Nurarihyon no Mago

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
57
41%
Nie
60
43%
Być może
23
16%
 
Liczba głosów: 140

HakunaMatata
Status: Offline

Post autor: HakunaMatata » pt mar 07, 2014 2:22 pm

z opisu przypomina mi to nieco ao no exorcist xD również mamy syna demona który nie chce iść w ślady ojca. Może zainteesuje się tym tytułem :D w każdym razie narazie trzeba obczaić anime :twisted:

kiri
Status: Offline

Post autor: kiri » pn sie 25, 2014 5:30 pm

To jedna z moich ulubionych mang. Jestem za :D

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 5:37 pm

Może bym upił, le pewności nie mam. Specjalnie mnie opis nie wciągnął, i nie przekonał do siebie.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » sob sty 16, 2016 11:52 pm

Manga zakończona. Przepiękna kreska. Klimat feudalnej Japonii i fantasy. Jestem na tak!

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » ndz sty 17, 2016 12:31 am

Uwielbiam. Kreska, postacie, przede wszystkim klimat. Dość dużo tomów, ale to mój Nura <3

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz sty 17, 2016 12:21 pm

Jedna z moich ulubionych mang. Bardzo lubię postacie oraz kreskę jaka występuje w mandze. Manga ma 25 tomów i nawet lubię zbierać trochę dłuższe serie. (Skoro zbieram PH co ma 24 tomy to 25 jakiejś różnicy mi nie robi :roll: ) Klimat w mandze jest fantastyczny! :mrgreen: Czasem lubię wracać do tej serii i czytać ją od nowa. Z wielką chęcią bym kupiła mangę i postawiła na półce.

pico
Status: Offline

Post autor: pico » ndz sty 17, 2016 1:03 pm

Nurarihyon to jedna z tych mang, których nie chce czytać póki się polskie wydanie nie ukarze, by w stu procentach móc cieszyć się z czytania. Kawałek historii znam z anime, więc wiem, że fabuła wciąga, a i kreska mnie zachwyca. Status zakończony jeszcze bardziej zachęca, a ilość tomów myślę, że nie za mała i nie za duża. Zdecydowanie chcę tą mangę na swojej półce! :)

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz sty 17, 2016 8:53 pm

Cavaliere, pico, mysz,

Może zatem jakaś mała kampania wspierająca ;) Manga prezentuje dobry poziom i jest zakończona. Sporo tomów, ale Waneko lub JPF daliby radę ;)

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » ndz sty 17, 2016 9:14 pm

pittegawll pisze:Cavaliere, pico, mysz,

Może zatem jakaś mała kampania wspierająca ;) Manga prezentuje dobry poziom i jest zakończona. Sporo tomów, ale Waneko lub JPF daliby radę ;)
Była kampania o Hoshi no Samidare i wiadomo, jak się zakończyła :D

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz sty 17, 2016 9:48 pm

mysz pisze:
pittegawll pisze:Cavaliere, pico, mysz,

Może zatem jakaś mała kampania wspierająca ;) Manga prezentuje dobry poziom i jest zakończona. Sporo tomów, ale Waneko lub JPF daliby radę ;)
Była kampania o Hoshi no Samidare i wiadomo, jak się zakończyła :D
haha :D wiem, ale tak mi się marzy ta mangunia

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz sty 17, 2016 10:39 pm

mysz pisze: pittegawll napisał/a:
Cavaliere, pico, mysz,

Może zatem jakaś mała kampania wspierająca Manga prezentuje dobry poziom i jest zakończona. Sporo tomów, ale Waneko lub JPF daliby radę

Była kampania o Hoshi no Samidare i wiadomo, jak się zakończyła
Zawsze możemy dać jako opis pod naszymi wypowiedziami. Zawsze coś! 8-) (Mimo wszystko waneko zagląda na forum <3 )
A zrobiłabym jakąś kampanie ale mysz, przypomniała mi o Hoshi no Samidare i tylko byśmy wydawców odstraszyli xD
pittegawll pisze:haha wiem, ale tak mi się marzy ta mangunia
Mi też się marzy. Bardzo lubię okładki tej serii! (Artbook też mi się marzy, ale jak patrze na ceny artbooków, które chcę a ile mam kasy to aż mi się serce kraja..)

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Post autor: SweetGuyKappa » wt wrz 06, 2016 9:56 pm

Jestem na tak, może przez cały 1 sezon anime większość czasu jest w ludzkiej formie, to w drugim sezonie 90% czasu był yokai. Brałbym od razu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt gru 30, 2016 11:39 am

Może. tak naprawdę to przeszkadzał mi w tym tytule (w anime mówiąc dokładniej) główny bohater. Niestety ani jedna z jego form mi się nie spodobała. Lubie potworki, ale ciężko zbierać serie kiedy główny bohater tylko Cię irytuje.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Miyumii
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 14, 2020 7:03 pm
Gender:
Status: Offline

Nurarihyon no Mago

Post autor: Miyumii » pt lut 14, 2020 7:11 pm

Czy jest jakaś szansa żeby manga została z licencjonowana? Ja byłabym za . Bardzo lubię i anime i mangę , choć manga jest lepsza. Fajnie by było mieć na półce i zawsze móc po to sięgnąć. Moim zdaniem jest to jedno z nielicznych mang przedstawiających Youkai z jakimi się spotkałam. Pozdrawiam wszystkich fanów Nurarihion no mago ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości