Yami no Matsuei

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Zei-chan
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei.

Post autor: Zei-chan » wt gru 02, 2003 10:36 pm

M.O. pisze: bo jest w nim shonen ai?
Wiesz, wielu osobom od TYCH scenek jest poprostu niedobrze. Znam WIELE takich osób... Jedyne proporcje, które mi odpowiadają to 100% normal + extra bonus shounen-ai z bohaterami danej serii ;P Ale TYLKO to! Nic więcej. Poprostu nie lubię shounen-ai <- to jest nawet gorsze niż shojo...

Gość
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei.

Post autor: Gość » pt gru 05, 2003 11:33 am

Shig pisze:
M.O. pisze:Ps. Komiks dla obu płci? Czy gdyby istniał komiksz łączący w sobie shonen ai i normalne zwiazki w normalnych proporcjach, to też został by zgnojony, bo jest w nim shonen ai?
Normalne proporcje to znaczy jakie?
90% zwykłe i 10% shonen ai?
OKOŁO 50 % SHONEN AI ! Tolerancyjna i otwarta na inne style życia powinna teoretycznie to wytrzymać. Szczególnie, że shonen ai to nie Yaoi.

Shig
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei.

Post autor: Shig » pt gru 05, 2003 1:31 pm

Anonymous pisze:
Shig pisze:
M.O. pisze:Ps. Komiks dla obu płci? Czy gdyby istniał komiksz łączący w sobie shonen ai i normalne zwiazki w normalnych proporcjach, to też został by zgnojony, bo jest w nim shonen ai?
Normalne proporcje to znaczy jakie?
90% zwykłe i 10% shonen ai?
OKOŁO 50 % SHONEN AI ! Tolerancyjna i otwarta na inne style życia powinna teoretycznie to wytrzymać. Szczególnie, że shonen ai to nie Yaoi.
50% shonen ai nie jest normalną proporcją.
No chyba, że w twoim mieście połowa populacji to faceci "kochający inaczej" :twisted:

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » sob gru 06, 2003 1:54 pm

Mam z tą dyskusją tylko jeden problem. Jeśli więcej kobiet niż mężczyzn kupuje MM (czytaj, przeznacza na to kasę) i więcej kobiet głosuje w ankietach na shonen-ai i inne shojo domagając się wydania tegoż by mogły to sobie zakupić, to dla mnie argumenty w stylu: powinna byc równość (cos dla pań, coś dla panów, podział najlepiej na pół) są dziecinne. Wydaje się to, co się najlepiej sprzedaje. Kropka. Jeśli jest większy rynek na shonen-ai niż shonen, to nie ma co miałczeć, bo to nie jest zamach na niczyją wolność osobistą tylko business. Nie pojawi się YnM w MM, pojawi się jakieś inne dzieło w podobie. Z tej prostej przyczyny, że wśród kupujących więcej jest kobiet. I tyle. Waneko musi przede wszystkim zarobić.

P.S. Oczywiście lecimy tu stereotypami. Bo nie każda kobieta będzie wynosić Yami no Matsuei ponad takie n.p. GTO

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 2:13 pm

Saya, You're absolutely right :wink:

Święta prawda :D

Heh Yami no... gdyby tylko było w MM.... :roll: :twisted:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn gru 08, 2003 6:46 am

Słodki Chryste w Twych niebiosach, za co?
acep pisze:Na Christmas Nippon Show swoje plany dotyczące kolejnych tytułów w Mangamixie ujawniło Waneko: po zakończeniu serializowania Onizuki zostanie w nim umieszczony tytuł yaoi - "Seimaden" albo "Yami no Matsuei".

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » pn gru 08, 2003 8:50 am

idiotka pisze:Słodki Chryste w Twych niebiosach, za co?
Za całokształt :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 08, 2003 9:29 am

heh... nie jest tak zle... no chyba, ze przez ktorys z tych tytulow nie wyjdzie Onizuka w tomikach, to wtedy dopiero bede zly :evil:

A... i zeby uprzedzic pytania o ilosc tomow poszczegolnych serii od razu napisze:

Seimaden - 10
YnM 11 (seria w trakcie tworzenia)

Szczerze mowiac Waneko po raz kolejny moze wykopac sobie grob do trumny, bo zaczyna wydawac za dlugie serie (Vga i jezeli wyjdzie w tomikach to GTO, no i Love Hina). Moim zdaniem powinni brac sie za te krotsze, tak jak w przypadku paraKiss, ale wydac je szybciej i w calosci. Przeciez duzo jest takich serii...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » pn gru 08, 2003 10:25 am

Z tymi długimi seriami to może byc racja...
Szczególnie, że tak co trzy numery MM rozpisywana jest ankieta co dalej, więc tytułów do wydawania przybywa w szybkim tempie, a wszyscy wiemy co za osiągnięcia ma Waneko w wydawaniu całych serii...
Może powinni jednak umieszczać w MM trochę więcej jedno- czy dwuaktówek? Bo na razie mamy długiego Marsa, długą VGA, długą LH i (w co wierzę głęboko) w perspektywie długie GTO. Gdyby to był JPF to bym sie nie martwiła, ale doświadczenia z Jeżem, Lockiem czy Kindaichim.... A nic bardziej mnie nie wkurza niż posiadanie serii do połowy.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn gru 08, 2003 11:12 am

Czyli nie wiedzieć czemu coś stoi na przeszkodzie w wydawaniu krótkich serii przez Waneko.. ja proponuję.. ankietę w next numerze odnośnie tego [: Krótkie czy długie..

Imho jakby wydawali coś krótszego to chętniej bym kupował.. tak jak PK..

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » pn gru 08, 2003 3:10 pm

_Keitaro_ pisze:Czyli nie wiedzieć czemu coś stoi na przeszkodzie w wydawaniu krótkich serii przez Waneko.. ja proponuję.. ankietę w next numerze odnośnie tego [: Krótkie czy długie..

Imho jakby wydawali coś krótszego to chętniej bym kupował.. tak jak PK..
nareżcie jakaś inteligentna propozycja

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 08, 2003 4:01 pm

no ale Seimaden to spelnienie moich marzen(po AS,of course:P) wiec ja jestem za,10 tomow to znowu nie taka dlugasna seria :wink: :twisted:
chociaz naprawde przydalyby sie jakies krotsze serie(po Seimadenie robta co chceta przynajmniej dopoki nie wyjdzie on w calosci:P hlehle.to egoistyczne,wiem :wink: :twisted: )

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn gru 08, 2003 7:02 pm

Sei swoją drogą ale ja wole Yami no Matsuei :shock: :twisted:

Boshe Waneko mi z nieba spada :shock: :shock: :D :twisted:

Obrazek

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 08, 2003 7:15 pm

Kira the Demon pisze:Sei swoją drogą ale ja wole Yami no Matsuei :shock: :twisted:

Boshe Waneko mi z nieba spada :shock: :shock: :D :twisted:

Obrazek
heh,no ja najpierw wolalabym Seimadena,pozniej YnM :wink: :twisted: bosh,zeby tylko obok siebie w MM nei byly,tylko jedna,pozniej druga :twisted: hlehle :twisted: (to tez jest egoistyczne,wiem :twisted: )
i sorki za offtopa^^"
harlocek przyjdzie to nas chyba zatlucze :shock: juz koniec offtopa:P
chociaz to taki mini-offtop,bo o YnM ciagle piszemy:P

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn gru 08, 2003 8:05 pm

Sheril pisze: heh,no ja najpierw wolalabym Seimadena,pozniej YnM :wink: :twisted: bosh,zeby tylko obok siebie w MM nei byly,tylko jedna,pozniej druga :twisted: hlehle :twisted: (to tez jest egoistyczne,wiem :twisted: )
[/size]
A czemu nie razem...?

Hmmm... gdyby były razem to ten mangamix trzebaby mi było siłą wyrywać - wszędzie bym z nim chodziła :twisted:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 08, 2003 8:41 pm

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze: heh,no ja najpierw wolalabym Seimadena,pozniej YnM :wink: :twisted: bosh,zeby tylko obok siebie w MM nei byly,tylko jedna,pozniej druga :twisted: hlehle :twisted: (to tez jest egoistyczne,wiem :twisted: )
[/size]
A czemu nie razem...?

Hmmm... gdyby były razem to ten mangamix trzebaby mi było siłą wyrywać - wszędzie bym z nim chodziła :twisted:
poniewaz inni czytelnicy by chyba zwariowali,i sie burkali :wink: a tak to na spokojnie,jedna,pozniej druga(obojetnie juz w jakiej kolejnosci :wink: ) i prawie kazdy bedzie zadowolony^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 09, 2003 8:30 am

No i jakby były razem w ankiecie to byłby dylemat na co głosować.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 09, 2003 12:56 pm

Madoka pisze:No i jakby były razem w ankiecie to byłby dylemat na co głosować.
Jaki tam dylemat...
Przecież wiadomo, że głosować trzeba na GTO :)

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » wt gru 09, 2003 1:48 pm

Shig pisze:
Madoka pisze:No i jakby były razem w ankiecie to byłby dylemat na co głosować.
Jaki tam dylemat...
Przecież wiadomo, że głosować trzeba na GTO :)
No nie. GTO będzie we wcześniejszej ankiecie, którą wygra. Dopiero potem pojawią się cuda a'la Seimaden i Yami i rozpocznie sie krwawa bitwa między fankami. A w tym czasie wszyscy czytelnicy GTO będą się w spokoju domowego zacisza delektować wydaniem tomowym...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 09, 2003 3:23 pm

Z moich obliczeń wynika, że YnM najwcześniej pojawiłby sie w tomikach na początku 2005 roku, ponieważ:
w styczniowym mangamix'ie bedzie jeszcze GTO,
póżniej w marcowym zaczełoby się Yami i trwałoby przez cztery numery, tj. do listopada ( podaje w przybliżeniu bo nie wiem czy Waneko zdąży na czas ) :wink:
później głosowanie w ankiecie by było i jakby obeszło się bez przeszkód to wyniki poznalibyśmy w styczniu 2005 :D

:twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość