Premiera PMMM: The Movie-Rebellion # 1

Chcecie pogadać o The Rebellion Story? To jest właściwy ku temu temat.
arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » śr lut 18, 2015 5:16 pm

Ja im napisałam żeby dołączyli plakat do prenumeraty drugiego tomu którą specjalnie na tą okazję złożyłam, ale nie podobał mi się ton w którym odpowiedzieli tj. ,,jak zostaną to dołączymy". Mam nadzieję że nie wyjdzie tak że plakat przejdzie mi koło nosa, bo bardzo mi na nim zależy D: Jestem ciekawa jakby to wyglądało gdyby wysłali sam plakat - może np dadzą jakiś kartonik/tekturę żeby to usztywnić? Mam nadzieję że wyślą mi go razem z drugim tomem Rebelliona :<

kasiak
Status: Offline

Post autor: kasiak » śr lut 18, 2015 5:18 pm

A moja prenumerata jeszcze nie przyszła ;_; Za to widziałam dzisiaj w Empiku, i bardzo mnie zdziwiła matowa obwoluta =O (poprzednie Madoki zawsze były na śliskiej, a teraz nagle taka zmiana, chociaż lubię matowe obwoluty więc aż tak mi to nie przeszkadza) A co do zakładek, to z jakimi grafikami są? :3

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » śr lut 18, 2015 5:41 pm

vishaad, dzięki za odpowiedź! Też trochę martwi mnie stan plakatu, ale nic to, współlokatorka ma żelazko... ;)
kasiak, mieszkam w Warszawie, pewnie dlatego tomik już do mnie dotarł.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

kasiak
Status: Offline

Post autor: kasiak » śr lut 18, 2015 5:46 pm

romanova aa, to faktycznie, u mnie aż do Pomorza musi dotrzeć ;> Mam nadzieję że jutro/pojutrze tomik już do mnie przyjdzie, jestem bardzo ciekawa historii w wersji papierowej :3

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » śr lut 18, 2015 5:50 pm

Na mojego maila z pytaniem o stan plakatu po takiej wysyłce odpisali że ,,czasami zdarzało nam się, że wysyłaliśmy same plakaty w kopercie i nie było problemu". W takim razie trzymam ich za słowo, i liczę że dobrze to rozegrają ^^

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt lut 20, 2015 6:03 pm

Zakładka do Madoki wygląda tak:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt mar 06, 2015 7:36 pm przez Krzych_Ayanami, łącznie zmieniany 1 raz.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw mar 05, 2015 7:01 pm

Ja właśnie jestem ciekawa, już kilka razy pisałam na kontakt i miały zostać wysłane w tamtym tygodniu, no ale mi jeszcze nic nie doszło... o ile zostało wysłane... Chciałabym spytać czy ktoś tu ma już swój plakat? xD A jak jeszcze nie zostały wysłane, to kiedy wreszcie będą? ;-;

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » czw mar 05, 2015 7:49 pm

Ja też mojego plakatu nie dostałam jeszcze, ale liczę że z drugim tomem Madoki mi doślą (mam tylko nadzieję że nie wyjdzie tak że do tej pory nie będą ich już mieli D:)

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » czw mar 05, 2015 11:00 pm

Do mnie dotarł razem z 7 tomem Ścieżek Młodości.
Masz jakieś mangi zaprenumerowane w sklepiku wydawnictwa psiak?

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw mar 05, 2015 11:18 pm

Do mnie też nie dotarł jeszcze, żadnych mang nie zamawiałem, by do nich dołożyli.

A co do mangi - filmu nie widziałem (i potem to nadrobię), ale podoba mi się przejście z sielanki w mrok i ogółem historia jest naprawdę interesująca, zdecydowanie lepsza od The Different Story.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt mar 06, 2015 9:21 am

Cóż, zdecydowanie najlepiej narysowana z madokowych mang, ale to też kwestia tego, że materiał wyjściowy był sam w sobie kapitalny. Do tego Waneko zmieniło nieco formę wydania - matowy papier okładki to akurat zacna rzecz, natomiast brakuje mi trochę grafiki na grzbiecie, bo będzie teraz odstawać od innych Madok na półce :)

Letni_Las
Status: Offline

Post autor: Letni_Las » pt mar 06, 2015 10:46 am

Do mnie też nadal nie dotarł, a miałam zamówione Ścieżki i Deadmana

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt mar 06, 2015 12:27 pm

Plakaty mieli mieć chyba 20 lutego. Nawet jeśli wysłali je w poniedziałek (20 to piątek), to i tak dziwne, że nie zdążyły dotrzeć do nikogo przez 2 tygodnie. W każdym razie trzeba być cierpliwym, Madoka szła do mnie 1,5 tygodnia.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pt mar 06, 2015 9:39 pm

W pełni zgadzam się z opinią Grisznaka :) Mogę chyba tylko dodać, że moim zdaniem jest mniej... chaosu w kadrach. W poprzednich Madokach ciężko się czytało i trudno było z rysunków ogarnąć co i jak(może to też przez polskie onomatopeje...), przynajmniej tak było w moim przypadku. ^^"
Filmów nie oglądałam, więc jestem bardzo ciekawa co będzie dalej. Zapowiada się lepszy spin-off niż Different Story.

A plakat dostałam - poprosiłam by był wysłany z Deadmanem 5, no i jest. Co więcej, plakat jest bardziej... delikatnie złożony, dzięki czemu nie ma białych "kresek" na zagięciach. Ale to pewnie kwestia przypadku :P
Obrazek

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » pt mar 06, 2015 10:15 pm

A ja nie dostałam plakatu. Nie mam żadnych zamówień ani prenumerat w sklepie Waneko, więc powinien był przyjść sam. W poniedziałek napiszę maila do obsługi sklepu, w końcu zamówiłam ten u nich tomik ze względu na plakat :(
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
Mokuren
Posty: 29
Rejestracja: pt maja 03, 2013 11:18 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Mokuren » sob mar 07, 2015 8:51 am

Dołączam się do pochwał pod adresem tego spin-offa. Pierwszy tom czytało mi się najprzyjemniej ze wszystkich madokowych historii.

Równie czekam na plakat z Madoki. Możliwe, że plakaty jeszcze do nas idą, bo na Fb znalazłam taką odpowiedź z 3 marca:
Wysłaliście już plakaty z madoki ?
Waneko: Część tak, reszta wyjdzie od nas do końca tygodnia.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » sob mar 07, 2015 9:36 am

A Waneko ma jeszcze te plakaty, jakby ktoś zapóźniony chciał? (Albo przynajmniej zakładki...)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » sob mar 07, 2015 10:46 am

Krzych_Ayanami pisze:Masz jakieś mangi zaprenumerowane w sklepiku wydawnictwa psiak?
Nie mam :/ ale i tak powiedzieli, że doślą na ich koszt, tylko ciekawe kiedy...
romanova pisze:W końcu zamówiłam ten u nich tomik ze względu na plakat :(
Ja też właśnie ze względu na plakat xD Mangę i tak bym samą w sobie kupiła jakoś, ale nie mogłam się oprzeć plakatowi to razem z koleżanką bez zastanowienia zamówiłyśmy xD

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » sob mar 07, 2015 11:08 am

Angu pisze:Zapowiada się lepszy spin-off niż Different Story.
Mokuren pisze:Dołączam się do pochwał pod adresem tego spin-offa.
To nie jest spin-off, ale sequel pierwszej mangi/podstawy.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » sob mar 07, 2015 11:12 am

vishaad pisze:To nie jest spin-off, ale sequel pierwszej mangi.
Rzeczywiście, MAL mówi to samo. A tymczasem na końcu pierwszego tomu jest notka "ta manga została stworzona na podst. oryginalnego scenariusza i jest oficjalnym spin-offem" :P
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Puella Magi Madoka Magica: The Rebellion Story"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości