Pandora Hearts tom 12

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Pandora Hearts tom 12

Post autor: Mephisto » śr lip 02, 2014 4:01 pm

Obrazek

Obwoluta Pandora Hearts # 12, planowana premiera tego tomu to 31 lipca-1 sierpnia 2014

Do każdej przedpłaty na ten tom zakupionej w naszym sklepie internetowym dodajemy plakat formatu A3 - http://waneko.pl/?p=4225
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2015 5:11 am przez Mephisto, łącznie zmieniany 1 raz.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr lip 02, 2014 8:39 pm

Liczyłem na jakiś ładny art w stylu okładek, a tu takie coś... :cry: Dobrze, że chociaż sama okładka dobrze się prezentuje.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » czw lip 03, 2014 12:17 am

Jedna z ładniejszych okładek, choć akurat za tą postacią nie przepadam :P
Grafika plakatu urocza ale zamiast niego jakaś zakładkę wolałabym dostać (bardziej użyteczna rzecz).

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw lip 03, 2014 10:44 am

Ahhh uwielbiam ten tom <3 Już wkrótce w polsce, oczekiwałam go ponad rok, masakra, wreszcie się doczekam ;-; i plakat <3 XD LOF WAS WANEKO

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » czw lip 03, 2014 3:29 pm

Jedna z ładniejszych okładek, choć akurat za tą postacią nie przepadam
Z tym się zgodzę jedna z lepszych okładek. Co do postaci to też za nią nie przepadam :P

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » czw lip 03, 2014 3:47 pm

Ja mam dosyć przeciwne uczucia, mi ta okładka ani trochę się nie podoba :P Plakat też, taki... zbyt słitaśny. Czekam na 14 okładkę 8-)
Obrazek

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw lip 03, 2014 7:58 pm

znaczy wg mnie ogólnie wszystkie okładki są miodzio i wg XD no ale zawartość tomu akurat tego jest najlepsza... XD uwielbiam ten moment a późniejsze wydarzenia są de besto <3

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » czw lip 03, 2014 8:25 pm

psiak200 pisze:znaczy wg mnie ogólnie wszystkie okładki są miodzio i wg XD no ale zawartość tomu akurat tego jest najlepsza... XD uwielbiam ten moment a późniejsze wydarzenia są de besto <3
To już dawno przestał być język polski :shock:


Okładka bardzo ładna, plakat zaś nie podoba mi się wcale, każdy rysunek z osobna jest śliczny, ale wyglądają na rozrzucone całkiem losowo i nie widzę, by komponowały się w jakąś całość co według mnie nie wygląda zbyt ładnie.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » czw lip 03, 2014 8:35 pm

Carnivall pisze:To już dawno przestał być język polski
Nawet mi nie mów, wiele bym dał za opcje blokowania postów wybranych użytkowników :(

Już nawet nie chodzi o kłótnie, ale o język polski właśnie...

Po 11 gdzie krew i głowy leciały hurtem - jestem pozytywnie nastawiony do wydarzeń tomu kolejnego :twisted:

A decyzja z plakatem nieco dziwna - ani bish by zadowolone były panny, ani nic by zadowoleni byli faceci. Ot zagwozdka. No ale plakaty do tej serii kompletnie mnie nie interesują.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » sob lip 05, 2014 9:50 am

Ojjj... Trochę mi głupio ... A plakat to chyba tył obwoluty limitowanego 16 tomu, ale bez napisu special edition xD

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz lip 27, 2014 9:45 am

Może mi ktoś powiedzieć o czym są tomy 8.5 i 18.5. Bo na necie znalazłem zdjęcia z tomami po japońsku :?. Ciekawe czy Waneko też planuje je wydać?

Obrazek

Nozomi
Posty: 97
Rejestracja: pt lis 30, 2012 3:01 pm
Status: Offline

Post autor: Nozomi » ndz lip 27, 2014 11:01 am

A więc przewodnik 8.5 zawiera: kilka kolorowych artów, analizy świata (wyjaśnienie Otchłani, Intencji Otchłani, B-Rabbita, Łańcuchów, pieczęci, Księstw, organizacji Pandora, Klanu Baskerville, Tragedii Sablier, relacji między Kontrahentem a Łańcuchem) i fabuły, profile postaci, pierwotne szkice, działy z Q&A, różne gry, specjalny dział z CD drama 2007, omake Maid-ora Hearts (czyli o tym, jak Gilbert próbuje po raz 9 rzucić palenie).

Przewodnik 18.5: grupy krwi postaci, ich data narodzin, znak zodiaku, kilka kolorowych stron, historia Pandory, kluczowe słowa, drzewko relacji między postaciami, aktualizacja profili postaci, pełna analiza fabuły aż do ostatnich rozdziałów tomu 18 Pandory Hearts, szkice postaci, gry, szkice z Crimson-Shell, dział LaughxRough, Kolumny Barmów, Vessaliusów, Nightrayów, Rainsworthów, Baskerville'ów i innych postaci (Isla Yura, Phillipe West, Ritus, Mary), działy z Q&A, rozmowa pomiędzy Jun Mochizuki i Yuki Kajiurą (kompozytorką anime Pandory Hearts), sekcja, w której główny asystent, Fumito Yamazaki, ujawnia niektóre z tajemnic Jun Mochizuki, trochę o powstawanu mangi, wybór dziesięciu najlepszych Pandora Hearchu, scenariusz CD dramy Retrace: 42.5 Unbirthday wraz z ilustracjami, specjalny komiks, notacja muzyczna melodii (tą, którą śpiewała Lacie) stworzonej przez Yuki Kajiurę.

Ufff, mam nadzieję, że jakoś pomogłam.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz lip 27, 2014 11:16 am

Ufff, mam nadzieję, że jakoś pomogłam.
Wow, dzięki za pomoc =D>

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » śr sie 06, 2014 4:57 pm

Zdjęcie znalezione na necie *czyli zapożyczone z grupy z fejsa od Giłby N.* nic nie mówię XD xD Właśnie ostatnio kupiłam od niej ze zdjęcia 1,2 tom po francusku, 12 po włosku, 16 i 18 po japońsku i 3 po angielsku, bo resztę mam.
Moim zdaniem fajnie by było gdyby waneko wydało guidy. A chociaż np 1, żeby zobaczyć jak pójdzie sprzedaż - oczywiście to wielkie ryzyko, ale myślę, że fajnie by było gdyby zrobili ankietę. Ona by chyba powiedziała najwięcej. Pozdrawiam :)

[ Dodano: Śro 06 Sie, 2014 ]
Yeeey >.< 12 tomik jak zwykle wspaniały <3 dziękować waneko :) pierwszy raz zamówiłam przedpłate i doszłam do wniosku, że to naprawdę korzystne :))
Ostatnio zmieniony czw sie 07, 2014 2:23 pm przez psiak200, łącznie zmieniany 1 raz.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr sie 06, 2014 5:36 pm

psiak200 pisze:Moim zdaniem fajnie by było gdyby waneko wydało guidy.
To nie przejdzie. Zaraz fani innych serii zaczęliby się dopominać o tego typu dodatki dla swoich ulubionych tytułów, a założę się, że ich wydawanie nie opłaciłoby się wydawnictwu.

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » śr sie 06, 2014 10:31 pm

psiak200 pisze:zajebane
Ja cię proszę... Kulturalniej nie można?

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw sie 07, 2014 2:22 pm

@Mixik pewnie masz rację :x wielka szkoda :c
@mid29 przepraszam ._. oczywiście, że można !

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » pn wrz 01, 2014 12:20 pm

Tomik 12 zakupiony w dniu premiery [zamówiony że], ale odebrany dopiero wczoraj w domu.
Uh, uh. Teraz jak nic muszę wymęczyć pracowników Waneko na temat wysyłek zagranicznych x.x obawiam się, że tom 13 zamówię tak by go dostać razem z grudniowym, bo następnym razem w polsce będę dopiero na gwiazdkę. No... zło.

Ale do rzeczy.
KOCHAM AKCJĘ W TEJ MANDZE. Zresztą, co się dziwić? Yura jest wprost bajeczny. Na swój dziwaczny sposób. Biedny Oz, tak mi go szkoda xD

Plakat mnie się podoba, ale raczej będę go traktować jako fajny gadżet, który będzie i tak leżał przy mangach- nie należę do osób obklejających swoje ściany plakatami.
Co do okładki- daleko jej pięknem do 14 i 22, które sa moimi ulubionymi, ale i tak jest bardzo ładna + pozwolę sobie na lekki spoiler.
Ada to coś więcej niż duży biust, o czym fabuła będzie przekonywać was coraz bardziej &#9829;

I co jeszcze mogłabym powiedzieć?
"Nagła" przyjaźń gilberta i Alice jest przeurocza. Takie jakby ciemnowłose rodzeństwo skaczące wokół głównego bohatera xD

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » pn wrz 01, 2014 6:38 pm

Tokusa pisze:Ada to coś więcej niż duży biust, o czym fabuła będzie przekonywać was coraz bardziej
Hahaha chyba widzę nawiązania do najnowszych chapterów :P Ale tak, to też jest bardzo ciekawa postać :)
Takie INFO, amerykanie zdecydowali się wydać nowelkę Pandory Hearts ~Caucus Race~ posiadającą trzy tomy :) Pewnie u Waneko nie ma na co liczyć... Chociaż xD Marzenia i Nadzieje są zawsze <3

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » wt wrz 02, 2014 11:31 am

Lekkie jest, chociaż czytelnik po tomie 12 nadal może odnieść wrażenie, że Ada to po prostu niewinna trzepiotka o gołębim sercu xD
Znaczy... Trochę w tym prawdy jest, ale no! Jak blondyna chce, to potrafi!

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości