MANGAzyn CD - MANGAZONE

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Lilu
Status: Offline

MANGAzyn CD - MANGAZONE

Post autor: Lilu » śr gru 10, 2003 12:47 pm

MANGAZONE, to rzecz unikatowa na naszym rynku. Wydana za śmiesznie niskie pieniądze płyta z nagranym specjalnie dla naszych czytelników programem muzycznym. To blisko godzinna uczta dla miłośników japońskiej muzyki pop'owej i rock'owej.
Spis utworów na płycie:
1. Susumu Hirasawa - "Forces II"
2. Namie Amuro - "Put Em Up"
3. Juemilia - "All The Things She Said"
4. Boa - "Make a Move"
5. Hyde - "Hello"
6. L'Arc~en~Ciel - "Niji"
7. Kokia - "Pinku no Zou"
8. Aco - "Machi"
9. Tak Matsumoto feat. Zard - "Ihojin"
10. Keito Blow - "Soap Box Drama"
11. Gackt - "Lu:na"
12. Gackt - "Oasis"
13. Cyber X feat. Yuri - "Moonlight Shadow"
Płyta ta jest dostępna u nas w cenie 15 złotych, ale nasi prenumeratorzy otrzymają ją zupełnie za darmo. Chyba warto powalczyć o coś takiego, no nie?

Obrazek

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 12:56 pm

Gdyby nie listonosz, który upycha wszystko na siłę do skrzynki to bym wziął prenumeratę. Miałbym i płytkę i ME za darmo.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr gru 10, 2003 1:00 pm

Gdyby prenumerata przychodzila listem poleconym to by bylo inaczej :/

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 10, 2003 1:13 pm

Shig pisze:Gdyby nie listonosz, który upycha wszystko na siłę do skrzynki to bym wziął prenumeratę. Miałbym i płytkę i ME za darmo.
Mam ten sam problem i dlatego też nie wziąłem prenumeraty
(no może jeszcze dlatego, że już wyczerpałem budżet na ten rok ^^'')

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr gru 10, 2003 1:16 pm

a ja dzis wezme, zobaczymy czy mi tez listonosz bedzie wciskal do skrzynki :D

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr gru 10, 2003 1:27 pm

A jednak nie wezme. Dostalam info z MANGAzynu ze jak zamowie prenumerate dzis do otrzymam MANGAZYN EXTRA po swietach :}

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 10, 2003 1:32 pm

Lilu pisze:A jednak nie wezme. Dostalam info z MANGAzynu ze jak zamowie prenumerate dzis do otrzymam MANGAZYN EXTRA po swietach :}
Ale za 3 numery juz jest "MANGAZONE" a "MANGAzyn EXTRA" można sobie dokupić samemu ^^

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr gru 10, 2003 1:37 pm

no tez tak mozna, ale chodzi o czas realizacji :] az 2 tygodnie!

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 10, 2003 1:42 pm

Lilu pisze:no tez tak mozna, ale chodzi o czas realizacji :] az 2 tygodnie!
Uuu. No to faktycznie troche czasu. Promocja trwa jednak tylko do końca roku :/
Szkoda. Gdyby nie listonosz i fundusze to bym się skusił.
Ciekawe czy te wydanie MANGAZONE też nagrane z komentarzami prowadzącego jest.
Jeśli to są same utwory to można by się skusić na osobny zakup.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 2:33 pm

Setokun pisze:Ciekawe czy te wydanie MANGAZONE też nagrane z komentarzami prowadzącego jest.
Ponoć tak.
Pewien nie jestem, bo płyty nie mam.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr gru 10, 2003 3:30 pm

Płytka fajno^^ a prenumeraty też nigdy żadnej nie biorę.. Wolę kupic sobie samemu w kiosku o ile coś jest łatwo dostępne..

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 10, 2003 3:51 pm

Ja sobie zamowilem na 12 numerow :D Czyli niedlugo bede mial i ME i te plyte... :)

Te komentarze troche denerwuja... powinni osobno nagrac komentarz, a pozniej piosenke... ale jest to raczje nierealne, bo japonczycy mogliby sie zaczac czepiac...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 4:06 pm

Gotenks pisze:Te komentarze troche denerwuja... powinni osobno nagrac komentarz, a pozniej piosenke... ale jest to raczje nierealne, bo japonczycy mogliby sie zaczac czepiac...
Chyba niezupełnie o to chodzi.
Płytki Mangazone, to są takie specjalne wydania audycji radiowej, tylko na kompaktach. W radiu (a może radio... nigdy nie pamiętam jak to się odmienia) raczej rzadko się zdarza, żeby się spiker nie wtryniał w utworek :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 10, 2003 4:15 pm

Spikerzy chyba po to się wtrącają, aby nie możnabyło nagrać sobie utworu na czysto ( choć w dobie mp3 to chyba niepotrzebne :wink: ) :? 8)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw gru 11, 2003 8:12 am

Gotenks pisze:Ja sobie zamowilem na 12 numerow :D Czyli niedlugo bede mial i ME i te plyte... :)
Niedlugo czyli po swietach ;P

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob gru 13, 2003 6:32 pm

Podsumowując: W chwilach takich jak ta cieszę się, że mam przyjaciół którzy interesują się mangą i od których będę mogła ME pożyczyć i poczytać oczekując aż listonosz wepcha mi moją własną "kopię" do skrzynki ;P .

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » śr gru 17, 2003 9:29 am

Ja już dostałam, dostałam!! :D

Tylko denerwuje mnie jedno. Nic się nie nauczyli i cały czas dają do płyt te badziewny podwójne opakowania, które zresztą zawsze są połamane :(
Płytka nawet sympatyczna ale ciesze się, że za darmo, bo gdybym normalnie ją kupiła tobym żałowała tej kasy.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 17, 2003 2:06 pm

Ja dostalem Mangazyn Extra, ale po plytce ani sladu :evil: Za to napisalem do nich maila :twisted: Niech maja :twisted: Moze przyjdzie z nowym Mangazynem :?:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 17, 2003 3:39 pm

Gotenks pisze:Ja dostalem Mangazyn Extra, ale po plytce ani sladu :evil: Za to napisalem do nich maila :twisted: Niech maja :twisted: Moze przyjdzie z nowym Mangazynem :?:
Płytki są wkładane w ME "na luzaka" (niczym nie przyklejane), więc mogła im wypaść przy pakowaniu.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 17, 2003 4:40 pm

Shig pisze:
Gotenks pisze:Ja dostalem Mangazyn Extra, ale po plytce ani sladu :evil: Za to napisalem do nich maila :twisted: Niech maja :twisted: Moze przyjdzie z nowym Mangazynem :?:
Płytki są wkładane w ME "na luzaka" (niczym nie przyklejane), więc mogła im wypaść przy pakowaniu.
Kurcze, zle sie wyrazilem... Plytka z ME byla tak jak mowisz, dana na luzaka, ale w paczce nie znalazlem tej drugiej plyty - Mangazone, z ta audycja radiowa. A przeciez zamowilem prenumerate na 12 numerow... Czekam teraz na maila od Mangazynu, wtedy wszystko sie wyjasni.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości