mar 20, 2015 9:33 pm

zandam pisze:W sprawie "Vinland Sagi":
I'm the editor of the English version. Please don't give up. Book Six is coming. You'll know more within the next two weeks.
Już się nie mogę doczekać. :mrgreen:
Wiadomość tygodnia :twisted:

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pt mar 20, 2015 11:28 pm

Szkoda, że dolar taki wysoki... nadal licze na rodzinne wydanie tej serii.
Obrazek

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Post autor: Ramsey Ka » wt kwie 07, 2015 1:40 pm

Brałbym :) Fajny tytuł, co prawda z dłuższych seinenów wolałbym coś innego, ale VS na pewno na siebie zarobi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » wt kwie 07, 2015 2:16 pm

Zainteresowani pewnie już wiedzą, ale na wszelki wypadek wklejam info: http://evilmanga.tumblr.com/post/115507 ... nd-here-it

Kolejne tomy (6 i 7) ukażą się na jesieni 2015 co pozwoli niemalże nadgonić japońskie wydanie (obecnie jest dostępnych 15 tomów).

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt kwie 07, 2015 3:28 pm

Dembol pisze:Kolejne tomy (6 i 7) ukażą się na jesieni 2015
Matko, jak dobrze. Mam tylko nadzieję, że zdobędą potem licencję na kolejne tomy. :roll:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt kwie 07, 2015 3:54 pm

Ponoć to zalezy tylko i wyłącznie od sprzedaży 6 i 7, jak będzie zła to nie wezmą się za kolejne najpewniej.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

MitcheliaVit
Status: Offline

Post autor: MitcheliaVit » wt kwie 07, 2015 7:31 pm

Może bym kupiła, bo opis ciekawy, ale jest wiele innych mang, które chciałabym kupić, a budżet jest niewielki :(

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » śr kwie 08, 2015 10:22 am

wataken pisze:Ponoć to zalezy tylko i wyłącznie od sprzedaży 6 i 7, jak będzie zła to nie wezmą się za kolejne najpewniej.
No cóż, jeśli (odpukać) nie dostaną licencji, to od 15 tomu będę zbierać wydanie polskie, które w końcu, kurczaki, musi się pojawić. Np. wy je możecie wydać. :twisted:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt kwie 10, 2015 12:47 pm

Pytanie pisze:How many copies of Vinland Saga 6 & 7 do you need to sell to keep the license going? I'll sack London for the funds to buy enough books.
Kodansha pisze:Hopefully you won’t need to go quite that far. If sales for Vinland Saga 6 and 7 stay at the level we’ve seen for 3-5, that will be enough to continue the series. It is possible, but if you’ve been buying the series you need to keep going to make it happen.
XD W takim razie nie rozumiem po co była ta drama (i przerwa). Jeśli ktoś kupił 5. tomów, to w przypadku tak dobrego tytułu przecież nie przerwie nagle zbierania... tym bardziej, że zostały tylko dwa tomy do dogonienia Japonii. :P

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pt kwie 10, 2015 3:12 pm

zandam, o wiesz, jeśli kończą któryś tom przed zmianą mangi w FarmVille Saga, to kto wie... :lol: Bo ja bym przerwała po tym kupno. Może była takich dość, by ktoś się zmartwił.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt kwie 10, 2015 4:21 pm

Nom. Nie znam chyba drugiej takiej mangi w której następuje TAKA OGROMNA zmiana gatunkowa... xD

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » pt kwie 10, 2015 4:23 pm

Grey pisze:Nom. Nie znam chyba drugiej takiej mangi w której następuje TAKA OGROMNA zmiana gatunkowa... xD
Usagi Drop?

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » pt kwie 10, 2015 4:51 pm

Trigun?
(Troche)

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt kwie 10, 2015 5:17 pm

Noto nie pozostaje mi nic innego jak zacząć inwestować w cegiełkowe wydanie. Bo na wydanie w polandii raczej już szans nie ma :(

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob kwie 11, 2015 10:44 am

Likorys pisze:zandam, o wiesz, jeśli kończą któryś tom przed zmianą mangi w FarmVille Saga, to kto wie... :lol: Bo ja bym przerwała po tym kupno. Może była takich dość, by ktoś się zmartwił.
Grey pisze:Nom. Nie znam chyba drugiej takiej mangi w której następuje TAKA OGROMNA zmiana gatunkowa... xD
Wszyscy narzekają na Rolniczą Sagę, ale mi osobiście przypomina Kaoru Mori w trochę brutalniejszym wydaniu. Kaoru bardzo lubię, więc i ten etap VS przypadł mi do gustu tak samo jak poprzednia część tej historii. XD
Ale w świetle tego, co napisaliście (czyli marudzenia fanów na Sielankową Sagę, które wcześniej ignorowałam)postępowanie Kondanshy wydaje się bardziej zrozumiałe. XD

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » sob kwie 11, 2015 11:33 am

zandam, ja problem z Sielanką mam taki, że nie trzyma się kupy. Bohater zmienia się zbyt szybko, zbyt mocno, zbyt nielogicznie jak na swoje poprzednie losy.
[mnie najbardziej wkurza chyba to, że nagle się w nim obudził średniowieczny chrześcijanin - nie mówię, że nie czekałby go szok, ale czemu w sumie? to, że nie zabił tego kogo chciał nagle obudziła w nim wyrzuty sumienia? Za duża zmiana by ją przemilczeć, autor postawił na 'what a twist' nie myśląc zupełnie o tym jak wpłynie on na historię]

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pt sie 05, 2016 10:18 pm

Ja nadal będę sobie wmawiał, że kiedyś może zostanie u nas wydana Vinland Saga. :D Tuż tuż, za niedługo, dostępne będzie Planetes - może po lekturze tego tytułu, wzrośnie zainteresowanie twórczością autora, co mogłoby skłonić do wydania VS.

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Post autor: Ramsey Ka » sob sie 06, 2016 9:37 pm

A ja bym się nie zdziwił jakby JPF zdecydował się na VS po Blame!. Będą mieć wyniki sprzedaży Planetes, z twardą oprawą mają już styczność (chyba że nie trzeba tego wydawać w twardej) a co najważniejsze na fejsie dali znać że chcieliby to zobaczyć w Polsce :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pn sie 08, 2016 6:31 pm

Ramsey Ka pisze:a co najważniejsze na fejsie dali znać że chcieliby to zobaczyć w Polsce
Dobrze to wróży :)

Zablokowany

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości