Naruto

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt mar 24, 2009 4:09 pm

Nie gorączkuj się tak Ziomuś :roll:

Dzisiaj dostałem swój egzemplarz, a w nim konkurs numer 7 o tytule prac: "Stroje tradycyjne".
Pamiętaj - cierpliwość to cnota kardynalna (czy jak to tam leciało :P )
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pt lip 22, 2011 2:37 pm

Mam pytanko co do sklepiku i Naruto, niektóre tomy staniały i są po 15 zł ale ostatni 49 kosztuje 18 zł wcześniej wszystkie tomy były po 16,30 zł skąd taka zmiana?

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pt lip 22, 2011 6:14 pm

Bo wszedł VAT.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn lip 25, 2011 1:53 pm

Już wyjaśniam. Otóż, kiedy wszedł VAT na książki, szybko zmieniliśmy ceny na te, które zawierają VAT. Później jednak okazało się że wydawnictwo JPF postanowiło wziąć VAT na siebie i nie zmieniać cen swoich man, dlatego też zmieniamy znów na ceny okładkowe ich tytuły plus dodajemy małą zniżkę ;)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Sam44
Status: Offline

Post autor: Sam44 » pn paź 06, 2014 10:43 am

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... eks/.79600
The official website for Shueisha's Weekly Shonen Jump announced on Monday that Masashi Kishimoto's Naruto manga will end in this year's 50th issue of Shonen Jump on November 10.

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn paź 06, 2014 10:57 am

Obrazek

Świetna wiadomość! Przynajmniej nie spieprzy tego jeszcze bardziej.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn paź 06, 2014 11:19 am

No to będzie miejsce na Fairy Tail.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn paź 06, 2014 11:40 am

Alextasha pisze: Świetna wiadomość! Przynajmniej nie spieprzy tego jeszcze bardziej.
Myślałem, że jest już spieprzone do granic możliwości :lol:

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn paź 06, 2014 12:25 pm

Marei pisze:Myślałem, że jest już spieprzone do granic możliwości :lol:
Ja też, ale zakładam, że mógłby to jeszcze bardziej spieprzyć. Kishi jest, jak widać, do tego zdolny.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » pn paź 06, 2014 12:26 pm

GrisznakIW pisze:No to będzie miejsce na Fairy Tail
Oby xD
Cóż, wszystko się musi kiedyś skończyć, ciekawe kiedy przyjdzie pora na OP? :P

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn paź 06, 2014 1:54 pm

Alzea pisze:
GrisznakIW pisze:No to będzie miejsce na Fairy Tail
Oby xD
Cóż, wszystko się musi kiedyś skończyć, ciekawe kiedy przyjdzie pora na OP? :P
Oda coś wspominał, ze w okolicach 50 czy 60 tomu był jakoś w połowie.

Mnie bardziej ciekawi, kiedy skona Bleach, bo go zbieram i chciałbym jednak, aby zmieścił mi się na jednej półce (aktualnie 34 tomy zajmują równo jej połowę).

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Post autor: olek_mi » pn paź 06, 2014 1:56 pm

Dlaczego?! Dlaczego właśnie to musi się kończyć? :cry: To może warto by wykorzystać wciąż dużą popularność Naruto, zeby wydac spin-offa, Rocka Lee. Tak na pocieszenie. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » pn paź 06, 2014 1:56 pm

W końcu. Poziom tej mangi sięgnął dna rowu mariańskirgo i powoli zaczynał przebijać się przez to dno. A co do One Piece, to po arcu na wyspie ryboludzi Oda mówił w wywiadzie, że to 60% historii.

Sam44
Status: Offline

Post autor: Sam44 » pn paź 06, 2014 2:13 pm

GrisznakIW pisze:Mnie bardziej ciekawi, kiedy skona Bleach, bo go zbieram i chciałbym jednak, aby zmieścił mi się na jednej półce (aktualnie 34 tomy zajmują równo jej połowę).
Jeśli obecny arc nie będzie miał drugiego dna i historia nie będzie sztucznie przedłużana, to podejrzewam, że najdalej za 70-80 rozdziałów nastąpi koniec.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn paź 06, 2014 3:37 pm

Mnie bardziej ciekawi, kiedy skona Bleach, bo go zbieram i chciałbym jednak, aby zmieścił mi się na jednej półce (aktualnie 34 tomy zajmują równo jej połowę).
Obecny arc jest ostatnim. Nie zostało jednak powiedziane, ile chapterów/lat zajmie jego rozwiązanie, a jako że już dawno nie czytam skanów, to ciężko mi się nawet domyślić, kiedy to może się skończyć. :P

Asako18
Adept
Posty: 263
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 11:32 am
Status: Offline

Post autor: Asako18 » pn paź 06, 2014 4:11 pm

Kiedyś pewnie taka wiadomość by mnie zasmuciła, ale dzisiaj przyznaję, że aż podskoczyłam z radości.
Świetna wiadomość :D

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn paź 06, 2014 5:02 pm

Dołączam się do osób,które też się cieszą :D .

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn paź 06, 2014 5:55 pm

Sam44 pisze:
GrisznakIW pisze:Mnie bardziej ciekawi, kiedy skona Bleach, bo go zbieram i chciałbym jednak, aby zmieścił mi się na jednej półce (aktualnie 34 tomy zajmują równo jej połowę).
Jeśli obecny arc nie będzie miał drugiego dna i historia nie będzie sztucznie przedłużana, to podejrzewam, że najdalej za 70-80 rozdziałów nastąpi koniec.
Jak napisała Mixik ten arc jest rzekomo ostatnim, ale jest fanowska teoria, która bierze na warsztat pewną prawidłowość z tego mango. Otóż każdy arc w pewnym sensie polegał na ratowaniu jednego z przyjaciół Ichigo. Na początku Rukii, potem Inoue, a teraz tego w okularach, więc pozostaje ten paker. Nie wiem czy dojdzie do ratowania tego gostka, ale patrząc na wyniki sprzedaży, nie jest to niemożliwe.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » pn paź 06, 2014 7:30 pm

Daminox pisze:Jak napisała Mixik ten arc jest rzekomo ostatnim, ale jest fanowska teoria, która bierze na warsztat pewną prawidłowość z tego mango.
To jest potwierdzona informacja. Nawet na stronie tytułowej rozdziału otwierającego arc jest napisane wprost "Final Arc".

W wywiadach kilka lat temu (bodaj 3) Kubo mówił, że ma rozpisaną historię do końca już... na 10 lat. I teraz można spekulować czy ten plan jest realizowany, czy kazano mu przyspieszyć. ;)

A z końca Naruto się cieszę. Nie spodziewałem się co prawda, że nastąpi to aż tak szybko.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » wt paź 07, 2014 9:56 am

więc pozostaje ten paker. Nie wiem czy dojdzie do ratowania tego gostka, ale patrząc na wyniki sprzedaży, nie jest to niemożliwe.
W to mi o tyle trudno uwierzyć, że Chad jest postacią, na którą od czasu historii z Soul Society Tite Kubo rozpaczliwie nie ma pomysłu i powinien był go po prostu zabić na jakimś etapie walk w Hueco Mundo.
Poza tym, dwumetrowy mięśniak jakoś nie pasuje na damsel in distress...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości