Nowości

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » wt paź 28, 2014 3:33 pm

Spoko, ile razy był pisane, że Jugde to kontynuacja Doubt.

[ Dodano: Wto 28 Paź, 2014 ]
Jutro premiera Abary, szkoda że nie była wiadoma wcześniejsza data bo bym zamówił pre order dla gratisów.... :roll:

I Tomie dopiero w 2015 :roll:

Pablo_Querte
Status: Offline

Post autor: Pablo_Querte » wt paź 28, 2014 4:40 pm

Wciąż można załapać się na gratisy w pre-order
Na co czekasz :P?

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » wt paź 28, 2014 5:11 pm

Teraz to już nie mam pieniędzy :P

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt paź 28, 2014 5:21 pm

Zapłać kartą kredytową, spłacisz w ciągu miesiąca.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt paź 28, 2014 6:05 pm

Ja chcę właśnie zapytać (o ile Endriu teraz tutaj zajrzy, ale i tak tego nie zrobi...), czy te karty z Abary będą również dostępne za punkty po premierze mangi. Bardzo chciałbym je mieć, ale w tym momencie nie jestem w stanie jej kupić...

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » śr paź 29, 2014 8:51 am

Najnowsze wiadomości:

-Abara jest właśnie rozsyłana. W komiksie znajdziecie obszerne posłowie wyjaśniające najważniejsze kwestie i terminologię - zachęcamy do przeczytania po lekturze mangi.
http://mangarden.pl/pl/p/Abara/1169

-Pod koniec listopada pojawi się długo oczekiwany GOTH.
http://mangarden.pl/pl/p/Goth-preorder/1329

-Nowe Mega Mangi ogłosimy jak otrzymamy licencje (staramy się o kilka).

-Okładka EVY 14 i dodatkowa niespodzianka zostanie ujawniona 4 listopada.

-Z listopada wypadł nam Ludwik, przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

-Wydawnictwo wraz z tłumaczem prowadzi działania mające na celu wdrożenia nowych tłumaczy co znacznie poprawi terminowość naszych wydań. Nad wszystkim będzie czuwał Paweł Dybała wraz z niezawodną korektą co przyczyni się do tłumaczeń najwyższej jakości.

-Ułożyliśmy już roboczy plan na rok 2015 i wszystkie tytuły będą wychodzić równo co 2 miesiące (wyjątkowo Bleach i One Piece co 1,5 miesiąca). Plan zostanie przedstawiony po dopracowaniu. Mega Mangi będą co 2-3 miesiące.

-Naruto również zostanie przyspieszone - tu częstotliwość będzie zależna od tłumacza (Rafał Rzepka). Zachęcamy do dopingowania
Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr paź 29, 2014 9:12 am

Współczuje tym co zbierają Ludwika. Dobrze, że Kobato tylko jeden tom został to może wreszcie im się plan zluzuje.

A ja nadal czekam na GitSa bo mi zamówienie opóźnia (chciałam go kupic z innymi mangami w mangarden) :evil:
Obrazek

Kapelusznik
Status: Offline

Post autor: Kapelusznik » śr paź 29, 2014 9:26 am

Ciekawe czy 3 tom Rewolucji według Ludwika będzie w tym roku :( Jeszcze chyba długo poczekam zanim skompletuje Ludwika i Kobato. Dobrze, że chociaż Tytani wychodzą w terminie.

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » śr paź 29, 2014 9:32 am

vishaad, karty później będą za punkty.

Ludwik 3 będzie w przyszłym roku. Musieliśmy trochę poluzować listopad i da nam to więcej czasu na załatwienie licencji na nowy tytuł josei ;)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr paź 29, 2014 10:11 am

Endriu_jpf pisze:Ludwik 3 będzie w przyszłym roku. Musieliśmy trochę poluzować listopad i da nam to więcej czasu na załatwienie licencji na nowy tytuł josei :wink:
... Ludwik miał wstępnie wyjść w styczniu, ale potem przesunęliście go na kwiecień. Drugi tom pojawił się w sierpniu, a trzeci wyjdzie nie wiadomo kiedy, bo styczeń też będzie zapchany. Wiele jestem w stanie znieść, ale kolejne opóźnienie Ludwika, w przypadku w którym co miesiąc wychodzi coś z serii seinen (Tytani pojawiają się regularnie, a na dodatek udało wam się wcisnąć zupełnie nowe serie do grafiku), doprowadziło mnie do punktu wrzenia. Jeśli kolejny tytuł z tej serii ma być traktowany w ten sam sposób (czyli po macoszemu), to chyba poważnie się zastanowię, czy warto ją w ogóle wspierać i czekać na cokolwiek, bo po prostu mnie zawiedliście w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr paź 29, 2014 10:27 am

Ja też jestem lekko zawiedziony decyzją o przesunięciu kolejnego tomiku. Miało być tak pięknie, ale wyszło jak zwykle :cry:

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » śr paź 29, 2014 10:57 am

zandam, Ludwik był serią eksperymentalną, nieregularną - wciśniętą na siłę (o Tytanów wystąpiliśmy znacznie wcześniej). Trzeci tom wychodzi w styczniu, czwarty w marcu. Kolejna seria po Ludwiku będzie równo co 2 miesiące. Wyślę Ci na priva wstępny plan na rok 2015, proszę go tylko nie udostępniać, bo może się lekko zmienić.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » śr paź 29, 2014 11:58 am

Endriu_jpf pisze:vishaad, karty później będą za punkty.

Ludwik 3 będzie w przyszłym roku. Musieliśmy trochę poluzować listopad i da nam to więcej czasu na załatwienie licencji na nowy tytuł josei ;)
To w tym ogłoszeniu na fb nie lepiej napisać, że będzie w przyszłym roku? Bo mnie osobiście "wypadł z listopada" zasugerowało, że będzie w grudniu.

Jestem trochę rozczarowana trochę tym przesunięciem, ale pocieszam się Gothem.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » śr paź 29, 2014 12:29 pm

Endriu_jpf pisze:Ludwik 3 będzie w przyszłym roku. Musieliśmy trochę poluzować listopad i da nam to więcej czasu na załatwienie licencji na nowy tytuł josei ;)
Teraz to jest mi bardzo, bardzo smutno :cry: Pocieszy mnie tylko Sakamichi jako ten nowy josei :( Nie licząc Waneko wychodzi na to, że zbieram same pechowe serie, mimo iż ich niewiele.

Źle dopisywać z telefonu.
Endriu_jpf pisze: Ludwik był serią eksperymentalną, nieregularną
Takim rozwleczonym wydawaniem tak krótkiej serii raczej się zniechęca niż zachęca do nowego eksperymentu, moim zdaniem.
Ostatnio zmieniony śr paź 29, 2014 6:23 pm przez mika, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » śr paź 29, 2014 1:25 pm

Uuu... Jest mi grubo smutno, wg mojego planu zakupowego Ludwika miałam mieć w komplecie w tym roku... Ten plan się coraz bardziej sypie i coraz trudniej określić, ile w ogóle kupuję :(

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » śr paź 29, 2014 1:50 pm

Dlaczego jednak Goth a nie Tomie?

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr paź 29, 2014 1:56 pm

pocieszam się Gothem
Jeszcze sie nie pocieszaj, bo do konca listopada daleko. Moze znowu gdzies przypadkiem wypasc.
Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » śr paź 29, 2014 2:27 pm

Psychonauts, bo Ito już macie trochę.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » śr paź 29, 2014 3:00 pm

Shiki pisze:
pocieszam się Gothem
Jeszcze sie nie pocieszaj, bo do konca listopada daleko. Moze znowu gdzies przypadkiem wypasc.
Nadzieja umiera ostatnia podobno

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr paź 29, 2014 5:43 pm

Ciekawostka, na pytanie o kolejne Mega Mangi, jakie zadałem na FB w kontekście Hagio Moto czy Riyoko Ikedy, padło stwierdzenie, że wyjdzie klasyka innego autora. Być może to li tylko moja nadinterpretacja, ale czyżby oznaczało to faceta?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości