nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt paź 03, 2014 7:47 pm

myślę że madoka będzie w lipcu jak poprzednie dwie :P
Obrazek

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » sob paź 04, 2014 8:32 pm

Wilcze Dzieci są super, ale już me mam i tak jak ninna, nie będę dublować tego tytułu. Oby to była Madoka.

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » sob paź 04, 2014 8:50 pm

graczykij pisze:Wilcze Dzieci są super, ale już me mam i tak jak ninna, nie będę dublować tego tytułu. Oby to była Madoka.
Ja tam liczę na oba, Wolf's children mają taką jakość, że prędzej kupię ogyrinał niż wersje angielską. :lol:

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » sob paź 04, 2014 9:14 pm

Shakkaho pisze:Wolf's children mają taką jakość, że prędzej kupię ogyrinał niż wersje angielską. :lol:
A co z tym wydaniu jest złego? Wydanie zbiorcze w twardej oprawie wygląda ekstra.
Obrazek

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » sob paź 04, 2014 10:22 pm

Wygląda może i ekstra, ale osobiście boje się o obwolutę (za każdym razem mam wrażenie że rozpada mi się w rękach)

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » sob paź 04, 2014 11:03 pm

miaka88 pisze:
Shakkaho pisze:Wolf's children mają taką jakość, że prędzej kupię ogyrinał niż wersje angielską. :lol:
A co z tym wydaniu jest złego? Wydanie zbiorcze w twardej oprawie wygląda ekstra.
Robaczki -> blablabla -> (paplanina). TAKICH onomatopei to nawet JG jeszcze nie robiło. :lol: Za mało mam kasy by kupować dla ładnej okładki, wolę móc też normalnie przeczytać.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » ndz paź 05, 2014 12:19 am

Shakkaho pisze:Robaczki -> blablabla -> (paplanina). TAKICH onomatopei to nawet JG jeszcze nie robiło. :lol: Za mało mam kasy by kupować dla ładnej okładki, wolę móc też normalnie przeczytać.
O, to to. :P Madoka też niech będzie, ale później. :lol:

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » ndz paź 05, 2014 3:47 pm

Shakkaho pisze:
graczykij pisze:Wilcze Dzieci są super, ale już me mam i tak jak ninna, nie będę dublować tego tytułu. Oby to była Madoka.
Ja tam liczę na oba, Wolf's children mają taką jakość, że prędzej kupię ogyrinał niż wersje angielską. :lol:
Cóż, ja niestety nie śpię na pieniądzach, więc pozostaje mi jeno męczyć się do końca życia z zagranicznym wydaniem na półce.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » ndz paź 19, 2014 8:39 pm

Ja chcę zapytać kiedy będziecie ogłaszać swoje nowości. Pierwsza z nich pojawia się już na początku stycznia, a zostało do niego 2,5 miesiąca. Fajnie jest dostać mangę zaraz po zapowiedzi, jeśli okaże się, że tytuł bardzo nam odpowiada, ale z drugiej strony przydałoby się jakoś rozplanować wydatki, bo w tej chwili nie wiem co robić z niektórymi swoimi seriami...

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » ndz paź 19, 2014 9:50 pm

Wykupuj prenumeraty do oporu :wink: .
Jeśli chodzi o Waneko, to ja niedługo będę domykał luty i marzec przyszłego roku roku. Muszę sobie tylko zrobić rozpiskę co kiedy wychodzi, bo sam się zaczynam w tym gubić :wink:
Problemem jest JPF i Hanami - bo u nich nie da się zrobić zakupów z większym wyprzedzeniem.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn paź 20, 2014 8:42 am

Wiemy, że trochę dłużej "czekamy" niż zazwyczaj z ogłoszeniami, ale rozmowy licencyjne straaaasznie sie przeciągają, jak tylko będziemy mogli to od razu praktycznie ogłosimy.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » pn paź 20, 2014 1:28 pm

wataken pisze:jak tylko będziemy mogli to od razu praktycznie ogłosimy
To mnie cieszy, tak dla odmiany, zamiast podchodów, choć w sumie podpowiedzi i spekulacje też są spoko, byle nie przeciągać :D

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn paź 20, 2014 1:36 pm

Mi nie przeszkadza czekanie z ogłoszeniem ;p Jak zapowiadane są mangi np. pół roku przed wydaniem a chciałabym dany tytuł kupić, to czekanie jest męczące ^^ Wole już żyć w niewiedzy xD
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn paź 20, 2014 4:44 pm

Czyżby w wydawnictwie u japończyków pracował ktoś spokrewniony z autorką Sekaiichi Hatsukoi :twisted: ?

Chciałoby się też spytać, czy współpracowaliście już z tym wydawnictwem, ale jak rozumiem szanse na uzyskanie odpowiedzi są znikome :wink: .

I jak już przy tym jesteśmy: co z uniwersum Madoki?

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn paź 20, 2014 4:52 pm

Krzych_Ayanami pisze:Czyżby w wydawnictwie u japończyków pracował ktoś spokrewniony z autorką Sekaiichi Hatsukoi :twisted: ?
Mam nadzieje że nie...
I jak już przy tym jesteśmy: co z uniwersum Madoki?
Tak jak wspominaliśmy ostatnio na konwencie, możecie powoli odkładać pieniążki ;)

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » pn paź 20, 2014 4:55 pm

kuras pisze:
Krzych_Ayanami pisze:Czyżby w wydawnictwie u japończyków pracował ktoś spokrewniony z autorką Sekaiichi Hatsukoi :twisted: ?
Mam nadzieje że nie...
I jak już przy tym jesteśmy: co z uniwersum Madoki?
Tak jak wspominaliśmy ostatnio na konwencie, możecie powoli odkładać pieniążki ;)
... do skarbonki, Madoka mi się przejadła XD

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn paź 20, 2014 6:08 pm

A kiedy będziemy wiedzieć na jaki spin-off się zdecydowaliście jako kolejny? :P

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn paź 20, 2014 7:13 pm

Nie mamy jeszcze papierów, mamy nadzieje ze będziemy mogli się pochwalić w miarę szybko

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn paź 20, 2014 8:37 pm

Okej dzięki za odpowiedź xD
A zdradzisz czy to coś w miarę "klasycznego" czy bardziej odjechanego? :P

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn paź 20, 2014 8:40 pm

kuras pisze: Tak jak wspominaliśmy ostatnio na konwencie, możecie powoli odkładać pieniążki ;)
Z kronikarskiego obowiązku: na jedną pozycje, czy będzie ich więcej?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości