Nowości

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » pn sty 26, 2015 1:27 pm

Jak przebudowa O_o???
Była mowa o odświeżeniu/przebudowie strony w momencie prac nad nowym sklepem.

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » pn sty 26, 2015 1:30 pm

maurycy pisze:A to Hiroki Endo nie był już dawno temu ogłoszony? O.o
Nie, pisali tylko że chcieliby wydać.

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » pn sty 26, 2015 1:38 pm

Z tych wszystkich nowości to tylko ten spin-off mnie zainteresował więc może go kiedyś kupię :P

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn sty 26, 2015 1:43 pm

Jak dla mnie to tylko MM. Nad Green Blood się zastanowię, ale portfel może tego nie dźwignąć. Natomiast Tytanom mówię stanowcze nie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pn sty 26, 2015 1:54 pm

Zapoznałam się z fragmentem "Krótkich historii" i jednak nie. Jakoś mnie nie porwało... Niniejszym z ogłoszonych dziś tytułów nie kupię niczego.

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » pn sty 26, 2015 2:11 pm

Spinoff Tytanów mnie nie interesuje. Mam tylko nadzieję, że nie wpłynie on na częstotliwość wydawania głównej serii. Green Blooda muszę przemyśleć, ale nie przepadam za tym tytułem.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn sty 26, 2015 2:18 pm

Ale tak na marginesie... ładnie to wrzucać strony angielskich skanlacji, jako materiał promocyjny?
Twitter * Discord: Dejikos#8562

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn sty 26, 2015 2:47 pm

dejikos pisze:Ale tak na marginesie... ładnie to wrzucać strony angielskich skanlacji, jako materiał promocyjny?
No właśnie, a gdzie podanie źródła? :lol: Żarciq.

Leviego biorę, reszta nie dla mnie. Chociaż z tymi krótkimi opowiadankami mnie zaciekawiło. Z kolei ten seinen bardzo... ale to bardzo... taki... męski no, tak mu męsko z kreski patrzy.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pn sty 26, 2015 3:40 pm

Green Blood biorę, spin-off Tytanów pewnie też, a na Mega Mangi mnie jakoś bardzo nie stać, ale czekam na Tomie.

Ech, tyle czasu minęło, a ja jeszcze nie mam pierwszego tomu Berserka nawet...
Plus karnawał Waneko przebity trzema nowościami JPF.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn sty 26, 2015 3:46 pm

Akedeia pisze:Smutam tylko, że seria seinen ma już dwie krótkie serie (4 i 3 tomy), dwie jednotomówki, jeden super-długi klasyk, a teraz jeszcze doszła 5-tomowa seria (gdzie oni ją upchną?) - a seria josei leży, kwiczy, wisi, powiewa, robi wszystko, tylko nie jest wydawana. Tzn. wiem, że jest w planach na kiedyś (i cieszę się, że w ogóle jest), ale jednak dalej porównanie tych dwóch serii na tę chwilę to smutny obrazek.
Nie jesteś sama... :(

Jeśli chodzi o nowości, to kupię "Green Blood". Nie lubię westernów, ale kreska tego artysty mi się podoba. Zastanowię się też nad spin-offem Tytanów. Posiadam już amerykańskie wydanie tego tytułu i nie jest on jakoś szczególnie dobry, ale wydanie JPFu będzie miało wyczyszczone onomatopeje i większy format, więc może jednak się skuszę.
Jeśli chodzi o krótkie historie, to podejmę decyzję po zapoznaniu się ze skanami, bo opis mnie nie zaintrygował, a kilka MM już mnie rozczarowało, więc do następnych będę podchodziła z większą ostrożnością.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn sty 26, 2015 4:04 pm

Ja na pewno zaopatrzę się w Green Blood i spin-off Tytanów. MM niestety mnie nie zainteresowała, więc przynajmniej zaoszczędzę na coś konkretniejszego :P

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pn sty 26, 2015 4:15 pm

Hideout jakoś mnie nie porwało, ale liczę, że autor mając więcej czasu na rozwinięcie fabuły i postaci w Green Blood narysował coś lepszego. Dam mu jeszcze jedną szansę. Spin-off na pewno kupię - to zabawne, bo serii głównej nie kupuję, a dodatek nie jest jakiś świetny, ale jak ja lubię postać Leviego... Co do MM to jeszcze nie wiem, decyzję podejmę pewnie dopiero jak wyjdzie.
zandam pisze:Akedeia napisał/a:
Smutam tylko, że seria seinen ma już dwie krótkie serie (4 i 3 tomy), dwie jednotomówki, jeden super-długi klasyk, a teraz jeszcze doszła 5-tomowa seria (gdzie oni ją upchną?) - a seria josei leży, kwiczy, wisi, powiewa, robi wszystko, tylko nie jest wydawana. Tzn. wiem, że jest w planach na kiedyś (i cieszę się, że w ogóle jest), ale jednak dalej porównanie tych dwóch serii na tę chwilę to smutny obrazek.

Nie jesteś sama... :(
Podpisuję się pod tym smutnym podsumowaniem serii josei.

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » pn sty 26, 2015 4:17 pm

Miło wstać, wejść na facebooka i zobaczyć niespodziewane trzy nowości od JPFu, który nie rozkładał tego na kilka dni tylko po prostu walną na raz.
- Jakoś ta mega manga specjalnie się nie zapowiada. Jak tak ją porównuję do innych klasyków to nie potrafię znaleźć w niej niczego ciekawego. Ale zajrzę do niej, samo sci-fi kusi :P
- Green Blood czytałam kiedyś jeden rozdział i tak średnio mi się spodobał, ale przyznaję, że kreskę ma obłędną. Na razie mam sporo mang do kupienia, więc ten tytuł schodzi na dalszy plan.
- Spin Off o Levim...hmmm...tylko dwa tomy...myślę, że kupię. Kiedyś :twisted:

Czekam na josei. Mam nadzieje, że mnie nie zawiedziecie :D

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » pn sty 26, 2015 4:52 pm

Katori pisze: spin-off Tytanów pewnie też, a na Mega Mangi mnie jakoś bardzo nie stać
Zamiast tytanów kup MM, przy okazji wesprzesz inicjatywę MM a tytani i tak sie sprzedadzą :D

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn sty 26, 2015 4:55 pm

A zapomniałem, że niedługo też ogłosimy "babską" MM, może jak 2 licencje przyjdą w tym samym czasie - na serię josei i tą MM to razem ogłosimy.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pn sty 26, 2015 4:58 pm

No co za niespodziewanka! Nie owijacie w bawełnę - to mi się podoba!
"Krótkie historie" gdzieś się przewijają w mojej pamięci, ale na pewno tego nie czytałem. Z opisu wygląda zachęcająco, być może kiedyś kupię.
Nie ma ba(ra)rdzo męskiej mangi od Waneko, to jest męska manga z kałbojami od JPFu! Westernów nie znoszę. Zawsze natychmiastowo zmieniałem kanał, kiedy tylko mi się pokazał film z tego gatunku. Jednak najbardziej zainteresowała mnie ta manga. Nigdy nie sądziłem, że coś podobnego zostanie wydane w Polsce, jest to coś innego spośród wydawanych dotychczas mang, więc nudzić się przy tym nie będę. Poza tym kreska w Googlu wygląda po prostu bosko, a jak. Czekam z utęsknieniem!
Spin-off Tytanów... Podstawy również nie kupuję, ale bardzo prawdopodobne, że zaopatrzę się kiedyś w tę historię, bo nie znam jej, ale to w przyszłości jak będę mieć pieniądze i nie będę miał na co wydać.
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2015 5:02 pm przez vishaad, łącznie zmieniany 1 raz.

marekpl
Adept
Posty: 177
Rejestracja: czw gru 06, 2012 7:15 pm
Status: Offline

Post autor: marekpl » pn sty 26, 2015 4:59 pm

Kupię MM i spin-off Tytanów, nad Green Blood muszę się jeszcze zastanowić.
Czy jest szansa że po spin-offie o Levim wydacie Before the fall?

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn sty 26, 2015 5:01 pm

Endriu_jpf,niedługo,czyli mniej więcej kiedy :D ?

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn sty 26, 2015 5:06 pm

Czy jest szansa że po spin-offie o Levim wydacie Before the fall?
Before the fall Jak najbardziej :) Później będziemy myśleć nad parodiami.
Endriu_jpf,niedługo,czyli mniej więcej kiedy :D ?
Podobno w lutym mają już wszystko załatwić.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn sty 26, 2015 5:07 pm

Podobno w lutym mają już wszystko załatwić.
To świetnie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości