FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?
Autor Wiadomość
Slide 

Wysłany: Nie 29 Mar, 2015   Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Od niedawna zacząłem zbierać mangi za sprawą Berserka. Udało mi się ostatnio kupić wszystkie 10 tomów Miłości krok po kroku. Bardzo przyjemny tytuł i byłem bardzo zaskoczony jak przeczytałem, że manga nie była na tyle popularna żeby się utrzymać. Od razu zacząłem się zastanawiać czy byliby chętni na kontynuację historii? Wiem, że to temat czysto teoretyczny, bo liczby mówiły same za siebie. Ciekaw jednak jestem jak dużo fanów tego tytułu jest/było na forum. Czy w Polsce istniałaby możliwość kiedykolwiek na kontynuację, bądź inny tytuł o tematyce seksu. Pytam się, bo nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda.
Bardzo żałuję, że nie będę mógł zakupić więcej tomów Miłości... Czy wydajecie coś podobnego?

zandam 
Moderator

Wysłany: Nie 29 Mar, 2015   

Jeśli znasz niemiecki, to wszystkie tomy "Miłości krok po kroku" są dostępne w tym języku. :P

Merry Xellos 
Merry Nightmare FTW!

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Jak masz jakiegoś konika w Japonii, to jest do kupienia pierwsze 28 tomów w pakiecie za 1700 jenów. LINK

Slide 

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2015   

Eh... że też nie ma po angielsku... : ( z chęcią bym kupił resztę mang w miarę zrozumiałym języku, dlatego odpada wersja niemiecka, francuska oraz japońska : /

Odpowiedz do tematu