Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Forum dla fanów nowej mangi "Miłość krok po kroku"
ODPOWIEDZ
Slide
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Slide » ndz mar 29, 2015 2:13 am

Od niedawna zacząłem zbierać mangi za sprawą Berserka. Udało mi się ostatnio kupić wszystkie 10 tomów Miłości krok po kroku. Bardzo przyjemny tytuł i byłem bardzo zaskoczony jak przeczytałem, że manga nie była na tyle popularna żeby się utrzymać. Od razu zacząłem się zastanawiać czy byliby chętni na kontynuację historii? Wiem, że to temat czysto teoretyczny, bo liczby mówiły same za siebie. Ciekaw jednak jestem jak dużo fanów tego tytułu jest/było na forum. Czy w Polsce istniałaby możliwość kiedykolwiek na kontynuację, bądź inny tytuł o tematyce seksu. Pytam się, bo nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda.
Bardzo żałuję, że nie będę mógł zakupić więcej tomów Miłości... Czy wydajecie coś podobnego?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator

Post autor: zandam » ndz mar 29, 2015 2:55 pm

Jeśli znasz niemiecki, to wszystkie tomy "Miłości krok po kroku" są dostępne w tym języku. :P

Merry Xellos
Kontakt:

Post autor: Merry Xellos » czw kwie 02, 2015 10:05 am

Jak masz jakiegoś konika w Japonii, to jest do kupienia pierwsze 28 tomów w pakiecie za 1700 jenów. LINK
ObrazekObrazek

Slide

Post autor: Slide » pt kwie 03, 2015 6:54 pm

Eh... że też nie ma po angielsku... : ( z chęcią bym kupił resztę mang w miarę zrozumiałym języku, dlatego odpada wersja niemiecka, francuska oraz japońska : /

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Miłość Krok po kroku"”