Puella Magi Madoka Magica: The different story # 3

Dział do dyskusji na temat pierwszego off-spina Madoki przez nas wydanego, formy wydania, tłumaczenia, dlaszych losów serii, itp, itd, ipn, etc.
Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz sie 10, 2014 12:55 pm

GrisznakIW pisze: Biorąc pod uwagę, że ta manga to bardziej josei (codzienne życie dziewczyny po 30...), pasowałoby to nawet nieźle do obecnego Waneko.
Biorąc pod uwagę, że ta manga to bardziej josei (codzienne życie dziewczyny po 30...), pasowałoby to nawet nieźle do obecnego Waneko.[/quote]

Wow tego nie doczytałem xD to brzmi nawet ciekawie^^ mahou shoujo po trzydziestce xD haha^^ doobre xD

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr sie 13, 2014 8:54 am

Zapowiedziano drugi tom "Codziennego życia Mami Tomoe" Komentarz pod okładką mówi, że Akiyuki Shinbo został zastrzelony po tym, jak wyraził ochotę zrobienia z tego anime :)

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr sie 13, 2014 9:09 am

Kurde, przeforsujmy to naprawdę :lol: To jest tak bardzo bekowe

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr sie 13, 2014 9:36 am

Ja bym chciał, bylibyśmy tu przed Amerykanami, którzy tego jeszcze nie mają - podobnie jak np. Kuroko. Problem w tym, że wciąż wychodzi i nie wiadomo, na ilu tomach się zamknie. Ale owszem, obok "Orico" i "Homura Revenge" byłaby to ta część cyklu, którą chciałbym bardzo u nas zobaczyć.

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » śr sie 13, 2014 8:27 pm

Czemu nie, nawet ciekawe.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr sie 13, 2014 8:49 pm

Gdybym tylko wiedział jak taki baner w podpisie ustawić :(

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr sie 13, 2014 9:02 pm

Grey pisze:Gdybym tylko wiedział jak taki baner w podpisie ustawić :(
Wchodzisz w profil, zjeżdżasz do okienka "Podpis" i tam wklejasz kod:
[img*]http://oi59.tinypic.com/28cevde.jpg[/*img] (bez gwiazdek).

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr sie 13, 2014 9:12 pm

Co prawda moja przygoda z Madoką miała skończyć się tak jak zaczęła - na Different Story (kreska świetna, fabuła mnie nie porwała), ale "Codzienne życie Mami" wygląda naprawdę nieźle. Pozwoliłam sobie nawet dodać podpis :D
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr sie 13, 2014 9:31 pm

GrisznakIW, dzięki^^ to dołączyłem do akcji xD

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » śr sie 13, 2014 10:04 pm

Jezu strasznie te Wasze podpisy wyglądają jak są tak hurtem na jednej stronie xD

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr sie 13, 2014 10:24 pm

Alextasha pisze:Jezu strasznie te Wasze podpisy wyglądają jak są tak hurtem na jednej stronie xD
Mafia xD
Obrazek

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr sie 13, 2014 10:47 pm

A ja bojkotuje te same podpisy! Jak każdy ma inny to jest oryginalnie, kolorowo i z wyobraźnią a tak to mi się myli kto co pisze :(

Co do kolejnego spinn offu to nie wiem. Fajne te mangi z Madoki ale nie jest to jakieś ukochane przeze mnie uniwersum, ale wszyscy tak się zachwycają tym Rebelionem...hmmm.

3 tom ma bardzo ładną obwolutę :D

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » śr sie 13, 2014 11:17 pm

gg gonia pisze:A ja bojkotuje te same podpisy! Jak każdy ma inny to jest oryginalnie, kolorowo i z wyobraźnią a tak to mi się myli kto co pisze :(
O to to to, mam ten sam problem! Po niektórych sygnaturach nawet na nick nie muszę patrzeć, bo wiem kto pisze, a teraz to dupa :(

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw sie 14, 2014 12:54 am

Nie ustawię sobie podpisu (bo co za dużo to niezdrowo), ale też jestem w 100% za Codziennym życiem Mami :lol:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw sie 14, 2014 6:04 am

Marei pisze:Nie ustawię sobie podpisu (bo co za dużo to niezdrowo), ale też jestem w 100% za Codziennym życiem Mami :lol:
Wstaw, wstaw xD musimy pokazać siłę :twisted:

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » czw sie 14, 2014 9:38 am

Cyba też zrezygnuje z podpisu, ale ojej, kupiliście mnie tym spinoffem D:

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw sie 14, 2014 9:43 am

hahahahah XD Jeszcze tylko pozostaje w |naszych propozycjach| założyć temat "Codziennie życie mami tomoe!" i ankiete dodatkowo XD

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw sie 14, 2014 10:01 am

psiak200 pisze:hahahahah XD Jeszcze tylko pozostaje w |naszych propozycjach| założyć temat "Codziennie życie mami tomoe!" i ankiete dodatkowo XD
Proszę bardzo - http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=2931

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw sie 14, 2014 10:07 am

GrisznakIW pisze:Proszę bardzo - http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=2931
Arigatou XDD

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pn wrz 08, 2014 5:42 pm

Przyszedł do mnie dzisiaj trzeci tomik Different Story :3 Znowu sytuacja się powtórzyła, tak jak z trzecim tomem poprzedniej Madoki, tzn. obwoluta jest przesunięta. Numerek z okładki poszedł już na zakładkę, grzbiet wychodzi na przód, a na grzbiecie widać tył. Wszystko poszło w prawo tak jakby. W poprzedniej Madoce to rozumiem, bo tomik był sporo grubszy od pozostałych, ale teraz jest praktycznie tej samej wielkości. Albo to ja jestem ślepa xD No i możliwe że to znowu mi trafił się wybrakowany tomik, bo zawsze mam takiego pecha xD Ale pomijając tą obwolutę, to jak zwykle cała reszta na wysokim poziomie, mam nadzieję że jak najszybciej pojawi się kolejna Madoka (oby Rebelion Story <3) :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Puella Magi Madoka Magica: The Different Story"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości