Yami no Matsuei

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
ODPOWIEDZ
M.O.
Status: Offline

Yami no Matsuei

Post autor: M.O. » pt lis 21, 2003 1:04 pm

Jestem po kilku pierwszych rozdziałach w postaci skanów, ogromnie mi się podobało. Może by tak to wydać w naszym kraju. Dla tych, co jeszcze się z mangą nie zetchnęli, napiszę że jest tam trochę magii, trochę sensacji. A miłośniczki shonen - ai też coś dla siebie znajdą.
Ostatnio zmieniony pt wrz 26, 2008 9:29 am przez M.O., łącznie zmieniany 1 raz.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt lis 21, 2003 2:06 pm

Miłośniczki shonen?
Id, coś dla Ciebie :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lis 21, 2003 2:30 pm

Shig, miłośniczki shonen-ai, czyli raczej cel do ataku dla AntySzojów. >:3

tak więc:
Bohahahahahaaaaaaaaaaaaaa ::ekhu, ekhu, ekhu.. ghrrrrr....... ekhem khem.. phryh, kahem:: jestem na nie :p

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt lis 21, 2003 3:03 pm

idiotka pisze:Shig, miłośniczki shonen-ai, czyli raczej cel do ataku dla AntySzojów. >:3
Przecież jaja sobie robię :P
BTW: Też jestem na nie.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lis 21, 2003 6:52 pm

Z tego co słyszałam to Saisha miała sie wziąść za wydanie tej mangi.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lis 21, 2003 7:24 pm

tak samo jak za Gravitation, Color i setki innych yaoji, których nazwy padły w ankiecie.... ;]

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » pt lis 21, 2003 11:34 pm

NIE!!! ^_^ Dlaczego? Bo szkoda patrzeć jak pokonuje ona ŚWIETNE i GODNE UWAGI shouneny ;]

M.O.
Status: Offline

Yami no Matsunei

Post autor: M.O. » sob lis 22, 2003 1:02 pm

Czyli sama obecność wątku shonen - ai oznacza, że manga powinna zostać NIE wydana w naszym kraju. Wykazali panowie niezwykłą wprost znajomość tematu, jako że romans męsko-męski to tylko jeden z aspektów YnM. Po za tym bez przesady. Zauważyłam, że kobiety żadko kiedy krzyczą, kiedy ktoś chce sobie poczytać serię opartą na rozbieraniu panienek, za to jak ktoś tylko shonen ai proponuje, to zaraz wszyscy krzyczą, jakby ich miano żarżnąć w dniu wydania tytułu I to nawet, gdy elementy shonen ai to pocałunek lub konwersacja raz na kilka odcinków\ rozdziałów.

M.O.
Status: Offline

Yami no Matsunei

Post autor: M.O. » sob lis 22, 2003 1:05 pm

Zei-chan pisze:NIE!!! ^_^ Dlaczego? Bo szkoda patrzeć jak pokonuje ona ŚWIETNE i GODNE UWAGI shouneny ;]
Można prosić o konkrety?

Gość
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei

Post autor: Gość » sob lis 22, 2003 2:59 pm

M.O. pisze:Czyli sama obecność wątku shonen - ai oznacza, że manga powinna zostać NIE wydana w naszym kraju.
z ust mi to wyjęłaś :d
M.O. pisze:Wykazali panowie niezwykłą wprost znajomość tematu, jako że romans męsko-męski to tylko jeden z aspektów YnM.
Nie jestem facetem, to po pierwsze. :d A po drugie - YnM zanm tylko i wyłącznie z tekstów w Kawaii i wypowiedzi znajmych, z których wynika, że shonen-ai to chyba najważniejszy z wątków. :d [chociaż możliwe, że już coś kręcę, art czytałam dawno]
M.O. pisze:Po za tym bez przesady. Zauważyłam, że kobiety żadko kiedy krzyczą, kiedy ktoś chce sobie poczytać serię opartą na rozbieraniu panienek, za to jak ktoś tylko shonen ai proponuje, to zaraz wszyscy krzyczą, jakby ich miano żarżnąć w dniu wydania tytułu I to nawet, gdy elementy shonen ai to pocałunek lub konwersacja raz na kilka odcinków\rozdziałów.
Zapewne dlatego, że niewiele ludzi wogóle proponuje wydawanie hentajców w Polsce. :] A yuri jeszcze mniej . :d

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lis 22, 2003 3:35 pm

Jestem na piątym tomie i jakoś nie bardzo rzucają się w oczy wątki shonen-ai.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lis 22, 2003 3:48 pm

Nooo.... Madoka słabo uważałaś :twisted:
W trzecim tomie jest tak pikantna scena, ża aż nie można patrzeć :twisted: :wink: Muraki+Tsuzuki w ładowni statku... w ładowni! :wink: Odbija mi...

Ale tak na serio... Yami no Matsuei to naprawde dobra manga i ma ładną kreskę...
W prawdzie nie przeczytałam jej jeszcze w całości, ale widziałam anime :twisted: i koniec zapowiada się masakryczny O.O
Juz nie mogę sie go doczekać...

Gdyby Yami byłow Polsce wydane byłoby pięknie :roll: :twisted:

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » sob lis 22, 2003 9:41 pm

wylada na to, ze bylbym jedynym facetem, ktory przychylilby sie do tezy postawionej w temacie watku. czemu nie ;]
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lis 22, 2003 9:49 pm

harloczek pisze:wylada na to, ze bylbym jedynym facetem, ktory przychylilby sie do tezy postawionej w temacie watku. czemu nie ;]
Jeeee!!! Harloczek z nami :twisted:

A teraz pytanie pośrednio tylko związane z YnM:
Czy tylko mi nie działa strona Sacura-Crissis?? :cry:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz lis 23, 2003 10:36 am

Kira the Demon pisze:Nooo.... Madoka słabo uważałaś :twisted:
W trzecim tomie jest tak pikantna scena, ża aż nie można patrzeć :twisted: :wink: Muraki+Tsuzuki w ładowni statku... w ładowni! :wink: Odbija mi...
Mi chodziło o to że w cale tych scen aż tak dużo nie ma.

BTW; strona sakura -crisis już działa
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Zei-chan
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei

Post autor: Zei-chan » ndz lis 23, 2003 11:41 am

M.O. pisze:
Zei-chan pisze:NIE!!! ^_^ Dlaczego? Bo szkoda patrzeć jak pokonuje ona ŚWIETNE i GODNE UWAGI shouneny ;]
Można prosić o konkrety?
Dlatego, że wiadomo, czytelniczek MM jest więcej niż czytelników. Gdyby np. doszło do starcia w ankiecie np. pomiędzy Yami no Matsuei i Berserkiem to wygrałoby NAPEWNO YnM. Dlatego należy wybierać tytuły, które zainteresują obie płcie, takie jak Mars, czy VGA, a nie jakieś typowe szojce. Sprawiedliwość musi być :D. Poza tym wątpię, by Waneko miało chrapkę na "urwany" tytuł, gdyż od jakiegoś czasu nie ukazał się żaden tomik YnM, jedynie jest w magazynie...

Ithil
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei

Post autor: Ithil » pn lis 24, 2003 12:20 pm

Zei-chan pisze:Gdyby np. doszło do starcia w ankiecie np. pomiędzy Yami no Matsuei i Berserkiem to wygrałoby NA PEWNO YnM.
Nie mów tak nawet. :)
Ja też jestem na nie, ale nie dlatego, że to szojec... Nie podoba mi się grafika i bardzo (bardzo bardzo ;P) nie lubię historii, w których jest aż tyle gwałtu. Właściwie jedynym pozytywnym aspektem tego komiksu jest dla mnie obecność mojego zwierzątka domowego zwanego Hisokiem, ale jemu jest dobrze w akwarium... Czasem nawet jeść dostanie. ;]

if

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lis 24, 2003 3:32 pm

Ja szczerze mowiac moglbym poczytac, ale nie chce zeby wydalo te mange Waneko, czekam na GTO :) A YnM niech wyda Saisha.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

M.O.
Status: Offline

Yami no Matsunei.

Post autor: M.O. » wt gru 02, 2003 12:45 pm

No, to już jeden facet za. Naprawdę miło takie rzeczy czytać, wygląda na to że jedna scenka na kilka tomów nie jest w stanie zmusić wszystkich do zapomnienia o treści komiksu, które scenkami nie są.

Ps. Komiks dla obu płci? Czy gdyby istniał komiksz łączący w sobie shonen ai i normalne zwiazki w normalnych proporcjach, to też został by zgnojony, bo jest w nim shonen ai?

Shig
Status: Offline

Re: Yami no Matsunei.

Post autor: Shig » wt gru 02, 2003 2:18 pm

M.O. pisze:Ps. Komiks dla obu płci? Czy gdyby istniał komiksz łączący w sobie shonen ai i normalne zwiazki w normalnych proporcjach, to też został by zgnojony, bo jest w nim shonen ai?
Normalne proporcje to znaczy jakie?
90% zwykłe i 10% shonen ai?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości