Premiera PMMM: The Movie-Rebellion # 1

Chcecie pogadać o The Rebellion Story? To jest właściwy ku temu temat.
Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » sob mar 07, 2015 1:59 pm

Angu pisze:
vishaad pisze:To nie jest spin-off, ale sequel pierwszej mangi.
Rzeczywiście, MAL mówi to samo. A tymczasem na końcu pierwszego tomu jest notka "ta manga została stworzona na podst. oryginalnego scenariusza i jest oficjalnym spin-offem" :P
O lol, rzeczywiście jest tak napisane na końcu.
Nie mam pojęcia jakim sposobem (i przez kogo - Waneko czy autora) manga została zakwalifikowana jako spin-off, skoro jest adaptacją filmu, który jest sequelem i razem z wcześniejszymi tworzy trylogię. No i jest to sequel głównie dlatego, że wydarzenia z "Przewrotu" dzieją zaraz po zakończeniu wydarzeń z pierwszej Madoki i są z nimi powiązane, opierają się na nich. Gdyby Rebellion był osobnym dziełem, to byłby bez sensu...

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » czw mar 12, 2015 9:47 pm

Ktoś jeszcze oprócz mnie nie dostał plakatu? :(
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » czw mar 12, 2015 10:20 pm

Ja też jeszcze nie mam.

Ta część Madoki nadzwyczaj mi się spodobała, aż się zdziwiłam, że taka dobra. Mam nadzieję, że kolejne dwa tomy będą na tym samym lub wyższym poziomie.
Obrazek

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » czw mar 12, 2015 10:31 pm

Spokojnie, ja też nadal nie dostałam i się wkurzę jeśli nie dojdzie mi z moją najbliższą prenumeratą, czyli czwartym tomikiem Śmiechu w chmurach. :?

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw mar 12, 2015 10:33 pm

Też jeszcze nie dostałem i po cichu liczę, że jutro listonosz go już przyniesie, bo sam tomik też dotarł w piątek.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » pt mar 13, 2015 6:33 pm

Do tej pory nie dostałam tych moich dwóch plakatów, dziękuję

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » ndz mar 22, 2015 12:15 am

Dostałam plakat, chociaż musiałam interweniować ;) Napisałam komentarz do zamówienia i wiadomość do obsługi klienta, po ok. tygodniu otrzymałam osobne odpowiedzi, że plakat zostanie wysłany. Potem dostałam trzeciego maila, że plakat wysłany i że był błąd w systemie generowania adresów do wysyłki plakatów (wcześniej nie dostałam też maila o opóźnieniu tejże). Plakat przyszedł dzień później (daleko nie miał). Koniec końców Madoka i Homuradon już na drzwiach, romanova szczęśliwa :)
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » ndz mar 22, 2015 1:06 pm

Ja liczę że plakat wyślą mi razem z przedpłatą drugiego tomu, ale chyba też im się przypomnę kilka dni przed premierą :3

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » ndz mar 22, 2015 1:52 pm

Dostałam plakat, chociaż musiałam interweniować ;) Napisałam komentarz do zamówienia i wiadomość do obsługi klienta, po ok. tygodniu otrzymałam osobne odpowiedzi, że plakat zostanie wysłany. Potem dostałam trzeciego maila, że plakat wysłany i że był błąd w systemie generowania adresów do wysyłki plakatów (wcześniej nie dostałam też maila o opóźnieniu tejże).
Czyli trzeba się upomnieć o ten plakat? :/ Fajnie, że wydawnictwo powiadomiło wszystkich jak wygląda sprawa. Moim zdaniem jest to trochę nieuczciwe, bo część osób (w tym ja) zamówiły preorder tylko po to, żeby dostać plakat. Teraz wychodzi na to, że dostanę go, jeśli napiszę do nich maila, o czym dowiedziałem się przypadkiem z forum od innego użytkownika. Skłamię jeśli nie napiszę, że Sklep Waneko nadszarpnął moje zaufanie :?

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » ndz mar 22, 2015 3:09 pm

vishaad pisze:
Dostałam plakat, chociaż musiałam interweniować ;) Napisałam komentarz do zamówienia i wiadomość do obsługi klienta, po ok. tygodniu otrzymałam osobne odpowiedzi, że plakat zostanie wysłany. Potem dostałam trzeciego maila, że plakat wysłany i że był błąd w systemie generowania adresów do wysyłki plakatów (wcześniej nie dostałam też maila o opóźnieniu tejże).
Czyli trzeba się upomnieć o ten plakat? :/ Fajnie, że wydawnictwo powiadomiło wszystkich jak wygląda sprawa. Moim zdaniem jest to trochę nieuczciwe, bo część osób (w tym ja) zamówiły preorder tylko po to, żeby dostać plakat. Teraz wychodzi na to, że dostanę go, jeśli napiszę do nich maila, o czym dowiedziałem się przypadkiem z forum od innego użytkownika. Skłamię jeśli nie napiszę, że Sklep Waneko nadszarpnął moje zaufanie :?
Bez przesady. Jeśli plakat długo nie przychodzi, to wiadomo, że trzeba napisać wiadomość z pytaniem, o co chodzi. Robicie z igły widły. W sklepie pracują ludzie, nie roboty, mają prawo się mylić. Jak mnie przez kilka tygodni nie przychodził tomik zamówiony w przedpłacie, napisałam do wydawnictwa i od razu sprawa się wyjaśniła. Wysłanie emaila raczej nie jest trudne, więc nie rozumiem tego "nadszarpnięcia zaufania". Nie oszukali Cię, tylko pewnie zapomnieli. Ludzka rzecz, niewarta demonizowania.

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » ndz mar 22, 2015 3:13 pm

Pisali na asku:
: tak, plakaty do przedpłaty Madoki The Movie Rebellion już do nas przyjechały i każdy kto zamówił przedpłatę a plakatu nie otrzymał później oddzielnie lub przy okazji kolejnego zamówienia na: sklepwaneko.pl. niech pisze i się upomina :).

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » ndz mar 22, 2015 4:01 pm

Ja się upominałam już kilka razy, ostatecznie minął miesiąc, aż plakat podobno został wysłany, no to zobaczymy w następnym tygodniu :)

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » ndz mar 22, 2015 5:03 pm

Bajnor pisze:Pisali na asku:
: tak, plakaty do przedpłaty Madoki The Movie Rebellion już do nas przyjechały i każdy kto zamówił przedpłatę a plakatu nie otrzymał później oddzielnie lub przy okazji kolejnego zamówienia na: sklepwaneko.pl. niech pisze i się upomina :).
Wow, napisali to... wczoraj! Zresztą sam fakt niewiele zmienia, bo nie każdy korzysta z aska.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pn mar 23, 2015 11:52 am

Napisałam do sklepu Waneko w sobotę i dzisiaj dostałam taką wiadomość:
Dzień dobry,
bardzo przepraszam za opóźnienie. Do tej pory wysyłaliśmy plakaty osobom
z zamówieniami lub przedpłatami, a dzisiaj będziemy je rozsyłać do
pozostałych osób.
Obrazek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 23, 2015 11:57 am

Coś musiało osobie odpisującej się pokręcić, jeżeli ktoś jeszcze nie dostał to znaczy, że plakat się zagubił w wysyłce/pakowaniu. Innymi słowy - jak ktoś jeszcze go nie ma a powinien to niech da znać mi na PW, zajmę się tym osobiście - mniejsza szansa, że w natłoku wszelkich maili o zamówienia/od kontrahentów Wasza prośba zaginie.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » pn mar 23, 2015 6:15 pm

Dzisiaj wreszcie dotarła do mnie prenumerata 4. tomu Śmiechu w chmurach. Otworzyłam ją mając nadzieję, że znajdę plakat z Madoki, ale nie znalazłam. No cóż, chyba będę musiała napisać do Waneko, żeby mi przysłali oddzielnie :(

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » wt mar 24, 2015 2:40 pm

Dzisiaj wreszcie po miesiącu czekania, otrzymałam swoje dwa plakaty, dziękuję :D :D

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » wt mar 31, 2015 10:18 am

Doszła dzisiaj Panna Zmierzchu ale plakatu ze sobą nie przyniosła :(

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » wt mar 31, 2015 10:41 am

Jakiś czas temu dotarła do mnie paczka, otworzyłem ją, luknąłem czy wszystkie tomiki są (w liczbie 14) i odłożyłem (z założeniem, że niedługo je przeczytam i będę odkładał na stos "przeczytane").
Wczoraj na samym spodzie znalazłem białą kartkę, podniosłem, rozłożyłem - plakat... przez cały ten czas był przyciśnięty przez 14 tomików :cry: .
Plakat ładny, tylko trzeba go będzie trochę podreperować, ale na chwilę obecną razem z plakatem z Wilczych Dzieci czeka na lepsze czasy, bo nie mam gdzie ich powiesić.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr kwie 08, 2015 4:52 pm

Dostałem w końcu plakat, dzięki! Mimo kilkukrotnego złożenia, nie uleciało nic z farby. Jest dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Puella Magi Madoka Magica: The Rebellion Story"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości